Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu
Havalı ve Ateşli Silahlar Aday Hakem Kursu

Tarih: 11 Eylül 2018 Salı

     Federasyonumuzun 2018 yılı faaliyet programında yer alan Havalı Ve Ateşli Silahlar Aday Hakem Kursu 12-14 Ekim 2018 tarihlerinde Mardin’de yapılacaktır.

     Söz konusu kurs hakem ihtiyacı olan illere yönelik yapılacak olup; Mardin iline 10, Diyarbakır iline 5, Kayseri iline 5, Kahramanmaraş iline 5, Kilis iline 5 kişilik katılım hakkı verilmiş olup, kontenjan dahilindeki illerden yeterli sayıda başvuru olmaması durumunda diğer illerden yapılabilecek olan başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

     Kurs için ön başvurular aşağıda linki verilen online başvuru formu ile yapılacak olup, kesin kayıtlar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinin göndereceği katılımcı listeleri gözönüne alınarak yapılacaktır. Bu nedenle, ön başvuru yapan adayların söz konusu illerin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerine kayıtlarını yaptırarak listeye dahil olmaları gerekmektedir.

     Başvurular Hakem, Juri ve Gözlemci talimatında belirtilen koşulların yanı sıra, başvuru sahiplerinin eğitim durumu, yabancı dil yeterliliği, bilgisayar ve bilgi teknolojileri ile yazılımlarına olan yetkinliğine göre değerlendirilecektir.

     Kurs programı ve kesin katılımcı listesi 03 Ekim 2018 tarihinde yayınlanacaktır.

Katılım şartları, istenilen belgeler ve online ön başvuru için tıklayınız.