Yükleniyor

İl Temsilcileri

Gençlik ve Spor Bakanlığı makamının 21.04.2022 ve 87 sayılı onayı ile belirlenen Atıcılık ve Avcılık İl Spor Dalı Temsilcileri aşağıda listelenmiştir.

 

 İL TEMSİLCİLERİ

NO İLİ ADI - SOYADI
1 ADANA FİKRET EŞME
2 ADIYAMAN FEVZİ BENER
3 AFYON CENGİZ TÜPLEK
4 AĞRI HÜSEYİN DURU
5 AKSARAY HAMDULLAH YILDIZ
6 AMASYA İLYAS UYAR
7 ANKARA MUSTAFA ATALAY
8 ANTALYA HASAN ÇAVLI
9 ARTVİN AYHAN ÇOLAK
10 AYDIN CAHİT OKTAV SABANCI
11 BALIKESİR OSMAN REYHANOĞLU
12 BARTIN AYBERK ARABACI
13 BATMAN ÖZGÜR LEVENT SİNCAR
14 BİNGÖL ENVER BAZENCİR
15 BOLU ESRA GATFAR
16 BURDUR ÖZCAN NALBANT
17 BURSA HAYRİ TURHAN
18 ÇANAKKALE SAİM CENGİZ BERBEROĞLU
19 ÇANKIRI FATİH ERUYSAL
20 ÇORUM YASİN YETİM
21 DENİZLİ MEHMET CURAVCI
22 DİYARBAKIR MUZAFFER ENSARİOĞLU
23 DÜZCE ALİ SÜLER
24 EDİRNE HALİT ORHON ARAS
25 ELAZIĞ SEMİH TEKMEN
26 ERZİNCAN MUSTAFA YILMAZ TOYRAN
27 ERZURUM MUSTAFA BURAK ÇAĞLAR
28 ESKİŞEHİR VELİ CAN ÇALHAN
29 GAZİANTEP İLHAN DAĞDEVİREN
30 GİRESUN SEDAT DAMCI
31 GÜMÜŞHANE ERCAN ÇİMEN
32 HATAY ÖMER LEVENT SEKBAN
33 ISPARTA CUMHUR ZİYA KURT
34 İSTANBUL EMİNE TAŞDELEN
35 K.MARAŞ HALİT SALMAN
36 KARAMAN HÜSEYİN YAMAÇ
37 KASTAMONU RECEP URKUŞ
38 KAYSERİ OKTAY KOÇAK
39 KIRIKKALE İLHAN ÖZTAŞ
40 KIRKLARELİ ÖZGÜR LÜLECİLER
41 KIRŞEHİR ZAFER YENİCE
42 KİLİS MURAT ERTON
43 KOCAELİ ALPARSLAN ARSLAN
44 KONYA KAAN BEYAZ
45 KÜTAHYA ÖMER MALTAŞ
46 MALATYA VEYSEL SER
47 MANİSA MEHMET KARADUMAN
48 MERSİN FERHAT GEÇİM
49 MUĞLA ALİ YÖRÜK
50 NEVŞEHİR YÜKSEL YAĞIMLI
51 NİĞDE NAMIK ÖCAL 
52 ORDU CEVAT KARAGÖL
53 RİZE ZEKİ HAŞİMOĞLU
54 SAKARYA YAVUZ KORKMAZ
55 SAMSUN MUHAMMET IŞIK
56 SİNOP HAYDAR ILGAZ ÖZ
57 SİİRT MEHMET ŞAKİR KORKMAZ
58 SİVAS HATİCE GENÇ KAVAS
59 ŞANLIURFA İLKCAN KILIÇ İPEK
60 TEKİRDAĞ MÜFİT GÜNER
61 TOKAT HACI MURAT ÜNLÜ
62 TRABZON MUSTAFA AKSU
63 YALOVA GÖKHAN BİTİRİM
64 YOZGAT LEVENT YÜKSEL
65 ZONGULDAK MURAT KIZILKAN

Gençlik ve Spor Bakanlığı makamının 21.04.2022 ve 87 sayılı onayı ile belirlenen Atıcılık ve Avcılık İl Spor Dalı Temsilcileri aşağıda listelenmiştir.

 

 İL TEMSİLCİLERİ

NO İLİ ADI - SOYADI
1 ADANA FİKRET EŞME
2 ADIYAMAN FEVZİ BENER
3 AFYON CENGİZ TÜPLEK
4 AĞRI HÜSEYİN DURU
5 AKSARAY HAMDULLAH YILDIZ
6 AMASYA İLYAS UYAR
7 ANKARA MUSTAFA ATALAY
8 ANTALYA HASAN ÇAVLI
9 ARTVİN AYHAN ÇOLAK
10 AYDIN CAHİT OKTAV SABANCI
11 BALIKESİR OSMAN REYHANOĞLU
12 BARTIN AYBERK ARABACI
13 BATMAN ÖZGÜR LEVENT SİNCAR
14 BİNGÖL ENVER BAZENCİR
15 BOLU ESRA GATFAR
16 BURDUR ÖZCAN NALBANT
17 BURSA HAYRİ TURHAN
18 ÇANAKKALE SAİM CENGİZ BERBEROĞLU
19 ÇANKIRI FATİH ERUYSAL
20 ÇORUM YASİN YETİM
21 DENİZLİ MEHMET CURAVCI
22 DİYARBAKIR MUZAFFER ENSARİOĞLU
23 DÜZCE ALİ SÜLER
24 EDİRNE HALİT ORHON ARAS
25 ELAZIĞ SEMİH TEKMEN
26 ERZİNCAN MUSTAFA YILMAZ TOYRAN
27 ERZURUM MUSTAFA BURAK ÇAĞLAR
28 ESKİŞEHİR VELİ CAN ÇALHAN
29 GAZİANTEP İLHAN DAĞDEVİREN
30 GİRESUN SEDAT DAMCI
31 GÜMÜŞHANE ERCAN ÇİMEN
32 HATAY ÖMER LEVENT SEKBAN
33 ISPARTA CUMHUR ZİYA KURT
34 İSTANBUL EMİNE TAŞDELEN
35 K.MARAŞ HALİT SALMAN
36 KARAMAN HÜSEYİN YAMAÇ
37 KASTAMONU RECEP URKUŞ
38 KAYSERİ OKTAY KOÇAK
39 KIRIKKALE İLHAN ÖZTAŞ
40 KIRKLARELİ ÖZGÜR LÜLECİLER
41 KIRŞEHİR ZAFER YENİCE
42 KİLİS MURAT ERTON
43 KOCAELİ ALPARSLAN ARSLAN
44 KONYA KAAN BEYAZ
45 KÜTAHYA ÖMER MALTAŞ
46 MALATYA VEYSEL SER
47 MANİSA MEHMET KARADUMAN
48 MERSİN FERHAT GEÇİM
49 MUĞLA ALİ YÖRÜK
50 NEVŞEHİR YÜKSEL YAĞIMLI
51 NİĞDE NAMIK ÖCAL 
52 ORDU CEVAT KARAGÖL
53 RİZE ZEKİ HAŞİMOĞLU
54 SAKARYA YAVUZ KORKMAZ
55 SAMSUN MUHAMMET IŞIK
56 SİNOP HAYDAR ILGAZ ÖZ
57 SİİRT MEHMET ŞAKİR KORKMAZ
58 SİVAS HATİCE GENÇ KAVAS
59 ŞANLIURFA İLKCAN KILIÇ İPEK
60 TEKİRDAĞ MÜFİT GÜNER
61 TOKAT HACI MURAT ÜNLÜ
62 TRABZON MUSTAFA AKSU
63 YALOVA GÖKHAN BİTİRİM
64 YOZGAT LEVENT YÜKSEL
65 ZONGULDAK MURAT KIZILKAN

Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metninlerini inceleyebilirsiniz. Web sitemizi kullanarak açıklama metinlerindeki uyarıları kabul etmiş sayılırsınız.