Yükleniyor

 Haber Bilgileri
  31 Mayıs 2021 Pazartesi
  7690

PLAK ATIŞLARI VE HAVALI-ATEŞLİ SİLAHLAR ONLİNE ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ

Ön Kayıt Başlangıç Tarihi : 03.06.2021

Ön Kayıt Bitiş Tarihi : 18.06.2021

Federasyonumuzun 2021 yılı faaliyet programı kapsamında;

Havalı – Ateşli Silahlar Antrenör Gelişim Semineri : 19 Haziran 2021,

Plak Atışları Antrenör Gelişim Semineri : 20  Haziran 2021 tarihinde

online olarak ZOOM Video Konferans uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir.

Antrenör Eğitim Yönetmeliği gereğince 3. Kademe ve daha üst kademe antrenör Uygulama Kurslarına katılabilmek için belge düzenlenme tarihinden itibaren iki tane Antrenör Gelişim Seminerlerine katılmış olma şartı bulunmaktadır.

Seminere başvurular e-Devlet Kapısı üzerinden yapılacak olup, bunun dışında yapılan başvurular asla kabul edilmeyecektir. Başvurusu kabul edilen antrenörlerle SMS yoluyla paylaşılacak ID numarası ve şifre ile online ZOOM Video Konferans programı üzerinden eğitim gerçekleştirilecektir.

Katılımcı sayısı 400 kişi ile sınırlıdır.

Başvuru sahiplerinin; Federasyonumuzun TEB-Gaziosmanpaşa/Ankara Şubesinde bulunan hesabına 50 TL. seminer ücretini yatırmaları gerekmektedir. Ödeme işlemleri TEB internet bankacılığı, TEB şubeleri veya TEB ATM’lerden yapılabilecektir. İşlem aşamaları:

  1. Fatura ödemeleri
  2. Diğer Kurum
  3. GSB Federasyonlar
  4. Kurum kodu 2533 olarak gerçekleştirilecektir.

(Yukarıdaki adımlar dışında yapılacak olan ödemeler kabul edilmeyecektir.)

Federasyonumuz sözleşmeli antrenörleri, İl Müdürlüklerinde atıcılık antrenörlüğü yapan sözleşmeli ve kadrolu atıcılık antrenörleri, TOHM Atıcılık Antrenörleri ve Olimpiyat Havuzumuzun Atıcılık antrenörleri kurum kimlik belgelerini sisteme yüklemeleri ve/veya seyma@taf.gov.tr adresine il müdürlüğü bünyesinde kadrolu veya sözleşmeli olarak atıcılık antrenörü olarak çalıştığına ilişkin il müdürlüğünden aldığı belgeyi yüklemeleri halinde seminer başvuru ücretinden muaftır.

Evraklarında eksiklik bulunan ya da seminer ücretlerini yatırmayan başvuru sahiplerinin yapacakları başvurular dikkate alınmayacaktır.

Ön Kayıt Başlangıç Tarihi : 03.06.2021

Ön Kayıt Bitiş Tarihi : 18.06.2021

Ödeme Bilgileri

TEB Bankası şubelerinden (şube içerisinden) başvuruda mail adresine gelen Referans Numarası ile ödeme Yapılır. IBAN bilgisine gerek yoktur.

ZOOM Programını Nasıl Kullanırım?

İlk olarak http://www.zoom.us adlı internet sitesinde uygulamayı indiriniz. Uygulamayı açtıktan sonra JOİN A MEETİNG ikonuna tıklayarak mail adresinize ya da telefonunuza gelecek olan Meeting ID ve şifre ile seminere katılım sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarda Zoom Programı Kurmak İçin Tıklayınız
Android Telefonda Zoom Programı Kurmak İçin Tıklayınız
iOS Telefonda Zoom Programı Kurmak İçin Tıklayınız

Programa katılırken Ad-Soyad bilgileri kısmını doğru bilgilerle doldurmanız gerekmektedir.


Bu Kategorideki Diğer Haberler