Yükleniyor

 Haber Bilgileri
  29 Haziran 2022 Çarşamba
  25987

19. AKDENİZ OYUNLARI ATICILIK MÜSABAKALARI BAŞLADI

25 Haziran - 05 Temmuz 2022 tarihleri arasında Cezayir’in Oran kentinde düzenlenmekte olan 19. Akdeniz Oyunları Atıcılık müsabakaları başladı.

10 M Havalı Tabanca Karışık Takım müsabakasında ülkemizi temsil eden milli sporcularımız İsmail KELEŞ ve Elif Beyza AŞIK toplamda atmış oldukları 568 puanla rakipleri İtalya ile Bronz Madalya maçına çıkmaya hak kazandı.

Bronz madalya maçında ülkemizi temsil eden milli sporcularımız İsmail KELEŞ ve Elif Beyza AŞIK, rakipleri İtalya’ya 16-14 mağlup olarak müsabakayı 4. sırada tamamladılar.

Aynı müsabakada yarışan milli sporcularımız Yusuf DİKEÇ ve Şevval İlayda TARHAN toplamda atmış oldukları 565 puanla sıralama müsabakasını 6. sırada tamamladılar.

Skeet Kadınlar müsabakasında ülkemizi temsil eden milli sporcumuz Nur Banu BALKANCI sıralama müsabakasında attığı 110 puanla yarı final müsabakasında yarışmaya hak kazandı.

BALKANCI yarı final müsabakasını 4. sırada tamamladı.

Aynı müsabakada yarışan milli sporcumuz Sena CAN müsabakayı 110 puanla 9. sırada tamamladı

Skeet Erkekler müsabakasında ülkemizi temsil eden milli sporcumuz Mustafa Serhat ŞAHİN 119 puanla , Ahmet BARAN 112 puanla sıralama müsabakasını tamamladılar.


Bu Kategorideki Diğer Haberler


 


Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metninlerini inceleyebilirsiniz. Web sitemizi kullanarak açıklama metinlerindeki uyarıları kabul etmiş sayılırsınız.