Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

 Haber Bilgileri
  27 Aralık 2016 Salı
  6670
DENİZ ÜSTÜNDAĞ BAŞARILARINI ÖDÜLLE TAÇLANDIRDI

Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu En'ler Ödül töreninde Skeet Milli Takım Sporcumuz Deniz Üstündağ ödüle layık görüldü.

Spor Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Baykan, Federasyon Başkanımız Ufuk Arman, Yönetim Kurulu Üyemiz Ufuk Yağcılar ve Skeet Milli Takım Antrenörümüz Ali Bilgin'in de katıldığı tören Konya'da düzenlendi.

Seçimi Konyalı sporcular arasından yapan Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, bu yıl takım halinde Avrupa Şampiyonası üçüncülüğü, Dünya Kupası üçüncülüğü ve Tüm Dallar Dünya Kupası Şampiyonluğu yaşayan Genç Bayanlar Skeet Milli Takım Sporcumuz Deniz Üstündağ'ı Konya'nın en iyilerine verilen ödülle onurlandırdı.

Genç Sporcumuz Deniz Üstündağ'ı ve Milli Takım Antrenörümüz Ali Bilgin'i emeklerinden dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.


Bu Kategorideki Diğer Haberler


Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun Vizyonu Sorumlu olduğu spor dallarının ülke çapında dengeli yayılmasını ve gelişmesini sağlamak, projeler üretmek, kurumsallaşmış yapısı ve nitelikli kadrosu ile bilimsel ve yenilikçi yaklaşımlarla Türk Atıcılığının önümüzdeki yıllar içerisinde Dünyada güçlü ülkeler arasında yer almasını sağlamaktır.

Devamı »

Bize Ulaşın

  Mithatpaşa Cd. 45/2 Çankaya / Ankara
  +90 (312) 310 6160 - 8182
  +90 (312) 311 6875
  info@taf.gov.tr
 (KEP) aticilikveavcilikfederasyonu@hs01.kep.tr

İletişim Formu ve Kroki »