Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

 Haber Bilgileri
  23 Şubat 2017 Perşembe
  1049
AZERİ ATICILAR TRABZON’DA…

Azerbaycan’ın Başkenti Bakü kulüplerinden Neftçi Yıldız Atıcılık Takımı, Trabzon’da kampa girdi.

Azeri atıcılar, Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan atış poligonunda, antrenör Hanım Aslanova nezaretinde pratik ve teorik olarak antrenman yapıyor.

Atıcılık Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi ve Havalı ve Ateşli Silahlar Milli Takımlar Sorumlusu Prof.Dr. Gürsel Çolakoğlu yaptığı açıklamada, Trabzon kampının 25 Şubat tarihine kadar devam edeceğini belirtti.

Çolakoğlu, Azeri Yıldız Takımı’na destek sağlandığını ifade ederek, Azeri atıcıların kendi imkânlarıyla ülkemize geldiklerini, bunun yanı sıra Milli takım antrenörümüz Zeki Altıntaş’ın bilgi ve deneyimlerini Azeri atıcılara aktardığını vurguladı.

Neftçi Yıldız Takım antrenörü Hanım Aslanova ise, ilk kez Türkiye’ye geldiklerinin altını çizdi ve tesisleri kendilerine açan tüm yetkililere teşekkürlerini iletti.

Sağlanılan imkanlardan ötürü mutlu olduklarını belirten Aslanova, “Türkiye bizim dostumuzdur. Kendimizi ülkemizde gibi görüyoruz. Atıcılık Federasyonu üyesi Prof. Dr. Gürsel Çolakoğlu’na ve dostumuz Türk Milli takım antrenörü Zeki Altıntaş’a çok teşekkür ederim’’ dedi.


Bu Kategorideki Diğer Haberler


Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun Vizyonu Sorumlu olduğu spor dallarının ülke çapında dengeli yayılmasını ve gelişmesini sağlamak, projeler üretmek, kurumsallaşmış yapısı ve nitelikli kadrosu ile bilimsel ve yenilikçi yaklaşımlarla Türk Atıcılığının önümüzdeki yıllar içerisinde Dünyada güçlü ülkeler arasında yer almasını sağlamaktır.

Devamı »

Bize Ulaşın

  Mithatpaşa Cd. 45/2 Çankaya / Ankara
  +90 (312) 310 6160 - 8182
  +90 (312) 311 6875
  info@taf.gov.tr
 (KEP) aticilikveavcilikfederasyonu@hs01.kep.tr

İletişim Formu ve Kroki »