Yükleniyor

 Haber Bilgileri
  24 Haziran 2021 Perşembe
  1101

HAVALI VE ATEŞLİ SİLAHLAR 1. KADEME ANTRENÖR UYGULAMA EĞİTİM KURSU

2021 yılı Taslak Faaliyet programımızda yer alan 1. Kademe Havalı ve Ateşli Silahlar Antrenör Uygulama Eğitimi antrenör kursumuz, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak Spor Eğitimi ve Araştırmaları Daire Başkanlığı bünyesinde, Ankara’da yapılacaktır.

Kurs başvuruları; e-devlet Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapılacaktır. 1. Kademe Uygulama Eğitim Kurslarımıza daha önceden Spor Eğitim ve Araştırmaları Dairesi Başkanlığı bünyesinde açılmış Temel Eğitim kurslarında başarılı olanlar kişiler katılabileceklerdir.

Uygulama eğitimine katılacak olan kişilerden başvuru için istenilen evraklar, e-devlet üzerinden sisteme yüklenecek olup, yüklenen belgeler federasyona gönderilmeyecektir.

Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan Antrenör Yönetmeliği kapsamında kursun başlamasından 5 gün önce, kursa kabul edilen kişilerin isim listesi federasyon resmi web sitesi ve sosyal medya hesaplarından ilan edilecektir. Kurs katılım kontenjanları 1. Kademe kurs için 50 kişi ile sınırlandırılmıştır. Başvuruların maksimum sayıyı aşması halinde Antrenör Eğitim Talimatımızın 7. maddesinin 3. Fıkrası uyarınca değerlendirmeye alınacak ve kursiyerler belirlenecektir. Talep gelmesi halinde ileri tarihlerde talep edilen kademelerde uygulama eğitimi kursları açılmaya devam edecek ve federasyonumuz resmi web sitesi ve sosyal medya hesaplarından tarafından duyurulacaktır.

BAŞVURU ŞEKLİ

E-Devlet Kurs Başvurusu; E-Devlet Giriş/Gençlik ve Spor Bakanlığı / Spor Bilgi Sistemi / Uygulamaya Git / Spor Elemanı / Kurs Başvuru / Antrenör/ ve diğer sekmelerin tamamlanması ile yapılacaktır.

Kurs ücreti; E-devlet üzerinden yapmış olduğunuz kurs başvurunuzun federasyon tarafından onaylanmasından sonra mail adresinize gönderilecek referans numarası ile TEB Bankasından kurum ödemeleri bilgisi (2533 Kurum Kodu) verilerek ön kayıt tarihleri içerisinde yatırılacaktır. TEB Bankası ATM’leri, şubeleri ve TEB internet bankacılığı yolu ile ve referans kodu ile ödemeler yapılacaktır.

 Ödeme başka türlü yapılırsa başvuru asla kabul edilmeyecektir.

  1. Kademe Kurs Ücreti

Temel Eğitimden Başarılı Olup Uygulama Eğitimi Kursuna Katılacaklar İçin Kurs Ücreti 375 TL.

Eğitim

Derslerin teorik bölümü kursun ilk 2 günü “Zoom Online Konferans Sistemi” üzerinden online olarak işlenecektir. Derslerin takip edileceği Zoom katılımı için gereken ID ve parolalar 1 gün önceden SMS yolu ile tarafınızla paylaşılacaktır. Katılımcıların ders saatinden en geç 5 dk önce eğitim yayınına katılmış olmaları gerekmektedir. Kursun 3. günü itibariyle ise kurs Ankara ilinde daha sonra açıklanacak yerde devam edecektir.

 

Uygulama Eğitimi Kurs Bilgileri

Kademe

İl

Ön Kayıt Tarihleri

Kursiyer Listesi Duyuru Tarihi

Kurs Başlangıç Tarihi

Kurs Bitiş Tarihi

1. Kademe

Ankara

25.06-04.07.2021

05.07.2021

10.07.2021

16.07.2021

Kurs başvurusu kabul edilen kişiler kursa gelmeden en fazla 2 gün önce Koronavirüs (Covid-19) testi yaptırmak zorundadırlar. Test yaptırmayan kişiler kesinlikle kursa kabul edilmeyecektir. Kişilerin test kontrolü; kursun ilk günü, Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması üzerinden kod kontrolü veya fiziksel olarak almış oldukları rapor üzerinden yapılacaktır.

 


Bu Kategorideki Diğer Haberler