Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

 Haber Bilgileri
  27 Ocak 2017 Cuma
  6654
ERDEMLİ KAYMAKAMI SAYIN MUHİTTİN PAMUK POLİGONDA ATIŞ YAPTI

Mersin’de düzenlenen Havalı Silahlar Türkiye Kupası için Erdemli Atış Poligonuna gelen; Erdemli Kaymakamı Muhittin Pamuk, Erdemli İlçe Emniyet Müdürü Ali Doğan, Mersin Gençlik Hizmetler ve Spor İl Müdürü Ahmet Tarakçı, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Adem Kılıç, Federasyon Başkanımız Ufuk Arman ve Yönetim Kurulu üyelerimiz ile birlikte yarışmaları izledi.

Müsabakaların sonuçlanması ve madalya töreninin ardından tesisi gezen Erdemli Kaymakamı Muhittin Pamuk, İlçe Emniyet Müdürü Ali Doğan ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Tarakçı poligonda atış yaptı.

Tesisin tüm atış alanlarını inceleyen Erdemli Kaymakamı Muhittin Pamuk; teknolojinin en ileri seviyesinin kullanıldığını ve Türk Sporu için çok önemli bir tesis olduğunu belirtti.

 

 


Bu Kategorideki Diğer Haberler


Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun Vizyonu Sorumlu olduğu spor dallarının ülke çapında dengeli yayılmasını ve gelişmesini sağlamak, projeler üretmek, kurumsallaşmış yapısı ve nitelikli kadrosu ile bilimsel ve yenilikçi yaklaşımlarla Türk Atıcılığının önümüzdeki yıllar içerisinde Dünyada güçlü ülkeler arasında yer almasını sağlamaktır.

Devamı »

Bize Ulaşın

  Mithatpaşa Cd. 45/2 Çankaya / Ankara
  +90 (312) 310 6160 - 8182
  +90 (312) 311 6875
  info@taf.gov.tr
 (KEP) aticilikveavcilikfederasyonu@hs01.kep.tr

İletişim Formu ve Kroki »