PLAK ATIŞLARI 1. KADEME ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU

Tarih: 19 Mayıs 2019 Pazar

PLAK ATIŞLARI 1. KADEME ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU


Federasyonumuzun 2019 yılı faaliyet programı kapsamında; Plak Atışları 1. Kademe Antrenör Yetiştirme Kursu 10-21 Haziran 2019 tarihleri arasında Malatya ilinde düzenlenecektir.


- Kursa başvurular e-Devlet Kapısı üzerinden yapılacak olup, bunun dışında yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.


- Katılımcı sayısı 50 ile sınırlıdır. Katılmak isteyen kursiyerler e- devlet üzerinden başvurularını gerçekleştireceklerdir. 21-31 Mayıs tarihleri arasında kursiyer adayları başvuru yapabileceklerdir.


31 Mayıs 2019 günü saat (14:00’ye) kadar başvuru yapan adayların başvuruları sistem üzerinden Spor Eğitim Dairesi tarafından onaylanacak ve başvuru sonuçları 31 Mayıs 2019 günü saat 16:00’da açıklanacaktır.

- Başvuru sahipleri; başvuru sırasında e-posta adreslerine gelecek olan referans numarası ile Spor Eğitim Dairesi Başkanlığına ait Ziraat Bankası hesabına 160 TL. yatıracaklardır.

  !!(*Kursiyerlerin Ziraat Bankası'nın herhangi bir şubesine gittiklerinde, şube görevlisinden Online Tahsilatı seçmelerini Kurum Ödemeleri adımından Diğer Kurumu seçmelerini Gençlik ve Spor Bakanlığı Kursiyer Tahsilatı bölümünden TC Kimlik numarasıyla ödeme yapacaklarını bildirmeleri gerekmektedir. ) !! 

Aynı zamanda TC kimlik numarasıyla Federasyonumuzun Türk Ekonomi Bankası’nın 2533 kurum kodlu hesabına 375 TL. kurs ücreti yatıracaklardır.


- Başvuru sahiplerinin aşağıda belirtilen Genel Bilgilendirme Duyurusunu dikkatli bir şekilde okuyarak başvuru için gereken evraklarını eksiksiz bir şekilde tamamlamaları gerekmektedir.


Evraklarında eksiklik bulunan ya da kurs ücretlerini yatırmayan başvuru sahiplerinin yapacakları başvurular dikkate alınmayacaktır.

Genel Bilgilendirme için TIKLAYINIZ

Kurs Programı için TIKLAYINIZ

Antrenör Yetiştirme Kursları Ön Kayıt E-Devlet Başvuru Rehberi için TIKLAYINIZ