Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

 Haber Bilgileri
  15 Ağustos 2016 Pazartesi
  6647
MEHMET BÜLENT TORPİL TRAP KULÜPLERARASI TÜRKİYE ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu’nun 2016 yılı faaliyet takviminde yer alan Mehmet Bülent Torpil Kulüplerarası Trap Türkiye Şampiyonası İstanbul’da düzenlendi.

İstinye Atış Poligonunda düzenlenen şampiyonada büyük erkekler takım tasnifinde; Bursa Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü birincilik, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü ikincilik ve İstanbul Avcılık Atıcılık İhtisas Spor Kulübü üçüncülük kupası kazandı.

Yeterli kulüp sayısına ulaşılamayan büyük bayanlar, genç erkekler ve genç bayanlarda ise madalya verildi.

Büyük bayanlarda; Dilara Kızılsu altın, Nihan Gürer gümüş, Pelin Üstün bronz madalya, genç erkeklerde; Osman Can Karpuz altın, Furkan Tahralı gümüş, R. Abdüssamet bronz madalya, genç bayanlarda; Rümeysa Pelin Kaya altın. Fatma Nur Kalay gümüş ve Esra Oskay bronz madalya elde etti.


Bu Kategorideki Diğer Haberler


Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun Vizyonu Sorumlu olduğu spor dallarının ülke çapında dengeli yayılmasını ve gelişmesini sağlamak, projeler üretmek, kurumsallaşmış yapısı ve nitelikli kadrosu ile bilimsel ve yenilikçi yaklaşımlarla Türk Atıcılığının önümüzdeki yıllar içerisinde Dünyada güçlü ülkeler arasında yer almasını sağlamaktır.

Devamı »

Bize Ulaşın

  Mithatpaşa Cd. 45/2 Çankaya / Ankara
  +90 (312) 310 6160 - 8182
  +90 (312) 311 6875
  info@taf.gov.tr
 (KEP) aticilikveavcilikfederasyonu@hs01.kep.tr

İletişim Formu ve Kroki »