Değerli Atıcılık, Avcılık Ailesi (Değerli Ailem)

10 Kasım 2012 tarihinde gerçekleşen Genel Kurul’da oylarınızla teveccüh gösterdiniz ve büyük Atıcılık ve Avcılık ailesinin dört yıllık geleceğini bize emanet ettiniz. Onurla ve gururla yüklendiğimiz bu sorumluluğun hakkını vermek için ben ve Yönetim Kurulu arkadaşlarımla kollarımızı sıvamış, yola koyulmuş bulunuyoruz.

Seçim bildirgemizde sizlere ne söz verdiysek arkasındayız; yönetimde çağdaş olacağız, şeffaf olacağız, bütün işlerimizi, icraatlarımızı sizlerin gözü önünde, hiçbir tereddüte mahal bırakmadan gerçekleştireceğiz. Büyük ailemizi, federasyonumuzun bütün çalışmalarına ve çabalarına katılmaya teşvik edeceğiz, projelerimizi hep birlikte üretecek, hayata da yine hep birlikte geçireceğiz. Hiç şüphe yok ki, böyle bir çalışma temposu ve aşkıyla ortaya çıkacağına inandığımız başarının gururunu da sizlerle birlikte ülkemizle paylaşacağız.

Sportif performans da büyük hedeflerimiz arasında yer alacak. Olimpik bir branş olduğumuzun farkında, bizden başarı bekleyen halkımıza kazanacağımız madalyalarla karşılık vermeye çalışacağız. Uluslararası camiaya, Türk sporcuların adını altın harflerle yazdırmak için üzerimize düşen bütün görevleri layıkıyla yerine getirebilmek için gecemizi gündüzümüze katacağız. Elbette sadece madalya değil, tesisleşme adına da büyük gayretler içinde olacağız. Bunun için devletimizle, Gençlik ve Spor Bakanlığımızla el ele, omuz omuza vererek büyüyeceğiz.

Ve elbette sadece atıcılık sporuyla değil avcılığı aslında bir yaşam biçimi şeklinde algılayıp ilgilenerek, büyük emek veren aile fertlerimizin de taleplerini, beklentilerini ve umutlarını da elimizden gelen bütün çabayla yerine getirmeye çalışacağız.

Dört yıl sonra sizlerin karşısına çıktığımızda alnı ak, yaptığı işlerle gurur duyan, ülkemizin alkışladığı bir federasyon yönetimi olmayı başardığımızı görmek de en büyük hedefimiz olacak.

Saygı ve Sevgi Dileklerimle..
Nur Ala ALİŞ
Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanı

Foto / Video Galeri
Adres : Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü. Emek İşhanı A Blok Kat:8 Ulus / Ankara / Türkiye
Telefon : + 90 312 310 61 60 / + 90 312 310 81 82
Fax : + 90 312 311 68 75
E-Mail : info@taf.gov.tr