Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

 Haber Bilgileri
  20 Mart 2017 Pazartesi
  1320
TRAP&SKEET GRUP ELEME YARIŞMALARI

Trap& Skeet Grup Eleme Yarışmaları başladı…

Skeet Grup Eleme Yarışmaları 17-19 Mart tarihlerinde Mersin Erdemli’de gerçekleşti.

Tüm kategorilerde toplamda 140 atıcının katıldığı yarışmalarda ilk üç dereceye girenler;

Büyük Erkekler kategorisinde;

  1. Fuat Çakar (İzmir Atıcılık İhtisas Kulübü) Türkiye Rekoru
  2. Erol Hakan Yılmaz (Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü)
  3. Murat Uğur (İstanbul Avcılık Atıcılık Spor Kulübü)

Genç Erkekler kategorisinde;

  1. Onur Atak (Bilgin Atıcılık Spor Kulübü) Türkiye Rekoru
  2. Ali Çeler (Bilgin Atıcılık Spor Kulübü)
  3. Kemal Madencioğlu (Bilgin Atıcılık Spor Kulübü)

Veteran Erkekler kategorisinde;

  1. Ahmet Işıktan (Eskişehir Merkez Avcılık Atıcılık) Türkiye Rekoru
  2. Kadir Bilek (Eskişehir Merkez Avcılık Atıcılık)
  3. Salim Canoğulları (Çukurova Avcılık Atıcılık Spor Kulübü)

Büyük Bayanlar kategorisinde ;

  1. Nur Banu Özpak (Bilgin Atıcılık Spor Kulübü) Türkiye Rekoru
  2. Duygu Tüzün (Bursa Merkez Avcılık Atıcılık)
  3. İzel Aydın (İzmir Atıcılık İhtisas Kulübü)

Genç Bayanlar kategorisinde;

  1. Deniz Üstündağ (Bilgin Atıcılık Spor Kulübü)
  2. Büşranur Çakıroğlu (Bolu Belediye Spor Kulübü)
  3. Özlem Nur Yıldırım (Bilgin Atıcılık Spor Kulübü)

Yıldız Erkekler kategorisinde;

  1. Mustafa Küçükdemirkesen (Bilgin Atıcılık Spor Kulübü) Türkiye Rekoru

Yıldız Bayanlar kategorisinde;

  1. Sena Can (Bursa Merkez Avcılık Atıcılık) Türkiye Rekoru
  2. Tuba Ercan (Bilgin Atıcılık Spor Kulübü)

 

18-19 Mart tarihlerinde gerçekleşen Double Trap Grup Eleme Yarışması için ise adres Bursa’ydı.

Tüm kategorilerde toplamda 42 sporcunun katıldığı yarışmada ilk üç sırada yer alanlar;

Büyük Erkekler kategorisinde;

  1. Beytullah Balkancı (Düzce Avcılık Atıcılık Gençlik Spor Kulübü)
  2. Alp Kızılsu (Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü)
  3. Muharrem Sarı (Bozkurt Belediye Spor Kulübü)

Genç Erkekler kategorisinde;

  1. Sami Berber (Tosya Altınkuşak Gençlik Spor Kulübü)
  2. Mustafa Aksoy (Çorum Halk Eğitimi Kültür ve Spor Kulübü)
  3. Mustafa Sait Örtükoğlu (Tosya İdman Yurdu)

Yıldız Erkekler kategorisinde;

  1. Ömer Çöp (Çorum Halk Eğitimi ve Spor Kulübü)
  2. Yunus Emre Güneş (Çorum Gençlik Spor Kulübü)
  3. Halil Bayrakçı (Kastamonu)

Büyük Bayanlar kategorisinde;

  1. Buket Sin (Çorum Gençlik Spor Kulübü)
  2. Berrin Faydacıvelioğlu (Çorum Gençlik Spor Kulübü)
  3. Burcu Kaya (Çorum Halk Eğitimi Kültür Gençlik ve Spor Kulübü)

Genç Bayanlar kategorisinde;

  1. Ceren Özkaya (Çorum Gençlik Spor Kulübü) 

Trap&Skeet Grup eleme yarışmaları genelinde;

Trap 1. Grup Eleme yarışması 31 Mart – 02 Nisan 2017 tarihleri arasında,

Trap 2. Grup Eleme yarışması 07 – 09 Nisan 2017 tarihleri arasında Mersin Erdemli'de düzenlenecek.

 

Skeet Grup Eleme Yarışması detaylı sonuçları için tıklayınız

Double Trap Grup Eleme Yarışması detaylı sonuçları için tıklayınız

Bursa yarışma fotoğrafları için tıklayınız

Mersin yarışma fotoğrafları için tıklayınız

 


Bu Kategorideki Diğer Haberler