Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

 Haber Bilgileri
  6 Haziran 2016 Pazartesi
  6651
UFUK ARMAN'DAN TEŞEKKÜR MESAJI
Ankara Bera Otel'de gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul'da delegelerin büyük bir desteği ile Federasyon Başkanı seçilen Ufuk Arman, Atıcılık ve Avcılık camiasının geleceğinin belirlendiği kurul için emek veren herkese teşekkür etti.

Başkan Arman; " Bülent Torpil'in vefatı hepimizi derinden üzmüştür. Onun emaneti olan koltuğu devralmak benim için büyük bir gururdur. Bu göreve beni layık gören ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Atıcılığın her branşında, hem teknik alt yapı hem de sporcu düzeyinde daha ileri seviyelere ulaşmak için çalışacağız. Ağustos ayında düzenlenecek 2016 Rio Olimpiyat Oyunlarında madalya kazanmak ve atıcılıkta tarih yazmak istiyoruz. Yönetimi, antrenörü ve sporcusu ile hep birlikte Olimpiyat Oyunları'ndan gelecek madalyayı bekliyoruz. Sonrasında ise 2020 Tokyo Olimpiyatları olmak üzere çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Bugünü değil yarınları düşünerek çalışmak için çıktığımız bu yolda destek olan herkesi tekrar en kalbi duygularla selamlıyor ve teşekkür ediyorum."


Bu Kategorideki Diğer Haberler


Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun Vizyonu Sorumlu olduğu spor dallarının ülke çapında dengeli yayılmasını ve gelişmesini sağlamak, projeler üretmek, kurumsallaşmış yapısı ve nitelikli kadrosu ile bilimsel ve yenilikçi yaklaşımlarla Türk Atıcılığının önümüzdeki yıllar içerisinde Dünyada güçlü ülkeler arasında yer almasını sağlamaktır.

Devamı »

Bize Ulaşın

  Mithatpaşa Cd. 45/2 Çankaya / Ankara
  +90 (312) 310 6160 - 8182
  +90 (312) 311 6875
  info@taf.gov.tr
 (KEP) aticilikveavcilikfederasyonu@hs01.kep.tr

İletişim Formu ve Kroki »