Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

 Haber Bilgileri
  28 Ocak 2017 Cumartesi
  6638
SPORCU KURULUNUN TABANCA VE TÜFEK DİSİPLİNİ ÜYELERİ SEÇİLDİ

Sporcuların fikirlerine, görüş ve eleştirilerine daha fazla önem vermek maksadıyla Sporcu Kurulu’nun oluşturulması kararlaştırıldı. Bu doğrultuda yapılan hazırlıklar neticesinde sporcular kendi kurullarının üyelerini belirlemek için sandık başına gitti.

Tabanca, tüfek, skeet ve trap disiplinlerinden 2’şer sporcunun bulunacağı kurulun tabanca ve tüfek disiplinlerinde üyeleri belli oldu. 7'şer sporcunun yarıştığı seçimde, sporcular oy pusulasındaki 2 adaya oy kullandı. 26 Ocak perşembe günü tabanca disiplininde gerçekleşen oylama sonucu Yusuf Dikeç ve Emine Taşdelen, 28 Ocak Cumartesi günü tüfek disiplininde yapılan seçimde ise Murat Uzdaş ve Nurefşan Polat en çok oyu alarak Sporcu Kurulu üyesi oldu. 


Bu Kategorideki Diğer Haberler


Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun Vizyonu Sorumlu olduğu spor dallarının ülke çapında dengeli yayılmasını ve gelişmesini sağlamak, projeler üretmek, kurumsallaşmış yapısı ve nitelikli kadrosu ile bilimsel ve yenilikçi yaklaşımlarla Türk Atıcılığının önümüzdeki yıllar içerisinde Dünyada güçlü ülkeler arasında yer almasını sağlamaktır.

Devamı »

Bize Ulaşın

  Mithatpaşa Cd. 45/2 Çankaya / Ankara
  +90 (312) 310 6160 - 8182
  +90 (312) 311 6875
  info@taf.gov.tr
 (KEP) aticilikveavcilikfederasyonu@hs01.kep.tr

İletişim Formu ve Kroki »