Yükleniyor

 Haber Bilgileri
  27 Ekim 2021 Çarşamba
  673

HAVALI VE ATEŞLİ SİLAHLAR 3.KADEME ANTRENÖR UYGULAMA EĞİTİM KURSU

Ön Kayıt Tarihleri  Kurs Başlangıç Tarihi      Kurs Bitiş Tarihi
02-08 Kasım 2021 13 Kasım 2021  20 Kasım 2021

2021 yılı faaliyet programımızda yer alan 3. Kademe Havalı ve Ateşli Silahlar Antrenör Uygulama Eğitimi antrenör kursumuz, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak Spor Eğitimi ve Araştırmaları Daire Başkanlığı bünyesinde, Kasım ayı içerisinde Ankara’da yapılacaktır.

Kurs başvuruları; e-devlet Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapılacaktır.

Uygulama Eğitim Kurslarımıza daha önceden Spor Eğitim ve Araştırmaları Dairesi Başkanlığı bünyesinde açılmış Temel Eğitim kurslarında başarılı olup, 2.kademe antrenör belgesi düzenlenme tarihi üzerinden 2 yıl geçmiş, 2.Kademe Belgesini aldığı tarihten sonra 2 tane Gelişim Seminerine katılmış olan ve yine e-devlet sistemi üzerinden BESYO Denklik işlemi başvurusu kabul edilen kişiler katılabileceklerdir.

Antrenör Eğitim Talimatına ulaşmak için TIKLAYINIZ

Uygulama eğitimine katılacak olan kişilerden başvuru için istenilen evraklar, e-devlet üzerinden sisteme yüklenecek olup, yüklenen belgeler federasyona ayrıca gönderilmeyecektir.

Kurs başvurusu için talep edilen ruh sağlığı ve hastalıkları uzman hekimlerince akıl sağlığı hastalığı bulunmadığına dair kararı gösteren sağlık raporunun başvuru sırasında sisteme yüklenmesi zorunludur. Alanında yetkin doktor tarafından alınmamış, eski tarihli (en fazla 6 ay) raporlar kesinlikle kabul edilmeyecektir. Raporu istenilen şekilde sisteme yüklenmemiş kursiyerlerin başvuruları iptal edilecek ve onaylanmayacaktır.

Kurs katılım kontenjanları 40 kişi ile sınırlandırılmıştır. Başvuruların maksimum sayıyı aşması halinde Antrenör Eğitim Talimatımızın 7. maddesinin 3. fıkrası uyarınca değerlendirmeye alınacak ve kursiyerler belirlenecektir. Talep gelmesi halinde ileri tarihlerde talep edilen kademelerde uygulama eğitimi kursları açılmaya devam edecek ve Federasyonumuz resmi web sitesi ve sosyal medya hesaplarından tarafından duyurulacaktır.

BAŞVURU ŞEKLİ

E-Devlet Kurs Başvurusu; E-Devlet Giriş/ Gençlik ve Spor Bakanlığı / Spor Bilgi Sistemi / Uygulamaya Git / Spor Elemanı / Kurs Başvuru / Antrenör/ ve diğer sekmelerin tamamlanması ile yapılacaktır.

Uygulama Kurs ücreti; E-devlet üzerinden yapmış olduğunuz başvurunuzun Federasyon tarafından onaylanmasından sonra mail adresinize gönderilecek referans numarası ile TEB Bankasından kurum ödemeleri bilgisi (2533 Kurum Kodu) verilerek ön kayıt tarihleri içerisinde yatırılacaktır. TEB Bankası ATM’leri, şubeleri ve TEB internet bankacılığı yolu ile ve referans kodu ile ödemeler yapılacaktır.

Ödeme başka türlü yapılırsa başvuru asla kabul edilmeyecektir.

3. Kademe Kurs Ücreti 

3. Kademe Temel Eğitimden Başarılı Olup Uygulama Eğitimi Kursuna Katılacaklar İçin Kurs Ücreti 375 TL.

BESYO Denklik başvurusunda bulunup başvurusu onaylanan kişiler için Uygulama Eğitimi Kurs Ücreti 250 TL’dir.

Ücret muafiyeti olan kursiyerler

Federasyonumuz sözleşmeli antrenörleri, Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinin kadrolu veya sözleşmeli Atıcılık antrenörleri kurs ücretinden muaftır.

Eğitim

Tüm dersler yüz yüze olarak Ankara’da gerçekleştirilecektir. 

Covid-19 Tedbirleri

İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğünce yayınlanan ve 6 Eylül 2021 tarihinden itibaren ülke çapındaki bütün faaliyet ve etkinliklerde uygulanan sağlık tedbirleri kapsamında; federasyonumuzca yapılacak olan tüm faaliyetlerde aşısız veya aşısı tamamlanmamış (en az iki aşı) kişiler kursa gelmeden en fazla 48 saat önce sonuçlanmış negatif PCR testi göstermek zorundadır.

Ön Kayıt Tarihleri  Kurs Başlangıç Tarihi      Kurs Bitiş Tarihi
02-08 Kasım 2021 13 Kasım 2021  20 Kasım 2021

Bu Kategorideki Diğer Haberler