Haber Bilgileri
  10 Temmuz 2017 Pazartesi
  6847
ATEŞLİ SİLAHLAR 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE ÖZGÜRLÜKLERİ ANMA KUPASI

Ateşli Silahlar 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma Kupası 7-9 Temmuz tarihlerinde Mersin Erdemli Atış Poligonunda gerçekleşti.

Dereceye giren sporcu ve kulüpler;

50 M BÜYÜK ERKEKLER TÜFEK YAT ATIŞI

1-ÖMER AKGÜN

2-AZİZ KARA

3-MEHMET İ. ZEYBEKCİ

50 M BÜYÜK ERKEKLER TÜFEK YAT ATIŞI (TAKIM)

1-DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

50 M GENÇ ERKEKLER TÜFEK YAT ATIŞI

1-MEHMET SALİH YILDIZ

2-TAHA ŞÜKRÜ BALTACI

3-EVREN TÜRKMEN

50 M GENÇ ERKEKLER TÜFEK YAT ATIŞI (TAKIM)

1-TRABZONSPOR KULÜBÜ

2-MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

50 M YILDIZ ERKEKLER TÜFEK YAT ATIŞI

1-RECEP KARA

2-BERAT KAAN AYDIN

3-SEYFETTİN GÜÇHAN ARSLANHAN

50 M YILDIZ ERKEKLER TÜFEK YAT ATIŞI (TAKIM)

1-MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

50 M BÜYÜK BAYANLAR TÜFEK YAT ATIŞI

1-SONGÜL ARMAN

2-ARMAĞAN DAŞCÜRCÜ

3-MERVECAN SEVİLDİK

 

 

50 M GENÇ BAYANLAR TÜFEK YAT ATIŞI

1-ÖZGE NUR ŞENER

2-EDANUR TARHAN

3-ROMEYSA KARA

50 M GENÇ BAYANLAR TÜFEK YAT ATIŞI (TAKIM)

1-TRABZONSPOR KULÜBÜ

2-MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

3-DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

50 M YILDIZ BAYANLAR TÜFEK YAT ATIŞI

1-MELİSA ŞİMŞEK

2-PELŞİN AVCI

3-SEVDA MUNGAN

50 M YILDIZ BAYANLAR TÜFEK YAT ATIŞI (TAKIM)

1- DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

2- MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

50 M BÜYÜK ERKEKLER 3X40 ATIŞI

1-HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK

2-ÖMER AKGÜN

3-YILMAZ AKGÜN

50 M BÜYÜK ERKEKLER 3X40 ATIŞI (TAKIM)

1-DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

50 M GENÇ ERKEKLER 3X40 ATIŞI

1-BARIŞ BERAT BEŞENK

2-NURETTİN MUMCU

3-ABDURRAHMAN CAN

50 M GENÇ ERKEKLER 3X40 ATIŞI (TAKIM)

1- MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

50 M BÜYÜK BAYANLAR 3X40 ATIŞI

1-ARMAĞAN DAŞCÜRCÜ

2-SONGÜL ARMAN

3-SEVİM OLGUN

50 M GENÇ BAYANLAR 3X40 ATIŞI

1-EDA NUR TARHAN

2-ELİF YAŞAR

3-ROMEYSA KARA

50 M GENÇ BAYANLAR 3X40 ATIŞI (TAKIM)

1-DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

25 M BÜYÜK SPOR TABANCA

1-NİLAY AK

2-NESLİHAN TEMEL

3-CANAN TÜRKOĞLU YAVUZ

25 M BÜYÜK BAYAN SPOR TABANCA (TAKIM)

1-İSTANBUL YAKACIK ATICILIK VE AVCILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

25 M GENÇ BAYAN SPOR TABANCA

1-ELİF KIRKLAR

2-ŞEYMANUR AYDOĞAN

3-ÜLKÜ SOYSAL

25 M GENÇ BAYAN SPOR TABANCA (TAKIM)

1-İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ

25 M BÜYÜK ERKEKLER RAPİD(ÇABUK) TABANCA

1-ÖZGÜR VARLIK

2-YUSUF DİKEÇ

3-FAİK EREN KAPTAN

25 M BÜYÜK ERKEKLER RAPİD(ÇABUK) TABANCA (TAKIM)

1- İSTANBUL YAKACIK ATICILIK VE AVCILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

25 M GENÇ ERKEKLER RAPİD(ÇABUK) TABANCA

1-M.MELİH PAKSOY

2-H.MUSTAFA SAATCİ

3-ENDER HACIBEKİROĞLU

25 M GENÇ ERKEKLER RAPİD(ÇABUK) TABANCA (TAKIM)

1-K.MARAŞ GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ

2-İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ


Bu Kategorideki Diğer Haberler