Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

 Haber Bilgileri
  9 Mayıs 2016 Pazartesi
  6693
PAINTBALL LİGİ 2.AYAK MÜSABAKALARINDA BİRİNCİLİK KUPASINI JOKER TAKIMI ALDI

 Türkiye Paintball Ligi 2.Ayak müsabakalarında İstanbul Joker Takımı birincilik kupasının sahibi oldu.

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu’nun 2016 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Paintball Ligi 2. Ayak müsabakaları 07–08 Mayıs tarihlerinde Nevşehir’in Kozaklı ilçesinde oynandı.

Müsabakalarda Getto, Side, Manavgat, Deliler, Penta, Altay ve Joker Paintball takımları mücadele etti.

Cumartesi günü düzenlenen eleme maçlarının ardından, Federasyonumuz Genel Sekreteri Zeki Öztürk ,Paintball Branş Sorumlusu Ertuğrul Toprak, Paintball Teknik Kurulu üyeleri Sinan Kıçar, Bekir Ekici, Paintball Merkez Hakem Kurulu Başkanı ile Üyeleri sporcular ve hakemlerle Divaisip Termal Otel’de bir toplantı gerçekleştirdi.Paintballun daha iyi seviyelere gelmesi için neler yapılabileceği hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

Pazar günü sabah saat 09.00’da başlayan mücadelelerden sonra İstanbul Joker Takımı birincilik, İzmir Altay Takımı ikincilik ve Antalya Getto Takımı da üçüncülük kupasının sahibi oldu.

Başarılı takımlar kupa ve madalyalarını, Kozaklı Kaymakamı Kemal Duru, Teftiş Kurulu Eski Başkanı Hasan Çelik ve Federasyon Genel Sekreterimiz Zeki Öztürk’’en aldı.

TÜM FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ (FACEBOOK)


Bu Kategorideki Diğer Haberler


Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun Vizyonu Sorumlu olduğu spor dallarının ülke çapında dengeli yayılmasını ve gelişmesini sağlamak, projeler üretmek, kurumsallaşmış yapısı ve nitelikli kadrosu ile bilimsel ve yenilikçi yaklaşımlarla Türk Atıcılığının önümüzdeki yıllar içerisinde Dünyada güçlü ülkeler arasında yer almasını sağlamaktır.

Devamı »

Bize Ulaşın

  Mithatpaşa Cd. 45/2 Çankaya / Ankara
  +90 (312) 310 6160 - 8182
  +90 (312) 311 6875
  info@taf.gov.tr
 (KEP) aticilikveavcilikfederasyonu@hs01.kep.tr

İletişim Formu ve Kroki »