Yükleniyor
ANTRENÖR VE ANTRENÖR ADAYLARIMIZIN DİKKATİNE!

Tarih: 1 Ağustos 2022 Pazartesi

Federasyonumuz 2022 yılı antrenör Uygulama Eğitimi tarihleri revize edilmekte olup, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenmiş olan 1.,2.,3.,4. kademe Teori (Temel) eğitimi başarı ile tamamlamış olan, ilgili kademenin Temel Eğitiminden muaf olan antrenörlerimizin bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu kapsamda Teori (Temel) eğitimini başarılı şekilde tamamlamış, Temel Eğitimden muaf olan  ve Federasyonumuzca ilgili kademede Uygulama Eğitimi açılmasını bekleyen antrenörlerimizin/antrenör adaylarımızın aşağıda yer alan formu eksiksiz doldurması, Teori (Temel) eğitimini tamamladığına dair sınav sonucunun fotoğrafı ya da ekran görüntüsünü yine forma eklemesi gerekmektedir.

*BESYO mezunu ve denklik şartlarını sağlayan antrenörlerimizin/antrenör adaylarımızın denklik başvurusunu yapmış ve Bakanlıkça onaylarının alınmış olması gerekmektedir.

Bilgi Formuna ulaşmak için TIKLAYINIZ

 


Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metninlerini inceleyebilirsiniz. Web sitemizi kullanarak açıklama metinlerindeki uyarıları kabul etmiş sayılırsınız.