Yükleniyor

 Haber Bilgileri
  16 Aralık 2020 Çarşamba
  1579

2021 YILI ANTRENÖR VİZE İŞLEMLERİ

Federasyonumuzun 2021 yılı Havalı-Ateşli Silahlar ve Plak Atışları Antrenör Vize işlemleri e-Devlet Kapısı üzerinden gerçekleştirilecektir. (e-Devlet Kapısı / Arama Kısmına (Spor Bilgi Sistemi) Yazılarak / Uygulamaya Git / Spor Elemanı / Vize Başvuru) Vize Başvuru Rehberi için buraya tıklayınız.

2021 yılı için antrenör vize ücreti 50 TL olup ayrıca bir vize semineri yapılmayacaktır.

  • Başvurunuzu tamamlandıktan sonra, vize ücretini e-Devlet Kapısı üzerinden Spor Bilgi Sistemine kayıtlı E-Posta adresinize gelen referans numarası ile TEB Bankası şubelerinden (Fatura ödemeleri, Diğer Kurum, GSB Federasyonlar, Kurum kodu 2533) kurumsal tahsilat olarak veya TEB Bankası internet bankacılığından yatırılabilirsiniz. (kurumsal tahsilat kodu: 2533)


NOT: Referans numarasıyla TEB Bankasına yapılacak ödeme dışında hiçbir şekilde havale, EFT, IBAN numarasına ücret yatırma kabul edilmeyecektir.

 

ÖNEMLİ NOT 1: Federasyon sözleşmeli, TOHM ve Olimpik Havuz antrenörlerimiz ile atıcılık antrenörlük görevini fiilen yerine getiren Genel Müdürlüğümüz ve İl Müdürlüklerimizin kadrolu ve sözleşmeli antrenörlerinden vize ücreti alınmayacak olup, e-Devlet Kapısı üzerinden gerçekleştirdikleri başvurularının ardından İl Müdürlüklerinden aldıkları resmî görev unvanı gösterir  belgelerini burcu@taf.gov.tr adresine göndermeleri koşulu ile vize işlemleri yapılacaktır. 

ÖNEMLİ NOT 2: 2021 yılı vizesini yaptıran antrenörler resmi internet sitemizde e-taf bölümünde aktif olarak yer alacaklardır.

 

 


Bu Kategorideki Diğer Haberler