Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

 Haber Bilgileri
  18 Temmuz 2019 Perşembe
  6745
ISSF TÜM DALLAR GENÇLER DÜNYA KUPASI DEVAM EDİYOR

Almanya’nın Sulh kentinde düzenlenen Tüm Dallar Gençler Dünya Kupası bugün de devam etti.

Skeet Erkekler kategorisinde yarışan milli sporcumuz Salih HAFIZ 115 puanla, Skeet Bayanlar kategorisinde yarışan milli sporcumuz Sena CAN ise 93 puanla sıralama müsabakasını tamamladı.

3x40 Tüfek Bayanlar kategorisinde yarışan milli sporcumuz Zeynep Gökçe Demirci, Yeni Türkiye Rekorunu da kırarak 1133 puanla sıralama müsabakasını tamamladı.

Günün diğer müsabakası olan 10 M Havalı Tabanca Erkekler kategorisinde ülkemizi temsil eden milli sporcumuz Mustafa İNAN 561 puanla sıralama müsabakasını tamamladı.

Dünya Kupası programı yarın düzenlenecek olan 10 M Havalı Tabanca Karışık Takım müsabakasıyla sonlanacak.

Ülkemizi 10 M Havalı Tabanca Bayanlar kategorisinde altın madalya kazanmış olan milli sporcumuz Şevval İlayda TARHAN ve milli sporcumuz Mustafa İNAN temsil edecekler.


Bu Kategorideki Diğer Haberler


Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun Vizyonu Sorumlu olduğu spor dallarının ülke çapında dengeli yayılmasını ve gelişmesini sağlamak, projeler üretmek, kurumsallaşmış yapısı ve nitelikli kadrosu ile bilimsel ve yenilikçi yaklaşımlarla Türk Atıcılığının önümüzdeki yıllar içerisinde Dünyada güçlü ülkeler arasında yer almasını sağlamaktır.

Devamı »

Bize Ulaşın

  Mithatpaşa Cd. 45/2 Çankaya / Ankara
  +90 (312) 310 6160 - 8182
  +90 (312) 311 6875
  info@taf.gov.tr
 (KEP) aticilikveavcilikfederasyonu@hs01.kep.tr

İletişim Formu ve Kroki »