Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu
PLAK ATIŞLARI 2. KADEME ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU

Tarih: 15 Ağustos 2018 Çarşamba

PLAK ATIŞLARI 2. KADEME ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU

Federasyonumuzun 2018 yılı faaliyet programı kapsamında; Plak Atışları 2. Kademe Antrenör Yetiştirme Kursu 14 – 29 Eylül 2018 tarihleri arasında Bolu ilinde düzenlenecektir.

- Kursa başvurular e-Devlet Kapısı üzerinden yapılacak olup, bunun dışında yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

- Katılımcı sayısı 50 ile sınırlıdır.

- Başvuru sahipleri; başvuru sırasında e-posta adreslerine gelecek olan referans numarası ile Spor Eğitim Dairesi Başkanlığına ait Halk Bankası hesabına yatıracakları 150 TL. ücretin yansıra aynı referans numarasıyla Federasyonumuzun TEB-Gaziosmanpaşa/Ankara Şubesine  300 TL. kurs ücreti yatıracaklardır. Federasyonumuz hesabına yatırılan 300 TL. kurs ücretinin dekontunun en geç 11 Eylül 2018 tarihi mesai bitimine kadar 0312 311 68 75 nolu faks numarası ya da info@taf.gov.tr e-posta adresiyle Federasyonumuza gönderilmesi gerekmektedir.

- Başvuru sahiplerinin aşağıda belirtilen Genel Bilgilendirme Duyurusunu dikkatli bir şekilde okuyarak başvuru için gereken evraklarını eksiksiz bir şekilde tamamlamaları gerekmektedir. Evraklarında eksiklik bulunan ya da kurs ücretlerini yatırmayan başvuru sahiplerinin yapacakları başvurular dikkate alınmayacaktır.

ÖNEMLİ!

Federasyonumuz hesabına yatırılacak olan 300 TL kurs ücretinin, sistem üzerinden verilen referans numarası ve TC Kimlik Numarası belirtilerek herhangi bir TEB şubesinden 2533 No'lu kurum koduna yatırılması gerekmektedir.