Haber Bilgileri
  19 Aralık 2016 Pazartesi
  6743
ATICILIK HAKEMLERİ 2017’YE ANTALYA’DA HAZIRLANDI

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından düzenlenen Eğitim ve Gelişim Semineri için hakemler Antalya’da bir araya geldi. Havalı-ateşli silahlar, trap-skeet ve paintball branşlarında görev alan hakemler değişen kurallar ve yenilikler için Beldibi’nde seminere katıldı.


15 Aralık 2016 Perşembe günü başlayan seminer dört gün sürdü. Federasyon Başkanı Ufuk Arman ve Havalı-Ateşli Silahlar Asbaşkanı Kadri Akgün’ün de katıldığı seminerde uygulamalı eğitimlere ağırlık verildi.


Atıcılığın gelişimi, kuralların uygulanması, kural değişiklikleri, hakemlerin görev ve sorumluluklarının anlatıldığı seminerde, katılımcılar aynı zamanda kendi branşlarına ait poligonlara giderek değişen kuralları ve yenilikleri sahada uygulamalı olarak öğrenme şansı buldu.


Seminerin son gününde geçen hafta Beşiktaş’ta, cumartesi günü de Kayseri’de yaşanan hain saldırıda şehit olan askerlerimiz, polislerimiz ve vatandaşlarımız için saygı duruşunda bulunuldu.


Katılımcılara sertifikaları, Başkan Ufuk Arman, Asbaşkan Kadri Akgün ve MHK Üyeleri tarafından verildi. 18 Aralık Pazar günü sona eren seminerin ardından, atıcılık antrenörleri de 23 Aralık’ta yine Antalya’da seminerde bir araya gelecek.

Tüm fotoğrafları görmek için tıklayınız.


Bu Kategorideki Diğer Haberler