Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu
Havalı Silahlar Türkiye Kupası Başvuru Listeleri

Tarih: 22 Ocak 2019 Salı

Federasyonumuzun 2019 yılı faaliyet programında yer alan ve 29 Ocak - 02 Şubat 2019 tarihlerinde Mersin'de yapılacak olan Havalı Silahlar Türkiye Kupası için tüm başvurular tamamlanmıştır.

Tarafımızca yapılan incelemeler neticesinde;

Yeni sporcu kayıtlarının yapıldığı görülmüş olup, birçok sporcunun da kulüp değiştirdiği tespit edilmiş ve tüm değişiklikler veritabanımıza işlenmiştir.

Yarışma başvurusu yapan sporcularımız öncelikli olarak Federasyonumuzun elektronik veritabanına kaydedilmekte olup, diğer tüm başvuruların kayıtları devam etmektedir,

Yarışma başvurusu yapan bazı sporcularımızın Spor Genel Müdürlüğü, Spor Bilgi Sistemi içerisinde kayıtlı lisansları olmadığından yarışma başvuruları kabul edilmemiş ve listelere dahil edilmemiştir,

Yarışma listelerine dahil edilmiş olan bazı sporcularımızın ise halen 2019 yılı vizelerini yaptırmamış olduğu görülmüş olup, yarışmanın başlama tarihine kadar vizelerini yaptırmayanlar hiçbir suretle yarışmalara alınmayacaklardır.

Yarışma başlama listeleri (seriler) ve yarışma saatleri 24 Ocak 2019 tarihinde web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan ilan edilecek olup, altta linki verilen başvuru listelerinin dikkatli bir şekilde incelenerek olası hatalı ya da eksik kayıtların ivedilikle tarafımıza bildirilmesini rica ederiz.

Yarışma Bavuru Listesi için tıklayınız.

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun Vizyonu Sorumlu olduğu spor dallarının ülke çapında dengeli yayılmasını ve gelişmesini sağlamak, projeler üretmek, kurumsallaşmış yapısı ve nitelikli kadrosu ile bilimsel ve yenilikçi yaklaşımlarla Türk Atıcılığının önümüzdeki yıllar içerisinde Dünyada güçlü ülkeler arasında yer almasını sağlamaktır.

Devamı »

Bize Ulaşın

  Mithatpaşa Cd. 45/2 Çankaya / Ankara
  +90 (312) 310 6160 - 8182
  +90 (312) 311 6875
  info@taf.gov.tr
 (KEP) aticilikveavcilikfederasyonu@hs01.kep.tr

İletişim Formu ve Kroki »