Yükleniyor
Kulüpler
# Kulüp Adı Şehir Başkan
# Kulüp Adı Şehir Başkan
1 ANTALYA ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Antalya VELİ ÇAVLI
2 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Aydın BEDİR TOPTAŞ
3 DİYARBAKIR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Diyarbakır ŞEYHMUS KIZILASLAN
4 DİYARBAKIRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Diyarbakır SİYABEND AYDIN
5 ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Eskişehir KAYA BİLGE
6 HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ Karaman HÜSEYİN YAMAÇ
7 KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Kocaeli ALİ YEŞİLDAL
8 MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Mersin LÜTFİYE AYDOĞAN
9 1881 DÜZCE BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Düzce CELAL KASAPOĞLU
10 1919 ATAKUM AVCILAR ATICILAR BALIKÇILAR İHTİSAS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Samsun İSMAİL BÜLBÜL
11 1920 MARAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Kahramanmaraş CEMAL TANRIVERDİ
12 1932 MALATYAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Malatya AZİZ YİĞİT
13 ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Adana FİKRET EŞME
14 ADANA FERDİ Adana DENEME
15 ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Adana CUMALİ HAKE
16 ADANA YÜREĞİR AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Adana YUNUS ZORLUKOL
17 ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ Adıyaman HİDAYET KAHRAMAN
18 ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Adıyaman ABDURRAHMAN GÜNDÜZ
19 ADIYAMAN FERDİ Adıyaman DENEME
20 ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Adıyaman HÜSEYİN YAŞAR SARIKAYA
21 AFYONKARAHİSAR FERDİ Afyonkarahisar DENEME
22 AĞRI FERDİ Ağrı DENEME
23 AĞRI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ Ağrı METİN ALICIASLAN
24 AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Mersin AHMET KILINÇ
25 AKDOĞAN AVCILAR ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Tokat ABDURRHMAN UTUŞ
26 AKHİSAR AVCILIK, ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ Manisa MUAMMER BÖCÜK
27 AKSARAY FERDİ Aksaray YOK
28 AKSARAY KÜLTÜR ÇEVRE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Aksaray MUSA ERDOĞAN
29 ALTINOK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Kastamonu RECEP URKUŞ
30 ALTUN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Mardin NEDRET ALTUN
31 AMASYA FERDİ Amasya DENEME
32 ANKARA FERDİ Ankara DENEME
33 ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Ankara SONER BAŞKAYA
34 ANKARA POLİS AKADEMİSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Ankara MUSTAFA ÇAY
35 ANKARA YÜZME KULÜBÜ DERNEĞİ Ankara Suha BAŞER
36 ANTALYA AĞASAR ÇEPNİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Antalya NEVZAT YAMAÇ
37 ANTALYA FERDİ Antalya DENEME
38 ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Antalya AHMET PAŞAOĞLU
39 ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ Antalya CENGİZ AKAR
40 ANTALYA VE HAVALİSİ AVCILIK ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ Antalya TURHAN KARABULUT
41 ARDAHAN FERDİ Ardahan YOK
42 ARİFİYE ATICILIK AVCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ Sakarya BEKİR ZOR
43 ARİFİYE ATILGAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Sakarya ASYA CENGİZ
44 ARTVİN FERDİ Artvin DENEME
45 ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Ankara KEMAL AKSU
46 Aydın Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Derneği Aydın Polat Bora Mersin
47 AYDIN FERDİ Aydın DENEME
48 AYDIN GENÇLİK MERKEZİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Aydın MUSTAFA DEMİRTAŞ
49 AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Aydın CAHİT OKTAV SABANCI
50 AZİZİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Sakarya REŞİT YETİM
51 BABA AVCILIK ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Antalya VELİ ÇAVLI
52 BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Samsun YUSUF DANIŞMAZ
53 BALIKESİR FERDİ Balıkesir DENEME
54 BALIKESİR İLİ AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Balıkesir ALİ KEBABCIOĞLU
55 BARTIN FERDİ Bartın YOK
56 BATMAN FERDİ Batman YOK
57 BATTALGAZİ ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Malatya RAMAZAN BELLİ
58 BAYBURT FERDİ Bayburt YOK
59 Bergama Atıcılık İhtisas Derneği İzmir Mehmet Yozgan
60 Bergama Belediye Spor Kulübü İzmir Erol Altuğ
61 BİGA MERKEZ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ Çanakkale HAKAN YILMAZ
62 BİGA YEŞİLADA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ Çanakkale FATİH ATAN
63 Bilecik Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Bilecik Emin Yağcı
64 BİLECİK FERDİ Bilecik DENEME
65 BİLGİN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Konya ALİ RIZA BİLGİN
66 BİNGÖL FERDİ Bingöl DENEME
67 BİTLİS FERDİ Bitlis DENEME
68 BOLU - GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Bolu SADIK ÖZTÜRK
69 BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Bolu ENGİN ALEMDAR
70 BOLU FERDİ Bolu DENEME
71 BOZKURT MERKEZ AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ Denizli HİKMET GÜNDÜZ
72 Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor Kulübü Bilecik Ali Avcıoğu
73 Bölge Spor Dernek Başkanlığı Kahramanmaraş Hamza Dilden
74 BUCAK TRAP ATICILARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ Burdur OSMAN ÖZDEMİR
75 BURDUR EMNİYET SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Burdur HÜSNÜ GÜMÜŞAY
76 BURDUR FERDİ Burdur DENEME
77 BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Burdur MUSTAFA KILIÇ
78 BURDUR MERKEZ ATICILIK AVCILIK İHTİSAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Burdur LÜTFÜ TÜRE
79 Burdur Merkez Avcılık Kulübü Burdur Hüsnü Gümüşay
80 BURSA ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ Bursa ALP KIZILSU
81 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ Bursa GÖKHAN DİNÇER
82 BURSA FERDİ Bursa YOK
83 BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Bursa SENİH YAZGAN
84 BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Bursa MUSTAFA DÜNDAR
85 CANİK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Samsun Ercan Bayraktar
86 CEYHAN AVCILIK VE ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ Adana ABDULLAH MERT
87 ÇANAKKALE FERDİ Çanakkale YOK
88 ÇANAKKALE SOSYAL GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Çanakkale SERDAR BAL
89 ÇANAKKALESPOR FUTBOL KULÜBÜ DERNEĞİ Çanakkale ÖZGÜR ŞAHİN
90 ÇANKIRI FERDİ Çankırı YOK
91 ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Çankırı YAŞAR KAVAK
92 ÇARDAK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Denizli AHMET AYTEKİN
93 Çarşamba Safari Avcılık Atıcılık İhtisas Spor Derneği Samsun Mustafa Sezer
94 Çeştepe Mahallasi Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü Derneği Aydın Abdullah Nalbantoğlu
95 ÇORLU AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Tekirdağ MERT YILMAZ
96 ÇORUM FERDİ Çorum YOK
97 ÇORUM HALK EĞİTİMİ KÜLTÜR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Çorum HİLAL KİRAZ
98 ÇUKUROVA AVCILIK ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Adana ALİ SERVET
99 DAB ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Ankara MUSTAFA TUNÇ TİRYAKİ
100 DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ Denizli ANIL DEMİRTAŞ
101 DENİZLİ BOZKURT BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Denizli MÜNÜR ENBATAN
102 Denizli Çağdaş Atıcılık Avcılık ve Okçuluk Spor Kulübü Derneği Denizli Hüseyin Emekçi
103 DENİZLİ FERDİ Denizli DENEME
104 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Denizli ERSİN ATEŞ
105 DİYARBAKIR FERDİ Diyarbakır YOK
106 DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Diyarbakır KADRİ AKGÜN
107 DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ Diyarbakır AYDIN ÇETİN
108 DÜMREK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Çanakkale MUHARREM KARADENİZ
109 Düzce Avcılık Atıcılık Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Düzce Ahmet Balkancı
110 DÜZCE FERDİ Düzce YOK
111 DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Düzce RAMAZAN AZIN
112 DÜZCE MERKEZ AVCILIK ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Düzce SERVET SİVRİKAYA
113 EDİRNE FERDİ Edirne YOK
114 EDİRNE KIRKPINAR AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Edirne ÖZGÜR
115 EDREMİT MERKEZ AVCILIK ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ Balıkesir CEMAL METİN BALYALI
116 ELAZIĞ FERDİ Elazığ YOK
117 ELAZIĞ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Elazığ AKİF SITKI ESEN
118 ENS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Diyarbakır SEDAT ENSARİOĞLU
119 ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Kayseri SERAP YILMAZ
120 Erdemli Atıcılık Avcılık ve Spor Kulübü Derneği Mersin Faruk Ercan
121 ERGANİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Diyarbakır EKREM SENVAR
122 ERZİNCAN ERGAN KAYAK KULÜBÜ DERNEĞİ Erzincan ŞEVKET GÖKÇEN
123 ERZİNCAN FERDİ Erzincan YOK
124 ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Erzincan Ahmet TUYSUZ
125 ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Erzincan MUSTAFA YILMAZ TOYRAN
126 ERZURUM FERDİ Erzurum YOK
127 ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Erzurum GÜNGÖR ŞENSES
128 ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Eskişehir Oğuzhan Özen
129 ESKİŞEHİR FERDİ Eskişehir DENEME
130 ESKİŞEHİR GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Eskişehir KAMİL MURAT
131 ESKİŞEHİR MERKEZ AVCILIK ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ Eskişehir RIDVAN BATIR
132 ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Eskişehir NEVZAT KIRAÇ
133 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Eskişehir İSMAİL DURMUŞ
134 FERİZLİ AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Sakarya TAİP ALTINTAŞ
135 Fethiye Avcılar Atıcılar Spor Kulübü Derneği Muğla Ali Yörük
136 Fethiye Belediye Spor Kulübü Muğla Mustafa Ferizcan
137 GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Ankara MUHSİN HAZAR
138 GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Ankara KENAN ANT
139 GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Ankara İBRAHİM USLAN
140 GAZİANTEP - GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Gaziantep VEYSEL GÜNGÖR
141 GAZİANTEP AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR SOSYAL HİZMETLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Gaziantep MEHMET ALİ BARUT
142 GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Gaziantep FERİT KARAOĞLU
143 GAZİANTEP AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ Gaziantep ALİ RIZA GÜRÜLTÜ
144 GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Gaziantep ENVER ALBAS
145 GAZİANTEP FERDİ Gaziantep YOK
146 GAZİANTEP GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ Gaziantep XXXXXX
147 GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Gaziantep MEHMET KAPLAN
148 GEBZE MERKEZ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ Kocaeli COŞKUN ÖZKAN
149 GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ Çanakkale MUSTAFA ÇALIŞKAN
150 GELİBOLU YARIMADA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Çanakkale Hasan Çakıroğlu
151 GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Adana Salim Kılılç
152 GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ Kayseri YUSUF FİDAN
153 GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ - ÇORUM Çorum MUSTAFA ÖZKADI
154 GİRESUN FERDİ Giresun YOK
155 GİRESUN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Giresun HALİL DEMİREL
156 GÖLBAŞI TÜFEK ATICILARI İHTİSAS SPOR KULÜBÜ Adıyaman AHMET YASILAK
157 GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Sakarya İRFAN SAKA
158 GÜMÜŞHANE FERDİ Gümüşhane YOK
159 GÜMÜŞHANE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ Gümüşhane Tüncail Aşkın
160 GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Gümüşhane NECATİ KÖKSAL
161 HAKKARİ FERDİ Hakkari YOK
162 HALİTPAŞA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Manisa KENAN ZIĞIR
163 Halk Eğitimi Kültür Gençlik Spor Kulübü Çorum Hilal Kiraz
164 HASAN EMMİ ÇEVRE EĞİTİM KÜLTÜR SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ Nevşehir ATİLA UĞUR
165 HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ Çanakkale ZEKERİYA ATİLLA
166 HATAY FERDİ Hatay YOK
167 HUĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Konya İSMAİL SANDAL
168 IĞDIR FERDİ Iğdır YOK
169 ISPARTA FERDİ Isparta YOK
170 IŞIKLAR KÖYÜ AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Manisa ÜZEYİR ÇETİNKAYA
171 İNCİRLİOVA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Aydın BAKİ ASLANTAŞ
172 İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ İstanbul FİKRİ KURTULUŞ
173 İSTANBUL FERDİ İstanbul DENEME
174 İSTASYON MAHALLESİ AVCILIK ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ Bilecik ALİ PAKALIN
175 İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ İzmir ERHAN TÜRKAY
176 İZMİR FERDİ İzmir aaa
177 JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Ankara AYTUĞ ALTAY
178 KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Kahramanmaraş YUSUF TUĞSAT
179 KAHRAMANMARAŞ AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Kahramanmaraş HANİFİ GENÇ
180 KAHRAMANMARAŞ BÖLGE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ Kahramanmaraş HAMZA DİLKEN
181 KAHRAMANMARAŞ FERDİ Kahramanmaraş YOK
182 KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Kahramanmaraş ALİ İHSAN KABAKÇI
183 KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ Kahramanmaraş HÜSEYİN KARAKOÇ
184 KALE GENÇLİK, SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ Kırıkkale HACI MEHMET ALAĞAŞ
185 KARABÜK FERDİ Karabük YOK
186 Karabük Üniversitesi Spor Kulübü Karabük Metin Kaya
187 KARAMAN FERDİ Karaman DENEME
188 KARASU AVCILIK, ATICILIK VE BALIKÇILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Sakarya CEMİL ÇAKIR
189 KARS FERDİ Kars YOK
190 KASTAMONU AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Kastamonu SUHA TAHSİN GÜLTÜRK
191 KASTAMONU FERDİ Kastamonu YOK
192 KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Diyarbakır ENVER KIZIL
193 KAYSERİ FERDİ Kayseri DENEME
194 Keçiören Avcılar Derneği Spor Kulübü Ankara Mehmet Sargın
195 KIRIKKALE FERDİ Kırıkkale YOK
196 KIRKLARELİ FERDİ Kırklareli YOK
197 KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Kırklareli EMRAH YÜKSEL BABUŞCU
198 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Kırşehir VELİ ŞAHİN
199 KIRŞEHİR FERDİ Kırşehir YOK
200 KİLİS FERDİ Kilis YOK
201 KOCAELİ FERDİ Kocaeli YOK
202 KOCAELİ HEDEF ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Kocaeli ŞADAN ŞEN
203 Kocaeli Merkez Avcılık Atıcılık ve İhtisas Derneği Kocaeli Erol Çolak
204 Kocaeli Spor Kulübü Derneği Kocaeli İlker Uzel
205 KOCAELİ YENİDOĞAN SERDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Kocaeli ABDULKADİR BAYRAKTUTAR
206 Koçarlı Avcılık ve Atıcılık İhtisas Kulübü Derneği Aydın Hakan Akın
207 KOÇARLI BELEDİYE SPOR KULÜBÜ Aydın YALÇIN ALTINDİŞ
208 KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ Konya KAMİL BÜYÜKATEŞLİ
209 KONYA FERDİ Konya YOK
210 KONYA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Konya MAHMUT KETEN
211 KONYA MERKEZ AVCILIK ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ Konya BEKİR BEKLER
212 Körfez Hereke Avcılık Atıcılık ve İhtisas Kulübü Derneği Kocaeli Ata Acar
213 Köşk Belediye Doğan Spor Kulübü Aydın Yaşar Baş
214 KUŞADASI AVCILAR VE ATICILAR KULÜBÜ DERNEĞİ Aydın MUSTAFA ERGUN SARIOĞLU
215 KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Kütahya SADIK ÖLÇEN
216 KÜTAHYA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ Kütahya EROL DENİZ
217 KÜTAHYA FERDİ Kütahya YOK
218 LİDER YÜZME SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Malatya BURCU BİLGİÇ
219 MALATYA ATICILIK VE AVCILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ Malatya BASRİ DURAN
220 MALATYA FERDİ Malatya YOK
221 MALATYA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Malatya AHMET YÜCEL
222 MANAVGAT AVCILIK ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Antalya MEHMET ENGİN TÜTER
223 MANİSA - İL EMNİYET POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ Manisa MUSTAFA ÖZER
224 MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Manisa LEVENT TOKAY
225 MANİSA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Manisa MEHMET PALABIYIK
226 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Manisa MEVLÜT AKTAN
227 MANİSA FERDİ Manisa YOK
228 MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Manisa Erdoğan Karagöz
229 Manisa Spor Kulübü Derneği Manisa Nuri Dolgun
230 MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Mardin KERBELA KARA
231 Mardin Atletizm Spor Kulübü Mardin Mehmet Mumin Cura
232 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ Mardin HADİ ÇOMAKTEKİN
233 MARDİN FERDİ Mardin YOK
234 MARDİN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Mardin RAKAN KELEŞ
235 MARDİN REYHANİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Mardin MEHMET
236 MARMARİS BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ Muğla HASAN YAYLALI
237 Merpom Gençlik ve Spor Kulübü Mersin Ali Doğan
238 MERSİN ARTEMİS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Mersin YAŞAR KESER
239 MERSİN AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Mersin HÜSEYİN AKUZUN
240 MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Mersin BURHANETTİN KOCAMAZ
241 MERSİN FERDİ Mersin YOK
242 MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Mersin VEDAT AKYAR
243 MERSİN GENÇLİK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ Mersin MEHMET ALİ AVCI
244 MEZOPOTAMYA GENÇLİK 21 SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Diyarbakır REMZİ DAYAN
245 Mezopotamya Spor Kulübü Mardin Necmeddin Nas
246 MUĞLA FERDİ Muğla YOK
247 MUĞLA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Muğla ZÜLFİKAR TÜREDİ
248 MUĞLA MERKEZ AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Muğla MUAMMER BAĞCIOĞLU
249 MURSALLI AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Aydın HÜSNÜ KARABULUT
250 MUŞ FERDİ Muş YOK
251 Nazilli Belediye Spor Aydın Bedri Alabay
252 NEVŞEHİR FERDİ Nevşehir YOK
253 NİĞDE FERDİ Niğde YOK
254 NİLÜFER SPOR KULÜBÜ 1987 DERNEĞİ Bursa SAMET İLHAN
255 Nişancıpaşa Avcılık Atıcılık ve Amatör Balıkçılar İhtisas Kuübü Manisa Tevfik Erarslan
256 NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ Trabzon ESRA KILIÇ ALEMDAROĞLU
257 ORDU FERDİ Ordu YOK
258 ORDU GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Ordu EMREN ÇECE
259 OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Osmaniye FARUK DOĞAR
260 OSMANİYE FERDİ Osmaniye YOK
261 OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Ankara MURAT YILMAZ
262 ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ Sakarya İSMET KURTEŞ
263 PALACI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Gaziantep ABDÜLCEBBAR PALACI
264 RİZE FERDİ Rize YOK
265 RİZE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Rize Cafer Küçükmustafa
266 SAKARYA ATICILIK AVCILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Sakarya METİN GÜVENİR
267 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Sakarya ORHAN BAYRAKTAR
268 SAKARYA FERDİ Sakarya YOK
269 SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Sakarya SELİM ŞAHİN
270 SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ Sakarya YUSUF SEDAT BIÇAKÇI
271 SALİHLİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ Manisa MUSTAFA YILDIRIM
272 SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ Samsun NİHAT BATUR
273 SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Samsun YUSUF İPOĞLU
274 SAMSUN FERDİ Samsun YOK
275 SAMSUN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Samsun CEMAL YAVUZ
276 SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Samsun ŞABAN KOÇ
277 SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Samsun FATİH KÖYMEN
278 SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Samsun TURGAY SAAT
279 SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Samsun MURAT ALANYURT
280 SAMSUN SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ Samsun COŞKUN YILMAZ
281 SARIÇAM BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Adana AHMET KARA
282 SARUHANLI AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ Manisa HASAN KOZLU
283 SEYDİŞEHİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ Konya SONER GÜLER
284 Seyhan Avcılık Atıcılık İhtisas Derneği Adana Mehmet Gedik
285 SİİRT FERDİ Siirt YOK
286 SİLİFKE AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ Mersin SÜLEYMAN UĞUR
287 SİLİVRİ AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ İstanbul MESUT GÜÇLÜ
288 SİNCAN AVCILAR VE ATICILAR KULÜBÜ DERNEĞİ Ankara HAKAN ATAK
289 SİNOP FERDİ Sinop YOK
290 SİVAS AVCILIK ATICILIK AMATÖR OLTA BALIKÇILIĞI VE DOĞAL HAYATI KORUMA DERNEĞİ Sivas RASİM AKKAYA
291 SİVAS FERDİ Sivas YOK
292 SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Sivas SALİM KILIÇ
293 Süleymanpaşa Avcılık Atıcılık Derneği Tekirdağ Hayri Baykal
294 ŞAFAKTEPE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Ankara YUSUF HALDUN TARAK
295 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Gaziantep CUMA GÜZEL
296 ŞANLIURFA AVCILIK VE ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ Şanlıurfa HASAN İLGİNOĞLU
297 ŞANLIURFA FERDİ Şanlıurfa YOK
298 ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Şanlıurfa MEHMET İPEK
299 ŞIRNAK FERDİ Şırnak YOK
300 TEKİRDAĞ FERDİ Tekirdağ YOK
301 TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Tekirdağ HÜSEYİN ÖZTEKİN
302 TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Giresun SALİH AKIN
303 TOKAT FERDİ Tokat YOK
304 TOKAT GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Tokat CELAL YURDAKUL
305 Tosya Altınkuşak Gençlik ve Spor Kulübü Kastamonu Yılmaz Kaymak
306 TOSYA İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Kastamonu İBRAHİM KARACAN
307 TRABZON FERDİ Trabzon DENEME
308 TRABZON GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Trabzon ESRA KILIÇ ALEMDAROĞLU
309 TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Trabzon AHMET ALİ AĞAOĞLU
310 TUNCELİ FERDİ Tunceli YOK
311 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ Ankara SERKAN ASLAN
312 Uludağ Spor Kulübü Bursa Armağan Anbarcılar
313 UŞAK FERDİ Uşak YOK
314 UZUNKÖPRÜ AVCILAR, ATICILAR VE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ Edirne METİN YILMAZ
315 VAN FERDİ Van YOK
316 YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ İstanbul GÖKSUN UYSAL
317 YALOVA FERDİ Yalova YOK
318 YALOVA GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Yalova GENCER İLHAN
319 YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ İstanbul RAMAZAN SALMAN
320 YENİKÖY AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Aydın MUSTAFA MAMUR
321 YILDIZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Zonguldak HASAN ZORBA
322 YİĞİT GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Bolu ERHAN YÜCEER
323 YOZGAT FERDİ Yozgat YOK
324 ZONGULDAK FERDİ Zonguldak YOK