Yükleniyor
ÖNEMLİ DUYURU! (Ateşli Silahlar Bütün Dallar 15 Temmuz Kupası)

Tarih: 30 Haziran 2022 Perşembe

       Federasyonumuzun 2022 Yılı Faaliyet Programında yer alan Ateşli Silahlar Bütün Dallar 15 Temmuz Kupası yarışmasının 22-27 Temmuz 2022 tarihinde yapılması planlanmış olup ilgili yarışma genelgesinde başvuru sayısının beklenilenden daha fazla olması durumunda yarışma gün sayısının uzatılacağı ve tarihin güncellenebileceği duyurulmuştu.

       Bu doğrultuda; 11 Temmuz 2022 tarihinde sona erecek olan Online Başvuruların şimdiden beklenilenin çok üzerinde olması yarışma gün sayısının uzatılmasını zorunlu hale getirmiştir.

       Bu nedenle, söz konusu yarışmanın 20-28 Temmuz 2022 tarihlerinde (9 gün) olarak yapılmasına, Yarışma Genelgesinin ve Yarışma Programının güncellenerek yeniden yayınlanmasına karar verilmiş olup sporcu, antrenör ve diğer ilgililerin seyahat planlamasını bu doğrultuda yapması hususu önemle duyurulur.

       Güncellenen Yarışma Genelgesi için tıklayınız. (Yarışma Programı ve Çevrimiçi Başvuru Form linki genelge içerisinde yer almaktadır).

 


Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metninlerini inceleyebilirsiniz. Web sitemizi kullanarak açıklama metinlerindeki uyarıları kabul etmiş sayılırsınız.