Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

 Haber Bilgileri
  4 Ekim 2016 Salı
  6639
HAVALI SİLAHLARDA TÜRKİYE’NİN ŞAMPİYONLARI

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu faaliyet programında yer alan Mehmet Bülent Torpil Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası, Mersin’in Erdemli ilçesinde düzenlendi.

1 Ekim Cumartesi günü başlayan şampiyona dört gün sürdü. Havalı tabanca ve havalı tüfek disiplinlerinde yapılan yarışmalar sonunda 10 metre havalı tabancada; büyük erkeklerde Aykut Çavuşoğlu, genç erkeklerde Mehmet Kara, yıldızlar erkeklerde Ender Hacıbekiroğlu, büyük bayanlarda Gülçin Güler, genç bayanlarda İlayda Tarhan ve yıldız bayanlarda Elif Kırklar şampiyon oldu.

10 metre havalı tüfek atışları büyük erkeklerde; Ömer Akgün, genç erkeklerde Burak Dağlı, yıldız erkeklerde Muhammed Furkan Abiş, büyük bayanlarda Dilara Çağlar, genç bayanlarda Şeymanur Koca ve yıldız bayanlarda Esin Akgün altın madalya kazandı.

(TÜM YARIŞMA SONUÇLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ)

ŞAMPİYONAYA AİT TÜM FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ (Facebook)


Bu Kategorideki Diğer Haberler


Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun Vizyonu Sorumlu olduğu spor dallarının ülke çapında dengeli yayılmasını ve gelişmesini sağlamak, projeler üretmek, kurumsallaşmış yapısı ve nitelikli kadrosu ile bilimsel ve yenilikçi yaklaşımlarla Türk Atıcılığının önümüzdeki yıllar içerisinde Dünyada güçlü ülkeler arasında yer almasını sağlamaktır.

Devamı »

Bize Ulaşın

  Mithatpaşa Cd. 45/2 Çankaya / Ankara
  +90 (312) 310 6160 - 8182
  +90 (312) 311 6875
  info@taf.gov.tr
 (KEP) aticilikveavcilikfederasyonu@hs01.kep.tr

İletişim Formu ve Kroki »