Yükleniyor

 Haber Bilgileri
  24 Mayıs 2022 Salı
  1033

ONLİNE PLAK ATIŞLARI VE HAVALI-ATEŞLİ SİLAHLAR ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ

Ön Kayıt Başlangıç Tarihi : 24.05.2022

Ön Kayıt Bitiş Tarihi : 28.05.2022

Federasyonumuzun 2022 yılı faaliyet programı kapsamında; Havalı – Ateşli Silahlar ve Plak Atışları Antrenör Gelişim Semineri 29 Mayıs 2022 tarihinde online olarak ZOOM Video Konferans uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir.

Antrenör Eğitim Yönetmeliği gereğince 3. Kademe ve daha üst kademe antrenör kurslarına katılabilmek için belge düzenlenme tarihinden itibaren iki tane Antrenör Gelişim Seminerlerine katılmış olma şartı bulunmaktadır.

Seminere başvurular e-Devlet Kapısı üzerinden yapılacak olup, bunun dışında yapılan başvurular asla kabul edilmeyecektir. Başvurusu kabul edilen antrenörlerle paylaşılacak olan ID numarası ve şifre ile online ZOOM programı üzerinden eğitim gerçekleştirilecektir.

Katılımcı sayısı 300 kişi ile sınırlıdır.

Başvuru sahiplerinin; Federasyonumuzun TEB-Gaziosmanpaşa/Ankara Şubesinde bulunan hesabına 100 TL. seminer ücretini yatırmaları gerekmektedir. Ödeme işlemleri TEB internet bankacılığı, TEB şubeleri veya TEB ATM’lerden yapılabilecektir. İşlem aşamaları:

  1. Fatura ödemeleri
  2. Diğer Kurum
  3. GSB Federasyonlar
  4. Kurum kodu 2533 olarak gerçekleştirilecektir.

Federasyonumuz sözleşmeli antrenörleri, İl Müdürlüklerinde atıcılık antrenörlüğü yapan sözleşmeli ve kadrolu atıcılık antrenörleri, TOHM atıcılık antrenörleri ve Olimpiyat havuzu antrenörleri kurum kimlik belgelerini sisteme yüklemeleri ve/veya seyma@taf.gov.tr adresine il müdürlüğü bünyesinde kadrolu veya sözleşmeli olarak atıcılık antrenörü olarak çalıştığına ilişkin il müdürlüğünden aldığı belgeyi yüklemeleri halinde seminer başvuru ücretinden muaftır.

Evraklarında eksiklik bulunan ya da seminer ücretlerini yatırmayan başvuru sahiplerinin yapacakları başvurular dikkate alınmayacaktır.

Ön Kayıt Başlangıç Tarihi : 24 Mayıs 2022

Ön Kayıt Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2022

Ödeme Bilgileri

TEB Bankası şubelerinden (şube içerisinden) başvuruda mail adresine gelen Referans Numarası ile ödeme Yapılır. IBAN bilgisine gerek yoktur.

Ön Kayıt Başlangıç Tarihi : 24.05.2022

Ön Kayıt Bitiş Tarihi : 28.05.2022

E-DEVLET KAPISI ÜZERİNDEN BAŞVURU ADIMLARI

ZOOM Programını Nasıl Kullanırım?

İlk olarak http://www.zoom.us adlı internet sitesinde uygulamayı indiriniz. Uygulamayı açtıktan sonra JOİN A MEETİNG ikonuna tıklayarak mail adresinize ya da telefonunuza gelecek olan Meeting ID ve şifre ile seminere katılım sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarda Zoom Programı Kurmak İçin Tıklayınız
Android Telefonda Zoom Programı Kurmak İçin Tıklayınız
iOS Telefonda Zoom Programı Kurmak İçin Tıklayınız

Programa katılırken Ad-Soyad bilgileri kısmını doğru bilgilerle doldurmanız gerekmektedir.


Bu Kategorideki Diğer Haberler


 


Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metninlerini inceleyebilirsiniz. Web sitemizi kullanarak açıklama metinlerindeki uyarıları kabul etmiş sayılırsınız.