Yükleniyor

 Haber Bilgileri
  25 Nisan 2016 Pazartesi
  7012

SKEET FEDERASYON KUPASI MÜSABAKALARI SONA ERDİ

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan Skeet Federasyon Kupası, 7 Nisan akşamı hayatını kaybeden Federasyon Başkanı Mehmet Bülent Torpil adına düzenlendi.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Trap ve Skeet Atış Poligonu’nda ülkemizin 15 şehrinin yanı sıra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden de atıcıların katıldığı müsabakalarda 105 sporcu atış yaptı.

23 Nisan Cumartesi günü başlayan mücadeleler sonucu büyük bayanlarda birincilik kupasını Kerime Dokuzlar, ikincilik kupasını Neşe Tunçalın ve üçüncülük kupasını Rumeysa Kaynar kazanırken, genç bayanlarda ise birincilik kupasını Nur Banu Özpak, ikincilik kupasını Özlem Nur Yıldırım ve üçüncülük kupasını ise Deniz Üstündağ elde etti.

Pazar günü de 50 atışın ardından finalde Büyük erkekler klasmanında mücadele eden sporculardan Salahi Zaimoğlu birincilik,Sami Alemdar ikincilik ve Fuat Çakar üçüncülük kupasını alan sporcular oldu. Genç erkekler mücadele eden Mustafa Üstündağ birincilik, Derken Örü ikincilik ve Ali Çeler üçüncülük kupasının sahibi oldu.


Bu Kategorideki Diğer Haberler