Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

 Haber Bilgileri
  18 Nisan 2016 Pazartesi
  6655
HAVALI SİLAHLAR ULUSAL EGEMENLİK KUPASI MÜSABAKALARI SONA ERDİ

Mersin Erdemli Poligonunda düzenlenen Havalı Silahlar Ulusal Egemenlik Kupası müsabakalarında tabanca disiplininde yapılan atışlar sona erdi.

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun 2016 yılı faaliyet programında yer alan Havalı Silahlar Ulusal Egemenlik Kupasında havalı tabanca disiplininde 331 sporcu mücadele etti.

Yıldız, genç, büyük kategorilerinde ve hem erkek hem de bayan sporcuların poligonda yer aldığı kupa müsabakalarında büyük erkeklerde Eser Koç, genç erkeklerde Emre Mecit, yıldız erkeklerde Alp Eren Erdur, büyük bayanlarda Canan Türkoğlu Yavuz, genç bayanlarda Aslı Över  ve yıldız bayanlarda Elif Kırklar altın madalyanın sahibi oldu.

Takım puanı sıralamasına göre de büyük ve genç erkeklerde TSK Spor Gücü,  yıldız erkeklerde İzmir Atıcılık ve İhtisas Spor Kulübü, büyük bayanlarda Yakacık Av. Ve Atc. genç bayanlarda Bolu Gençlik Merkezi SK. ve yıldız bayanlarda İzmir Atıcılık İhtisas Kulübü birincilik kupasını elde etti.

Müsabakalara ait fotoğraflara erişmek için tıklayınız.

 

 


Bu Kategorideki Diğer Haberler


Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun Vizyonu Sorumlu olduğu spor dallarının ülke çapında dengeli yayılmasını ve gelişmesini sağlamak, projeler üretmek, kurumsallaşmış yapısı ve nitelikli kadrosu ile bilimsel ve yenilikçi yaklaşımlarla Türk Atıcılığının önümüzdeki yıllar içerisinde Dünyada güçlü ülkeler arasında yer almasını sağlamaktır.

Devamı »

Bize Ulaşın

  Mithatpaşa Cd. 45/2 Çankaya / Ankara
  +90 (312) 310 6160 - 8182
  +90 (312) 311 6875
  info@taf.gov.tr
 (KEP) aticilikveavcilikfederasyonu@hs01.kep.tr

İletişim Formu ve Kroki »