Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

 Haber Bilgileri
  10 Ocak 2017 Salı
  6642
SPORCULARIMIZ KENDİ KURULLARI İÇİN SANDIĞA GİDİYOR

Sporcuya verilen desteğe bir yenisini daha ekleyen Federasyonumuz, Atıcılık Sporcu Kurulu’nun oluşturulması için çalışmalara başladı.

Poligonda yarışmalara katılan ve mücadele eden sporcularımızın, yaşadıkları sıkıntıları görebilmek ve eksikleri tamamlamakla birlikte daha iyiye gidebilmek adına 8 kişilik kurulun oluşturulması kararı alındı.

Atıcılığın en büyük emektarlarından değerli sporcularımızın  gözünden atıcılığı değerlendirebilmek, yönetimle daha hızlı iletişim kurarak, görüş ve öneri sunabilmeleri için alınan bu karar doğrultusunda, başvuruların ardından gerekli koşulları sağlayan sporcuların adaylıkları ilan edilecek.

Trap, skeet, tüfek ve tabanca disiplinlerinde ikişer üyenin bulunacağı kurul üyeleri, sporcuların oyları ile seçilecek. Kurula seçilen üyeler de kendi aralarında kurul başkanını belirleyecek.

Başvuru şartları ve detaylı bilgi için tıklayınız.


Bu Kategorideki Diğer Haberler


Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun Vizyonu Sorumlu olduğu spor dallarının ülke çapında dengeli yayılmasını ve gelişmesini sağlamak, projeler üretmek, kurumsallaşmış yapısı ve nitelikli kadrosu ile bilimsel ve yenilikçi yaklaşımlarla Türk Atıcılığının önümüzdeki yıllar içerisinde Dünyada güçlü ülkeler arasında yer almasını sağlamaktır.

Devamı »

Bize Ulaşın

  Mithatpaşa Cd. 45/2 Çankaya / Ankara
  +90 (312) 310 6160 - 8182
  +90 (312) 311 6875
  info@taf.gov.tr
 (KEP) aticilikveavcilikfederasyonu@hs01.kep.tr

İletişim Formu ve Kroki »