Yükleniyor

 Haber Bilgileri
  13 Eylül 2021 Pazartesi
  381

PLAK ATIŞLARI 2. KADEME ANTRENÖR UYGULAMA EĞİTİMİ

Ön Kayıt Tarihleri  Kurs Başlangıç Tarihi      Kurs Bitiş Tarihi
17-27 Eylül 2021  02 Ekim 2021  09 Ekim 2021

2021 yılı faaliyet programımızda yer alan Plak Atışları 2. Kademe Antrenör Uygulama Eğitimi antrenör kursumuz, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak Spor Eğitimi ve Araştırmaları Daire Başkanlığı bünyesinde, 02-09 Ekim 2021 tarihleri içerisinde Bursa’da yapılacaktır.

Kurs başvuruları; e-devlet Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapılacaktır. Uygulama Eğitim Kurslarımıza daha önceden Spor Eğitim ve Araştırmaları Dairesi Başkanlığı bünyesinde açılmış 2.Kademe Temel Eğitim kursunda başarılı olup, 1.kademe antrenör belgesi olan ve düzenlenme tarihi üzerinden 1 yıl geçmiş kişiler ile yine e-devlet sistemi üzerinden BESYO Denklik işlemi başvurusu kabul edilen kişiler katılabileceklerdir.

Antrenör Eğitim Talimatına ulaşmak için TIKLAYINIZ

Uygulama eğitimine katılacak olan kişilerden başvuru için istenilen evraklar, e-devlet üzerinden sisteme yüklenecek olup, yüklenen belgeler federasyona ayrıca gönderilmeyecektir.

Kurs başvurusu için talep edilen ruh sağlığı ve hastalıkları uzman hekimlerince akıl sağlığı hastalığı bulunmadığına dair kararı gösteren sağlık raporunun başvuru sırasında sisteme yüklenmesi zorunludur. Alanında yetkin doktor tarafından alınmamış, eski tarihli (en fazla 6 ay) raporlar kesinlikle kabul edilmeyecektir. Raporu istenilen şekilde sisteme yüklenmemiş kursiyerlerin başvuruları iptal edilecek ve onaylanmayacaktır.

Kurs katılım kontenjanları 50 kişi ile sınırlandırılmıştır. Başvuruların maksimum sayıyı aşması halinde Antrenör Eğitim Talimatımızın 7. maddesinin 3. fıkrası uyarınca değerlendirmeye alınacak ve kursiyerler belirlenecektir. Talep gelmesi halinde ileri tarihlerde talep edilen kademelerde uygulama eğitimi kursları açılmaya devam edecek ve Federasyonumuz resmi web sitesi ve sosyal medya hesaplarından tarafından duyurulacaktır.

BAŞVURU ŞEKLİ

E-Devlet Kurs Başvurusu; E-Devlet Giriş/Gençlik ve Spor Bakanlığı / Spor Bilgi Sistemi / Uygulamaya Git / Spor Elemanı / Kurs Başvuru / Antrenör/ ve diğer sekmelerin tamamlanması ile yapılacaktır.

Uygulama Kurs ücreti; E-devlet üzerinden yapmış olduğunuz başvurunuzun Federasyon tarafından onaylanmasından sonra mail adresinize gönderilecek referans numarası ile TEB Bankasından kurum ödemeleri bilgisi (2533 Kurum Kodu) verilerek ön kayıt tarihleri içerisinde yatırılacaktır. TEB Bankası ATM’leri, şubeleri ve TEB internet bankacılığı yolu ile ve referans kodu ile ödemeler yapılacaktır.

Ödeme başka türlü yapılırsa başvuru asla kabul edilmeyecektir.

2.Kademe Kurs Ücreti

2.Kademe Temel Eğitimde başarılı olup uygulama eğitimi kursuna katılacaklar için kurs ücreti 375 TL.

BESYO denklik başvurusunda bulunup başvurusu onaylanan 2. Kademe kişiler için Uygulama Eğitimi Kurs Ücreti 200 TL’dir.

Eğitim

Tüm dersler yüz yüze olarak Bursa’da gerçekleştirilecektir. 

Kurs başvurusu kabul edilen kişiler, kursa gelmeden en fazla 48 saat önce Koronavirüs (Covid-19) testi yaptırmak zorundadırlar. 2. Doz Covid-19 aşısını olmuş ve üzerinden 14 gün geçmiş olan kursiyerlerimizin PCR testi yaptırma zorunluluğu bulunmamakta olup, aşı kartları yeterli olacaktır.

Ön Kayıt Tarihleri  Kurs Başlangıç Tarihi      Kurs Bitiş Tarihi
17-27 Eylül 2021  02 Ekim 2021  09 Ekim 2021

 


Bu Kategorideki Diğer Haberler