Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

 Haber Bilgileri
  29 Ağustos 2015 Cumartesi
  6642
Federasyon Başkanımız sayın Mehmet Bülent TORPİL Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezlerini ziyaret ediyor..

Geleceğin şampiyonlarını yetiştirmek amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığınca hayata geçirilen TOHM projesi tüm hızıyla çalışmalara devam etmektedir.

Federasyonumuz ve Spor Genel Müdürlüğünce ortaklaşa yürütülen proje kapsamında belirlenen illerdeki Olimpiyat Hazırlık Merkezlerine TOHM seçme ve değerlendirme komisyonunca belirlenen sporcular yerleştirilmiş olup, ilgili kurul tarafından yeni sporcu seçimleri titizlikle yapılmaktadır.

Federasyon Başkanımız sayın Mehmet Bülent TORPİL′ in yakından takip ettiği TOHM faaliyetleri Konya, Kocaeli ve Diyarbakır′da başlamış olup Ankara ve Mersin için sporcu seçimleri devam etmektedir.

Çalışmalar kapsamında denetimlerini sürdüren Federasyon Başkanımız, ilk durağı olan Konya Olimpiyat Hazırlık Merkezini ziyaret ederek Milli Antrenörümüz Ali Rıza BİLGİN ve sporcularla tek tek görüşüp çalışmaları yerinde izlemiştir.


Bu Kategorideki Diğer Haberler


Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun Vizyonu Sorumlu olduğu spor dallarının ülke çapında dengeli yayılmasını ve gelişmesini sağlamak, projeler üretmek, kurumsallaşmış yapısı ve nitelikli kadrosu ile bilimsel ve yenilikçi yaklaşımlarla Türk Atıcılığının önümüzdeki yıllar içerisinde Dünyada güçlü ülkeler arasında yer almasını sağlamaktır.

Devamı »

Bize Ulaşın

  Mithatpaşa Cd. 45/2 Çankaya / Ankara
  +90 (312) 310 6160 - 8182
  +90 (312) 311 6875
  info@taf.gov.tr
 (KEP) aticilikveavcilikfederasyonu@hs01.kep.tr

İletişim Formu ve Kroki »