Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

 Haber Bilgileri
  15 Aralık 2015 Salı
  6642
ATICILIKTA DEV ADIM..

28 Ocak 2015 tarihinde yapılan Genel Kurul sonucunda görevi devir alan Federasyon Yönetimimiz, yeni projelerle hizmete devam etmektedir.

Kısa sürede birçok başarıya imza atan Federasyonumuz 2015 yılı içerisinde katıldığı Dünya Şampiyonaları, Dünya Kupası yarışmaları, 1. Avrupa Oyunları ve Avrupa Şampiyonalarında kürsüye çıkarak madalyalar kazanmış ve 4 sporcuyla Rio 2016 Olimpiyat Oyunlarına katılma hakkı elde etmiştir.

Alınan başarılar neticesinde; Atıcılık sporunun gelişimini sağlamak, sporcu sayısını arttırmak ve yeni Olimpik Sporcular yetiştirmek amacıyla, alımı Spor Genel Müdürlüğünce gerçekleştirilen Elektronik Poligonlar Ankara, Çankırı, Diyarbakır, Erzincan ve Gaziantep’ te tesisleştirilmiş ve kullanıma açılmıştır.

Yeni Poligonlarımızın tüm Atıcılık ailesine hayırlı olmasını dileriz.

Hizmete giren poligonların görselleri için tıklayınız.


Bu Kategorideki Diğer Haberler


Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun Vizyonu Sorumlu olduğu spor dallarının ülke çapında dengeli yayılmasını ve gelişmesini sağlamak, projeler üretmek, kurumsallaşmış yapısı ve nitelikli kadrosu ile bilimsel ve yenilikçi yaklaşımlarla Türk Atıcılığının önümüzdeki yıllar içerisinde Dünyada güçlü ülkeler arasında yer almasını sağlamaktır.

Devamı »

Bize Ulaşın

  Mithatpaşa Cd. 45/2 Çankaya / Ankara
  +90 (312) 310 6160 - 8182
  +90 (312) 311 6875
  info@taf.gov.tr
 (KEP) aticilikveavcilikfederasyonu@hs01.kep.tr

İletişim Formu ve Kroki »