Yükleniyor

 Haber Bilgileri
  3 Ocak 2023 Salı
  27004

2023 YILI ANTRENÖR VİZE İŞLEMLERİ

Federasyonumuzun 2023 yılı Havalı-Ateşli Silahlar ve Plak Atışları Antrenör Vize işlemleri e-Devlet Kapısı üzerinden gerçekleştirilecektir. (e-Devlet Kapısı / Arama Kısmına (Spor Bilgi Sistemi) Yazılarak / Uygulamaya Git / Spor Elemanı / Vize Başvuru) Vize Başvuru Rehberi için TIKLAYINIZ

2023 yılı için antrenör vize ücreti 300 TL’dir.

  • Başvurunuzu tamamlandıktan sonra, vize ücretini e-Devlet Kapısı üzerinden Spor Bilgi Sistemine kayıtlı E-Posta adresinize gelen referans numarası ile TEB Bankası şubelerinden (Fatura ödemeleri, Diğer Kurum, GSB Federasyonlar, Kurum kodu 2533) kurumsal tahsilat olarak veya TEB Bankası internet bankacılığından yatırılabilirsiniz. (kurumsal tahsilat kodu: 2533)


NOT: Referans numarasıyla TEB Bankasına yapılacak ödeme dışında hiçbir şekilde havale, EFT, IBAN numarasına ücret yatırma kabul edilmeyecektir.

 ÖNEMLİ NOT 1: Federasyonun sözleşmeli antrenörlerinden, Federasyon tarafından TOHM veya Olimpik havuz için görevlendirilerek seans ücreti alan antrenörlerden ve il müdürlüğü bünyesinde fiilen antrenörlük yapan kadrolu atıcılık antrenörlerinden vize ücreti alınmayacak olup, e-Devlet Kapısı üzerinden gerçekleştirdikleri başvurularının resmî görev unvanı gösterir belgelerini belge@taf.gov.tr adresine göndermeleri koşulu ile vize işlemleri yapılacaktır. 

2023 yılı vizesini yaptıran antrenörler resmi internet sitemizde e-taf bölümünde aktif olarak yer alacaklardır.

 


Bu Kategorideki Diğer Haberler


 


Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metninlerini inceleyebilirsiniz. Web sitemizi kullanarak açıklama metinlerindeki uyarıları kabul etmiş sayılırsınız.