Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

 Haber Bilgileri
  25 Nisan 2018 Çarşamba
  6658
GÜNEY KORE'DE DÜZENLENEN ISSF BÜTÜN DALLAR DÜNYA KUPASI DEVAM EDİYOR

Günün müsabakası Trap Karışık Takım(Mixed Team) müsabakası oldu.

Trap Karışık takım müsabakasında ülkemizi temsil eden Yavuz İLNAM ve Nihan GÜRER’den oluşan takımımız, toplamda attıkları 136 puanla 12. sırada yer alırken, Nedim Tolga TUNCER ve Safiye SARITÜRK’ten oluşan takımımız toplamda attıkları 132 puanla müsabakayı 25. sırada tamamladı.

ISSF Bütün Dallar Dünya Kupasında ülkemize bronz madalya kazandıran milli sporcumuz Yavuz İLNAM'ı, Türk Atıcılık tarihinde bir ilki yaşatarak İLNAM'la birlikte aynı final müsabakasına çıkma başarısı gösteren Oğuzhan TÜZÜN ve Nedim Tolga TUNCER'i ve ülkemizi başarıyla temsil eden diğer bütün sporcularımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Güney Kore’de düzenlenen ISSF Bütün Dallar Dünya Kupası 27.04.2018 tarihinde Skeet Bayanlar kategorisi müsabakalarıyla devam edecek.

Müsabaka programını ve müsabakaları canlı olarak takip edebilmek için TIKLAYINIZ


Bu Kategorideki Diğer Haberler


Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun Vizyonu Sorumlu olduğu spor dallarının ülke çapında dengeli yayılmasını ve gelişmesini sağlamak, projeler üretmek, kurumsallaşmış yapısı ve nitelikli kadrosu ile bilimsel ve yenilikçi yaklaşımlarla Türk Atıcılığının önümüzdeki yıllar içerisinde Dünyada güçlü ülkeler arasında yer almasını sağlamaktır.

Devamı »

Bize Ulaşın

  Mithatpaşa Cd. 45/2 Çankaya / Ankara
  +90 (312) 310 6160 - 8182
  +90 (312) 311 6875
  info@taf.gov.tr
 (KEP) aticilikveavcilikfederasyonu@hs01.kep.tr

İletişim Formu ve Kroki »