Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu
TRAP-SKEET GENÇLER GELİŞİM KAMPI

Tarih: 26 Aralık 2018 Çarşamba

Trap-Skeet Gençler Gelişim Kampı 28 Ocak – 1 Şubat 2019 tarihleri arasında Turaç Altunbaş Dış Tic. San. A.Ş. iş birliğiyle, Mersin-Erdemli Olimpik Atış Poligonunda yapılacaktır. Kampa katılacak 30 sporcunun ulaşım ve konaklama masrafları federasyonumuzca karşılanacaktır.

Kampa davet edilmek üzere Plak Atışları Teknik Kurulu tarafından, güncel Türkiye Sıralaması baz alınarak belirlenen sporcular aşağıda listelenmiştir.

2000 yılı ve sonrası doğumlu olan genç ve yıldız sporcular, yarışmalara katılım ve puan durumları birlikte değerlendirilerek listeye alınmışlardır. Sıralama yapılırken eşitliği sağlamak amacıyla yıldız sporcuların puanları 125/75 ile genişletilmiştir.

Asıl listede bulunan sporcuların katılım durumlarını en geç 11 Ocak 2019 13:00’a kadar e-posta ya da faks yoluyla federasyona bildirmeleri gerekmektedir. Katılamayacak olan sporcular nedeniyle kontenjan açığı kalması durumunda, yedek listede belirtilen sporcular için, listedeki sıralama gözetilerek tekrar başvuru süresi verilecektir.

,,

Sporcu, 1999 doğumlu olmasına rağmen, kategorideki sporcu sayısının yetersizliğine ve milli takım antrenörünün olumlu kanaatine binaen listeye dahil edilmiştir.