Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

 Haber Bilgileri
  7 Kasım 2016 Pazartesi
  6643
KOCAELİ DOUBLE TRAP ATICILARINI AĞIRLADI

Trap müsabakaları 27-30 Ekim tarihleri arasında Mersin’de, skeet müsabakaları ise 28-30 Ekim tarihleri arasında Konya’da ve double trap ise 5-6 Kasım tarihlerinde Kocaeli’de düzenlendi.

Büyük erkeklerde final atışlarına geçilirken Beytullah Balkancı ve Alp Kızılsu 24 puanlık atışla berabere kaldı. Altın madalya için baraj atışı yapacak iki sporcudan Alp Kızılsu  kupanın anlam ve önemiyle güzel bir dostluk örneği göstererek birinciliği Beytullah Balkancı’ya bıraktı.

Double trap atışları sonucunda; Beytullah Balkancı altın, Alp Kızılsu gümüş ve Servet Sivrikaya bronz madalya kazandı.

Takım sıralamasında ise büyük erkeklerde Düzce Takımı birincilik, Kocaeli Takımı ikincilik ve Bursa takımı üçüncülük kupası elde etti. Başarılı takım ve sporcular kupa ve madalyalarını, Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanı Ufuk Arman, Başkan Vekili Levent Ergun ve Genel Sekreter Zeki Öztürk’ten aldı.

 


Bu Kategorideki Diğer Haberler


Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun Vizyonu Sorumlu olduğu spor dallarının ülke çapında dengeli yayılmasını ve gelişmesini sağlamak, projeler üretmek, kurumsallaşmış yapısı ve nitelikli kadrosu ile bilimsel ve yenilikçi yaklaşımlarla Türk Atıcılığının önümüzdeki yıllar içerisinde Dünyada güçlü ülkeler arasında yer almasını sağlamaktır.

Devamı »

Bize Ulaşın

  Mithatpaşa Cd. 45/2 Çankaya / Ankara
  +90 (312) 310 6160 - 8182
  +90 (312) 311 6875
  info@taf.gov.tr
 (KEP) aticilikveavcilikfederasyonu@hs01.kep.tr

İletişim Formu ve Kroki »