Yükleniyor
Trap Zafer Kupası (2021) Sonuçları « Yarışma Detaylarına Dön
Büyük Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22744 RÜMEYSA PELİN KAYA KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 19 20 17 19 21 96 34
2 22745 DİLARA BEDİA KIZILSU BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (BBS-16) Bursa 20 18 18 22 17 95 33
3 22749 SAFİYE SARITÜRK KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 24 23 22 22 22 113 25
4 22748 ASLI NUR BAŞTÜRK MANİSA FERDİ (FRD-45) Manisa 20 19 18 21 22 100 21
5 22747 HATİCE GENÇ KAVAS SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-58) Sivas 18 17 17 16 16 84 14
6 22746 RABİA ÖZER AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 13 15 14 17 17 76 13 B
7 22096 PELİN ÜSTÜN İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 14 15 14 19 14 76 B
8 22742 MERYEM DEMİRALAY DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 13 15 17 17 13 75
9 22743 ÖYKÜ SU BAŞARAN BURSA FERDİ (FRD-16) Bursa 16 16 13 16 12 73
Büyük Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22655 OĞUZHAN TÜZÜN KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 22 24 21 23 23 113 46
2 22660 ERDİNÇ KEBAPÇI KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KBB-41) Kocaeli 19 25 23 23 22 112 40 B
3 22657 NEDİM TOLGA TUNÇER KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KBB-41) Aydın 22 23 21 25 24 115 31 B
4 22656 MURAT İLBİLGİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KBB-41) Kocaeli 21 20 21 24 24 110 25
5 22724 SERVET SİVRİKAYA DÜZCE FERDİ (FRD-81) Düzce 24 21 25 22 23 115 22 B
6 22659 ALP KIZILSU BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (BBS-16) Bursa 23 20 23 23 23 112 16 B
7 22675 SERKAN ÇİFTÇİOĞLU TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TSB-59) Tekirdağ 21 24 22 21 20 108
8 22683 YAVUZ ALÇO İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 22 25 22 19 20 108
9 21171 ÖZGÜR SİVRİKAYA DÜZCE FERDİ (FRD-81) Düzce 21 21 20 21 24 107
10 22663 AHMET DELİ KARASU AVCILIK, ATICILIK VE BALIKÇILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KRS-54) Sakarya 21 20 22 23 21 107
11 22702 HAKAN YÜZBAŞ ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-01) Adana 23 18 20 23 22 106
12 20960 BAHADIR BİLİR SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-58) Sivas 23 21 22 19 21 106
13 22667 MUTULLAH ERKOÇ BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (BBS-16) Bursa 20 22 22 22 20 106
14 21200 ZAFER AKGÜN TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TSB-59) Tekirdağ 23 22 21 21 19 106
15 11151 MEHMET KUŞAR MUĞLA FERDİ (FRD-48) Muğla 17 23 20 23 22 105
16 22700 ÖNER CIVAN AKHİSAR AVCILIK, ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (AAS-45) Manisa 23 19 20 23 20 105
17 22658 YAVUZ İLNAM KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 22 19 22 24 18 105
18 22714 HÜSEYİN ACAR KONYA MERKEZ AVCILIK ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (KMA-42) Konya 21 17 19 23 24 104
19 22661 FURKAN TAHRALI BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (BBS-16) Bursa 18 23 22 19 22 104
20 21160 AHMET PARALİK İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 22 20 21 19 22 104
21 22670 SERHAT AVCI DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 21 20 21 21 21 104
22 22147 YAKUP ÜNER ÇORLU AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ÇAA-59) Tekirdağ 20 23 20 21 20 104
23 22705 KAMİL TÖR ÇUKUROVA AVCILIK ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (CAA-01) Adana 21 20 18 20 24 103
24 22684 HÜSREV KAHRAMAN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 20 17 23 22 21 103
25 22662 EDİZ ÖZKANLI SİLİVRİ AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SLV-34) İstanbul 21 20 23 19 20 103
26 22735 VOLKAN SÜNMEZ BUCAK TRAP ATICILARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BTA-15) Burdur 21 18 23 22 19 103
27 22679 ADNAN AKSÜYEK İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 21 19 20 20 22 102
28 22698 MURAT ŞAHİN İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 19 21 21 20 21 102
29 22094 SAVAŞ ARSLAN KIRŞEHİR FERDİ (FRD-40) Kırşehir 22 21 18 22 20 102
30 22664 BİRTAN TERZİ TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TSB-59) Tekirdağ 22 18 23 20 19 102
31 22672 HASAN ÇAPAR AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 20 24 20 19 19 102
32 20985 MUSTAFA AMASYALI SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 21 23 20 18 19 101
33 20953 MEHMET DUMAN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 22 20 20 21 18 101
34 21077 HASAN HARMAN İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 19 20 19 21 21 100
35 22673 MUSTAFA ÇALIM BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (BBS-16) Bursa 18 17 20 21 23 99
36 20980 MEHMET TUNÇER AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 20 16 23 17 23 99
37 22704 AHMET TUĞRUL TURAN BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 20 19 20 18 22 99
38 22706 SÜLEYMAN GÜLEÇ MANİSA FERDİ (FRD-45) Manisa 20 23 23 11 22 99
39 22701 ALİ KOCABEY SARIÇAM BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBS-01) Adana 16 19 24 20 20 99
40 22696 OKTAY ÇİVİ BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (BBS-16) Bursa 16 21 21 23 18 99
41 22708 HASAN DEMİR SALİHLİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (SBG-45) Manisa 23 18 18 22 18 99
42 22668 LATİF TUNCER ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 18 18 21 18 23 98
43 22699 KENAN TEZCAN BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 22 21 17 17 21 98
44 22682 NEDİM TAHRALI KONYA MERKEZ AVCILIK ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (KMA-42) Konya 23 16 19 21 19 98
45 22711 ŞAMİL UZAK SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 22 21 18 18 23 97
46 22703 MUHAMMET EMİR YELKENCİ İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 20 20 18 19 20 97
47 22680 ÜZEYİR ÇETİNKAYA MANİSA FERDİ (FRD-45) Manisa 22 21 18 18 18 97
48 21204 SAMİ BERBER KOCAELİ FERDİ (FRD-41) Kocaeli 18 21 13 22 22 96
49 22674 SADİ DERTLİ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 21 16 18 20 21 96
50 20979 METİN UYAN SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 19 20 18 22 17 96
51 22697 ŞEREF MURAT TAMER ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 18 18 19 20 20 95
52 22687 YAHYA EKER MANİSA FERDİ (FRD-45) Manisa 20 23 14 17 20 94
53 22716 AHMET KARUL BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (BBS-16) Bursa 17 18 19 21 19 94
54 22725 BEYTULLAH BALKANCI DÜZCE AVCILIK ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-81) Düzce 22 17 19 21 15 94
55 22124 YÜKSEL CAYVARLI SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 14 18 19 20 22 93
56 22686 MURAT YURTSEVER ÇORLU AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ÇAA-59) Tekirdağ 16 19 18 21 19 93
57 20961 MURAT KIZILKAN ZONGULDAK FERDİ (FRD-67) Zonguldak 19 20 16 19 19 93
58 21084 ÖMER EKİCİ BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 16 21 17 21 18 93
59 20987 TANER ÖNER KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KBB-41) Kocaeli 22 21 18 22 16 93
60 22713 ERTUĞRUL TOPÇU BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (BBS-16) Bursa 17 18 19 21 17 92
61 21030 HAKAN ATAK SİNCAN AVCILAR VE ATICILAR KULÜBÜ DERNEĞİ (SAA-06) Ankara 18 18 19 20 17 92
62 21100 ÖZGÜR ÖZGÜVEN KONYA MERKEZ AVCILIK ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (KMA-42) Konya 17 17 18 19 20 91
63 22676 ABDULLAH YILDIRIM OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 20 15 15 22 19 91
64 22108 ALİ RIZA GÜNAYDIN YENİKÖY AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKA-09) Aydın 18 17 18 19 19 91
65 20950 OĞUZ YÜKSEL ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 17 17 20 18 19 91
66 22694 EŞREF GEZER YENİKÖY AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKA-09) Aydın 20 16 18 18 19 91
67 22154 FARUK DOĞAR OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 12 17 20 22 19 90
68 22671 SONER KÖYLÜ ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 16 19 19 17 19 90
69 22666 MUHAMMET BEKİR PİŞKİNCAN KONYA MERKEZ AVCILIK ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (KMA-42) Konya 18 18 16 20 18 90
70 22689 YUSUF METEHAN ÖZGEN ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 20 18 17 19 16 90
71 22719 HAKAN İLHAN MİNARE BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 17 16 17 19 20 89
72 22721 KAZIM ÖNÜR OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 18 20 15 16 20 89
73 22685 ADNAN ULUKÖK İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 22 21 18 17 19 89
74 21073 ALPARSLAN İPEK İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 22 21 18 17 17 89
75 22690 AHMET KORKMAZ KONYA MERKEZ AVCILIK ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (KMA-42) Konya 20 13 18 19 18 88
76 22715 MURAT KARA HUĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HUG-42) Konya 16 14 21 20 17 88
77 22681 VOLKAN BADAK MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 9 20 16 21 21 87
78 22695 MUSTAFA KENAN ARPACILAR ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 19 16 17 19 16 87
79 22688 MURAT FINDIK SİLİVRİ AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SLV-34) İstanbul 17 19 14 17 19 86
80 22691 METİN DEMİRALAY DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 19 18 17 13 19 86
81 22726 MELİH DEMİR BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 18 21 13 16 18 86
82 21136 SİNAN KURTEŞ SİLİVRİ AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SLV-34) İstanbul 15 20 19 14 17 85
83 22120 DURSUN KAYA İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 17 23 11 14 19 84
84 22677 YILDIRAY AKSOY OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 15 21 15 16 17 84
85 22140 AHMET CAN YOLAÇ İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 16 15 16 17 18 82
86 22718 SERKAN UZUNOĞLU İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 17 15 14 15 19 80
87 22728 MEHMET KARYAĞAR BURSA ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-16) Bursa 16 20 11 16 17 80
88 22722 ALPER PINAR İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 8 20 8 18 8 62
Genç Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 21362 NİSA NUR AYDEMİR KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KBB-41) Kocaeli 21 19 17 22 19 98
2 22764 GÖKSU YILDIZ İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 18 16 17 22 17 90
3 22765 EZGİ ÇUKUR İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 18 14 17 17 17 83
4 21031 HACER İPEK ATAK SİNCAN AVCILAR VE ATICILAR KULÜBÜ DERNEĞİ (SAA-06) Ankara 13 14 12 17 18 74
Genç Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22761 ERDOĞAN AKKAYA KOCAELİ FERDİ (FRD-41) Kocaeli 23 19 20 21 23 106 38
2 22758 MEHMET ÖZER AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 20 20 20 22 22 104 34
3 21095 VEKİL EGE KETEN HUĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HUG-42) Konya 19 21 17 23 21 101 27
4 22762 EFE ÖZALTUN ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 18 19 20 20 21 98 24
5 22754 SÜLEYMAN GÜVERCİN KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KBB-41) Kocaeli 22 23 22 23 22 112 19
6 22753 SELAHATTİN ÖZER AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 23 20 18 21 21 103 14
7 22113 AHMET GÜREL SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 17 22 18 19 21 97
8 22757 SEFA ALTAY SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-54) Sakarya 18 16 19 23 20 96
9 22752 MEHMET ZAHİD DARENDELİ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 17 16 19 23 20 95
10 22479 BAKİ YAŞAR BUCAK TRAP ATICILARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BTA-15) Burdur 18 18 18 19 19 92
11 22114 MEHMET TUGAY GÜREL SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 19 22 15 21 14 91
12 22091 HÜSEYİN EFE ÖZMEN ÇORLU AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ÇAA-59) Tekirdağ 21 17 15 18 18 89
13 20957 TURAN BERK YÜKSEL ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 18 21 16 17 17 89
14 22750 MUSTAFA AVCI ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 16 18 14 15 22 85
15 22755 YUSUF KENAN GEMCİ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 12 20 14 18 18 82
16 22763 KEMAL ÖZER AYDIN FERDİ (FRD-09) Aydın 17 18 18 12 17 82
17 22751 MEHMET İŞCAN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 18 12 19 17 15 81
18 21156 ANIL BAŞAR KARAKAYA KOCAELİ FERDİ (FRD-41) Kocaeli 14 15 15 18 15 77
19 22756 MESUT SAMİ ALBAYRAK AYDIN FERDİ (FRD-09) Aydın 16 13 17 13 17 76
20 22759 OSMAN CAN AYDIN SİLİFKE AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SLF-33) Mersin 14 13 14 21 14 76
21 22760 SAMET SİNAN ŞAHİN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 16 18 15 8 18 75
Veteran Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22740 NUREDDİN KILIÇ UZUNKÖPRÜ AVCILAR, ATICILAR VE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (UZK-22) Edirne 19 21 19 22 24 105 33
2 22737 AHMET KARAGÖZ BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 21 18 17 20 19 95 29
3 21157 İLKER ERGÜLEN İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 20 17 17 19 21 94 23
4 22767 DURMUŞ ALİ ARSLAN HUĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HUG-42) Konya 18 19 17 19 20 93 19 B
5 22168 RAMAZAN ALİ ÖZTÜRK SİNCAN AVCILAR VE ATICILAR KULÜBÜ DERNEĞİ (SAA-06) Ankara 17 19 15 22 20 93 14 B
6 22165 İRFAN YURTSEVER ÇORLU AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ÇAA-59) Tekirdağ 18 17 14 21 22 92 13
7 22772 TAHİR ARSLAN MANİSA FERDİ (FRD-45) Manisa 15 18 15 17 21 86
8 22739 MEHMET ŞAHAN OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 13 20 16 19 18 86
9 21078 HÜSEYİN BİLGİÇ ÇANAKKALE FERDİ (FRD-17) Çanakkale 19 17 14 16 19 85
10 22769 NEVZAT ÖZBAYLAR İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 12 18 17 19 16 82
11 22741 ÖZCAN ŞAKAR BURSA ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-16) Bursa 16 15 10 22 18 81
12 22771 MEHMET KOCA ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 17 13 19 16 16 81
13 22766 SUAT ARTAN SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 14 12 17 16 21 80
14 22768 MEHMET DURMAZ MANİSA FERDİ (FRD-45) Manisa 18 16 14 17 15 80
15 22736 AHMET CANBAZ İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 13 15 18 16 16 78
16 21033 OSMAN CEMAL TUNAY SİNCAN AVCILAR VE ATICILAR KULÜBÜ DERNEĞİ (SAA-06) Ankara 15 17 13 13 19 77
17 22770 CUMALİ ASLAN ÇUKUROVA AVCILIK ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (CAA-01) Adana 12 16 16 18 13 75
18 22738 İSMAİL AVCI İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 17 14 13 13 16 73
19 21727 OĞUZ ÜNALIR ÇUKUROVA AVCILIK ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (CAA-01) Adana 12 17 11 17 14 71
Yıldız Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22782 ESMA SAMİRA KAYA KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 15 18 17 16 19 85
2 22781 FADİMENUR ÇETİNKAYA MANİSA FERDİ (FRD-45) Manisa 14 11 15 17 22 79
3 22780 TUĞBA TATLI KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 12 11 13 14 16 66