Yükleniyor

 Haber Bilgileri
  5 Ekim 2022 Çarşamba
  26568

HAVALI VE ATEŞLİ SİLAHLAR 2.KADEME ANTRENÖR UYGULAMA EĞİTİM KURSU

ÖN KAYIT TARİHLERİ : 07-13 EKİM 2022

2022 yılı Faaliyet programımızda yer alan 2. Kademe Havalı ve Ateşli Silahlar Antrenör Uygulama Eğitimi antrenör kursumuz, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak Spor Eğitimi ve Araştırmaları Daire Başkanlığı bünyesinde, Ankara’da yapılacaktır.

Kurs başvuruları; e-devlet Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapılacaktır. Uygulama Eğitim Kurslarımıza daha önceden Spor Eğitim ve Araştırmaları Dairesi Başkanlığı bünyesinde açılmış 2.Kademe Temel Eğitim kursunda başarılı olup, 1.kademe antrenör belgesi olan ve düzenlenme tarihi üzerinden 1 yıl geçmiş kişiler ile yine e-devlet sistemi üzerinden BESYO Denklik işlemi başvurusu kabul edilen kişiler katılabileceklerdir.

Antrenör Eğitim Talimatına ulaşmak için TIKLAYINIZ

Uygulama eğitimine katılacak olan kişilerden başvuru için istenilen evraklar, e-devlet üzerinden sisteme yüklenecek olup, yüklenen belgeler federasyona gönderilmeyecektir.

Kurs başvurusu için talep edilen ruh sağlığı ve hastalıkları uzman hekimlerince akıl sağlığı hastalığı bulunmadığına dair kararı gösteren sağlık raporunun başvuru sırasında sisteme yüklenmesi zorunludur. Alanında yetkin doktor tarafından alınmamış, eski tarihli (en fazla 6 ay) raporlar kesinlikle kabul edilmeyecektir. Raporu istenilen şekilde sisteme yüklenmemiş kursiyerlerin başvuruları iptal edilecek ve onaylanmayacaktır.

Kurs katılım kontenjanları 50 kişi ile sınırlandırılmıştır. Başvuruların maksimum sayıyı aşması halinde Antrenör Eğitim Talimatımızın 7. maddesinin 3. fıkrası uyarınca değerlendirmeye alınacak ve kursiyerler belirlenecektir. Talep gelmesi halinde ileri tarihlerde talep edilen kademelerde uygulama eğitimi kursları açılmaya devam edecek ve Federasyonumuz resmi web sitesi ve sosyal medya hesaplarından tarafından duyurulacaktır

BAŞVURU ŞEKLİ

E-Devlet Kurs Başvurusu; E-Devlet Giriş/Gençlik ve Spor Bakanlığı / Spor Bilgi Sistemi / Uygulamaya Git / Spor Elemanı / Kurs Başvuru / Antrenör/ ve diğer sekmelerin tamamlanması ile yapılacaktır.

Kurs ücreti; E-devlet üzerinden yapmış olduğunuz kurs başvurunuzun federasyon tarafından onaylanmasından sonra mail adresinize gönderilecek referans numarası ile TEB Bankasından kurum ödemeleri bilgisi (2533 Kurum Kodu) verilerek ön kayıt tarihleri içerisinde yatırılacaktır. TEB Bankası ATM’leri, şubeleri ve TEB internet bankacılığı yolu ile ve referans kodu ile ödemeler yapılacaktır.

 Ödeme başka türlü yapılırsa başvuru asla kabul edilmeyecektir.

Bütünlemeye kalan kursiyerlerimizin başvuru aşamaları için TIKLAYINIZ

  1. Kademe Kurs Ücreti

Temel Eğitimden Başarılı Olup Uygulama Eğitimi Kursuna Katılacaklar İçin Kurs Ücreti 500 TL’dir.

BESYO Denklik başvurusunda bulunup başvurusu onaylanan kişiler için Uygulama Eğitimi Kurs Ücreti 300 TL’dir.

Daha önceki 2. Kademe Uygulama Eğitiminden kalmış olan kursiyerler için Bütünleme Kurs Ücreti 165 TL’dir.

Eğitim

Tüm dersler yüz yüze olarak Ankara’da gerçekleştirilecektir. 

 

Uygulama Eğitimi Kurs Bilgileri

Kademe

İl

Ön Kayıt Tarihleri

Kursiyer Listesi Duyuru Tarihi

Kurs Başlangıç Tarihi

Kurs Bitiş Tarihi

2. Kademe

Ankara

07– 13 Ekim 2022

14 Ekim 2022

15 Ekim 2022

23 Ekim 2022


Bu Kategorideki Diğer Haberler


 


Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metninlerini inceleyebilirsiniz. Web sitemizi kullanarak açıklama metinlerindeki uyarıları kabul etmiş sayılırsınız.