Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

 Haber Bilgileri
  3 Temmuz 2016 Pazar
  6650
TRAP-SKEET AVRUPA ŞAMPİYONASI YOLCULUĞU BAŞLADI

ISSF (Uluslararası Atıcılık Federasyonu) tarafından düzenlenen Trap-Skeet Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek sporcularımızın İtalya yolculuğu başladı.

Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet Vecihi Başar’ın başkanlık yaptığı ilk kafilede Milli Takım Antrenörümüz Ali Emre Güray ile trap disiplini milli sporcularımız; Yavuz İlnam, Oğuzhan Tüzün, Nedim Tolga Tuncer, Ahmet Balkancı, Murat İlbilgi, Furkan Tahralı, Dilara Bedia Kızılsu ve Nihan Gürer yer alıyor.

İtalya’nın Lonato şehrinde yer alan poligonda mücadele edecek sporcularımızın müsabakaları 4 Temmuz 2016 Pazartesi günü başlayacak. 11 Temmuzda sona erecek şampiyonada, skeet disiplini mili takımımız ise 6 Temmuz 2016 Lonato’ya hareket edecek.


Bu Kategorideki Diğer Haberler


Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun Vizyonu Sorumlu olduğu spor dallarının ülke çapında dengeli yayılmasını ve gelişmesini sağlamak, projeler üretmek, kurumsallaşmış yapısı ve nitelikli kadrosu ile bilimsel ve yenilikçi yaklaşımlarla Türk Atıcılığının önümüzdeki yıllar içerisinde Dünyada güçlü ülkeler arasında yer almasını sağlamaktır.

Devamı »

Bize Ulaşın

  Mithatpaşa Cd. 45/2 Çankaya / Ankara
  +90 (312) 310 6160 - 8182
  +90 (312) 311 6875
  info@taf.gov.tr
 (KEP) aticilikveavcilikfederasyonu@hs01.kep.tr

İletişim Formu ve Kroki »