Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

 Haber Bilgileri
  9 Nisan 2019 Salı
  6718
HESTOUREX2019’DA ATICILIĞA BÜYÜK İLGİ

 

Atıcılık Federasyonu, Cumhurbaşkanlığı himayesinde ve Gençlik Spor Bakanlığı’nın destekleriyle 04-07 Nisan 2019 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen 3. HESTOUREX Dünya Sağlık, Spor Alternatif Turizm ve Kongre Fuarındaydı.

4 gün boyunca katılan spor federasyonlarının aktiviteleriyle renklenen fuarda, kurulan Atıcılık poligonuna olan ilgi büyüktü.

Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sayın Hamza YERLİKAYA, Antalya Valisi Sayın Münir KARALOĞLU, Erzincan Valisi Sayın Ali ARSLANTAŞ, Spor Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Mehmet BAYKAN, Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Sayın Ömer ALTUNSOY, Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Sayın Murat KOCAKAYA, Spor Toto Teşkilat Başkanı Sayın Bünyamin BOZGEYİK, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Burhanettin HACICAFEROĞLU, Antalya İl Emniyet Müdürü Sayın Mehmet Murat ULUCAN, Antalya Jandarma Alay Komutanı Sayın Tekin AKTİMUR standımızı ziyaret etti.


Bu Kategorideki Diğer Haberler


Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun Vizyonu Sorumlu olduğu spor dallarının ülke çapında dengeli yayılmasını ve gelişmesini sağlamak, projeler üretmek, kurumsallaşmış yapısı ve nitelikli kadrosu ile bilimsel ve yenilikçi yaklaşımlarla Türk Atıcılığının önümüzdeki yıllar içerisinde Dünyada güçlü ülkeler arasında yer almasını sağlamaktır.

Devamı »

Bize Ulaşın

  Mithatpaşa Cd. 45/2 Çankaya / Ankara
  +90 (312) 310 6160 - 8182
  +90 (312) 311 6875
  info@taf.gov.tr
 (KEP) aticilikveavcilikfederasyonu@hs01.kep.tr

İletişim Formu ve Kroki »