Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

 Haber Bilgileri
  7 Eylül 2019 Cumartesi
  6779
PLAK ATIŞLARI AVRUPA ŞAMPİYONASINDA ALTIN MADALYA SEVİNCİ

03-17 Eylül 2019 tarihleri arasında düzenlenen Plak Atışları Avrupa Şampiyonasında Altın Madalya Murat İLBİLGİ'nin oldu.

Trap Genç Erkekler kategorisinde 118 puan atarak 2. sırada final etabına çıkmaya hak kazanan milli sporcumuz Murat İLBİLGİ, final müsabakasında rakiplerine açık ara fark atarak Altın Madalyanın sahibi oldu. İLBİLGİ finalde gösterdiği performansla Gençler Avrupa Rekorunuda kıran isim oldu.

Milli sporcumuzu göstermiş olduğu başarılı performans için gönülden tebrik ederiz.

Günün diğer bir müsabakası ise Trap Büyük Erkekler kategorisinde gerçekleşti.

Milli sporcularımız Yavuz İLNAM 114, Oğuzhan TÜZÜN 111 ve Nedim Tolga TUNÇER 109 puanla sıralama müsabakasını tamamladılar.

Plak Atışları Avrupa Şampiyonası yarın milli sporcularımız Oğuzhan TÜZÜN ve Safiye SARITÜRK'ün temsiliyle gerçekleşecek olan Trap Karışık Takım müsabakasıyla devam edecek.


Bu Kategorideki Diğer Haberler


Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun Vizyonu Sorumlu olduğu spor dallarının ülke çapında dengeli yayılmasını ve gelişmesini sağlamak, projeler üretmek, kurumsallaşmış yapısı ve nitelikli kadrosu ile bilimsel ve yenilikçi yaklaşımlarla Türk Atıcılığının önümüzdeki yıllar içerisinde Dünyada güçlü ülkeler arasında yer almasını sağlamaktır.

Devamı »

Bize Ulaşın

  Mithatpaşa Cd. 45/2 Çankaya / Ankara
  +90 (312) 310 6160 - 8182
  +90 (312) 311 6875
  info@taf.gov.tr
 (KEP) aticilikveavcilikfederasyonu@hs01.kep.tr

İletişim Formu ve Kroki »