Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

 Haber Bilgileri
  18 Nisan 2016 Pazartesi
  6638
MEHMET BÜLENT TORPİL TRAP FEDERASYON KUPASI MÜSABAKALARI BURSA’DA DÜZENLENDİ

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden değerli Başkanımız Mehmet Bülent Torpil’in adının verildiği Trap Federasyon Kupası müsabakaları sona erdi.

Mart ayında Mersinde yapılan  grup müsabakalarının ardından derece yapan sporcular Bursa Büyükşehir Belediyesi Olimpik Trap Skeet  Atış Poligonunda kupa için mücadele etti.

Cumartesi günü başlayan kupa müsabakalarına, büyük erkeklerde 127, genç erkeklerde 26, büyük bayanlarda 7 ve genç bayanlarda 6 sporcu katıldı.

Nilüfer ilçesinde bulunan poligonda yapılan final müsabakalarının ardından madalya törenine geçildi.

Bayanlar kategorisinde 75 atışın ardından final atışları yapıldı.Büyük bayanlarda birincilik kupasını Dilara Kızılsu, ikincilik kupasını Nihan Gürer ve üçüncülük kupasını Hikmet Gürbüz aldı. Genç bayanlar kategorisinde birincilik kupasını Fatma Çavlı, ikincilik kupasını Aygün Berkil, üçüncülük kupasını ise Kübra Seyithanoğlu kazandı.

Erkeklerde ilk gün 75, ikinci gün ise 50 atışın ardından final atışları yapıldı. Büyük erkeklerde Servet Sivrikaya birincilik ve Oğuzhan Tüzün ikincilik kupasını alırken Murat Şahin üçüncülük kupasının sahibi oldu. Genç erkeklerde yapılan atışlar sonunda Hakan Çavlı birincilik kupası, Murat İlbilgi üçüncülük kupası madalya ve Furkan Tahralı üçüncülük kupasını alan sporcu oldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Bu Kategorideki Diğer Haberler


Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun Vizyonu Sorumlu olduğu spor dallarının ülke çapında dengeli yayılmasını ve gelişmesini sağlamak, projeler üretmek, kurumsallaşmış yapısı ve nitelikli kadrosu ile bilimsel ve yenilikçi yaklaşımlarla Türk Atıcılığının önümüzdeki yıllar içerisinde Dünyada güçlü ülkeler arasında yer almasını sağlamaktır.

Devamı »

Bize Ulaşın

  Mithatpaşa Cd. 45/2 Çankaya / Ankara
  +90 (312) 310 6160 - 8182
  +90 (312) 311 6875
  info@taf.gov.tr
 (KEP) aticilikveavcilikfederasyonu@hs01.kep.tr

İletişim Formu ve Kroki »