Yükleniyor

 Haber Bilgileri
  31 Mayıs 2022 Salı
  115

ISSF TÜM DALLAR DÜNYA KUPASINDA GÜNÜN MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

27 Mayıs – 07 Haziran 2022 tarihleri arasında Azerbaycan’ın Bakü kentinde düzenlenen ISSF Tüm Dallar Dünya Kupası 10 M Havalı Tabanca Erkekler Takım müsabakasında yarışan milli sporcularımız Yusuf DİKEÇ, İsmail KELEŞ ve Buğra TAVŞAN takım halinde attıkları 866 puanla 4. sıra madalya maçı öncesi 2. Sıralama müsabakasına çıkmaya hak kazandılar.

Milli sporcularımız 2.sıralama müsabakasında attıkları 576 puan merkez on atış farkıyla müsabakayı 5. sırada tamamladı.

10 M Havalı Tabanca Kadınlar Takım müsabakasında yarışan milli sporcularımız Şevval İlayda TARHAN, Elif Beyza AŞIK ve Seher TOKMAK takım halinde attıkları 844 puanlar 8. sırada 2. sıralama müsabakasına çıkmaya hak kazandılar.

Milli sporcularımız 2.sıralama müsabakasında attıkları 569 puanla müsabakayı 5. Sırada tamamladılar.

Trap Erkekler Takım kategorisinde yarışan milli sporcularımız Oğuzhan TÜZÜN, Murat İLBİLGİ ve Nedim Tolga TUNÇER takım halinde attıkları 212 puanla müsabakayı 6.sırada tamamladılar.


Bu Kategorideki Diğer Haberler


 


Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metninlerini inceleyebilirsiniz. Web sitemizi kullanarak açıklama metinlerindeki uyarıları kabul etmiş sayılırsınız.