Yükleniyor
ÖNEMLİ DUYURU! (HAVALI SİLAHLAR FEDERASYON KUPASI)

Tarih: 19 Ocak 2023 Perşembe

       Federasyonumuzun 2023 Yılı Taslak Faaliyet Programında yer alan Havalı Silahlar Federasyon Kupası’nın 24-29 Ocak 2023 tarihinde Mersin/Erdemli Atıcılık Poligonunda yapılması planlanmış ve yarışma başvuruları tamamlanmıştır.

       Yapılan başvurular neticesinde, Havalı Tabanca disiplini için 421, Havalı Tüfek disiplini için 203 olmak üzere toplam 624 sporcu başvurusu yapıldığı görülmüştür.

        Tarafımızca yapılan değerlendirmeler sonucunda; yoğun sporcu başvurusunun olmasıyla beraber söz konusu poligonda öngörülemeyen teknik arızalar nedeni ile atış yolu sayısının azalmış olması yarışma gün sayısının arttırılmasını zorunlu hale getirmiştir.

       Bu nedenle; yoğun sporcu başvurusu yapılan Havalı Tabanca yarışma gün sayısı 1 gün artırılmış olup yarışma genelgesi ve yarışma programı bu doğrultuda güncellenmiştir.

       İlgililere önemle duyurulur.

         Güncel Yarışma Genelgesi ve program için tıklayınız.

       Not: Yarışma serileri ve seri saatlerini de içeren kesin program 20.01.2023 günü federasyonumuzun internet sitesinden yayınlanacaktır.

 


Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metninlerini inceleyebilirsiniz. Web sitemizi kullanarak açıklama metinlerindeki uyarıları kabul etmiş sayılırsınız.