Yükleniyor
Skeet Zafer Kupası (2021) Sonuçları « Yarışma Detaylarına Dön
Büyük Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22148 NUR BANU ÖZPAK KONYA FERDİ (FRD-42) Konya 25 23 22 24 24 118
2 22833 SENA CAN BİLGİN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAS-42) Konya 24 21 22 24 22 113
3 22834 AYLİN SARMAT İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 24 23 19 24 22 112
Büyük Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22783 ALİ ÇELER BİLGİN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAS-42) Konya 23 23 23 25 24 118 55
2 22786 MUSTAFA SERHAT ŞAHİN KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KBB-41) Kocaeli 23 23 25 25 23 119 53
3 22787 MURAT UĞUR İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 21 23 23 24 23 114 43 B
4 22788 FUAT ÇAKAR İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 22 23 23 22 25 115 32 B
5 21075 SAMİ ALEMDAR İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 22 24 23 23 22 114 23 B
6 22789 SALİH HAFIZ KONYA FERDİ (FRD-42) Konya 25 23 22 22 23 115 14 B
7 22790 ONUR ATAK KONYA FERDİ (FRD-42) Konya 23 23 22 23 23 114 B
8 22791 HÜSEYİN BAHÇIVAN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 25 22 19 24 23 113
9 22792 SADIK ERDOĞMUŞ ESKİŞEHİR MERKEZ AVCILIK ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (EMA-26) Eskişehir 21 23 23 23 23 113
10 22793 BİLGİN ÜSTÜNDAĞ BİLGİN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAS-42) Konya 23 23 24 22 21 113
11 22794 KEMAL MADENCİOĞLU BİLGİN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAS-42) Konya 20 23 22 23 24 112
12 22795 FATİH BARAN KONYA FERDİ (FRD-42) Konya 23 24 20 21 23 111
13 22796 SELAMİ BİRBEY ALPAY İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 22 23 21 20 24 110
14 22797 RAFET EKENTOK KONYA FERDİ (FRD-42) Konya 20 24 20 24 22 110
15 22798 MUSTAFA GÜNGÖR ÇOLAKOĞLU İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 19 23 20 22 25 109
16 22799 MURAT ATCABAR İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 19 22 23 21 24 109
17 22800 SONER ÖZTÜRK BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 22 24 20 21 22 109
18 22801 EVREN ERKAKAN BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 24 20 21 21 22 108
19 22802 UFUK LEVENT ÖZTÜRK İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 23 23 21 19 22 108
20 22803 ŞERİF AYCI İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 23 21 18 23 22 107
21 22804 SERMET ÖZGÖDE ESKİŞEHİR MERKEZ AVCILIK ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (EMA-26) Eskişehir 22 21 21 18 24 106
22 22805 AHMET ÖNÜR ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-01) Adana 22 21 22 22 19 106
23 22806 AJLAN AKATLAR İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 21 21 20 22 21 105
24 22116 EROL HAKAN YILMAZ ESKİŞEHİR GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-26) Eskişehir 21 19 20 21 23 104
25 22807 HAKAN CANTEKİN İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 21 20 20 22 21 104
26 22808 CAN ESER İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 21 20 21 21 20 103
27 21110 OKAN YÜCE ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-01) Adana 20 21 22 21 19 103
28 22809 YAŞAR AKMEN BİLGİN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAS-42) Konya 22 20 15 21 24 102
29 22103 CAN ÇİFTGÜL BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 19 20 18 23 22 102
30 22810 İHSAN KARAKULA BATTALGAZİ ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAK-44) Malatya 22 19 19 18 22 100
31 21133 OKTAY DEMİRKESEN BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 22 20 19 19 20 100
32 21074 MEHMET ÖZEL SARIÇAM BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBS-01) Adana 16 22 20 19 22 99
33 22811 MURAT BARIŞ ESKİŞEHİR MERKEZ AVCILIK ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (EMA-26) Eskişehir 18 21 17 22 21 99
34 20981 TAHSİN TEMELKURAN ZONGULDAK FERDİ (FRD-67) Zonguldak 19 23 23 18 16 99
35 22812 NAFİZ ÖNAL İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 19 17 19 21 22 98
36 22813 ORHAN TOKLU ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-01) Adana 18 19 20 19 22 98
37 22814 ORKUN EYİLİK İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 21 21 19 17 20 98
38 22815 İSMAİL GÖÇEN ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 21 19 18 19 20 97
39 22816 HASAN DURGUT GÖLBAŞI TÜFEK ATICILARI İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GTA-02) Adıyaman 21 18 21 17 20 97
40 22817 BARIŞ YAVAŞ İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 20 20 18 20 19 97
41 22818 SUAT SIZMAZ ESKİŞEHİR MERKEZ AVCILIK ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (EMA-26) Eskişehir 19 17 18 21 21 96
42 22819 MEHMET CANDAN BATTALGAZİ ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAK-44) Malatya 19 17 19 21 20 96
43 22820 CAVİT ÇİÇEK İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 19 18 20 20 19 96
44 22821 AHMET YURT İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 19 20 16 24 17 96
45 22822 YASİN KAYA ESKİŞEHİR MERKEZ AVCILIK ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (EMA-26) Eskişehir 22 15 15 21 22 95
46 22823 EŞREF TEKİN İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 20 16 20 18 21 95
47 22824 MURAT AKÇAY İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 15 19 19 18 21 92
48 22825 ERAY SARIALAN BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 18 18 19 17 19 91
49 22826 İBRAHİM BEKLER KONYA MERKEZ AVCILIK ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (KMA-42) Konya 19 17 19 17 17 89
50 22827 AYHAN TURBAY İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 16 22 16 16 18 88
51 22828 MEVLÜT BALKANCI DÜZCE MERKEZ AVCILIK ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-81) Düzce 18 17 18 18 17 88
52 22829 DEVRİM İLKER KOÇAK HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 16 19 18 17 14 84
53 22830 KAAN BEYAZ BİLGİN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAS-42) Konya 17 15 16 17 18 83
54 22831 YILMAZ ZAİM SİNCAN AVCILAR VE ATICILAR KULÜBÜ DERNEĞİ (SAA-06) Ankara 12 12 14 20 18 76
55 22361 ERCAN USLULAR SARIÇAM BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBS-01) Adana 16 15 14 14 16 75
56 22832 KOPARAL AŞCI İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 15 14 15 14 16 74
Genç Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22835 MUHAMMET SEYHUN KAYA KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 25 23 21 25 22 116 58
2 22836 AHMET BARAN KONYA FERDİ (FRD-42) Konya 25 23 23 24 25 120 53
3 22837 İBRAHİM AKGÜRCÜ BİLGİN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAS-42) Konya 23 23 20 23 24 113 42
4 22838 ALİ CAN ARABACI KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 25 22 22 24 24 117 34
5 22839 ERDEM ÖZKURAL İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 23 20 22 22 22 109 25
6 22840 SÜHA GÜRAY KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KBB-41) Kocaeli 22 23 21 19 23 108 15
7 22841 MUHAMMET TUĞŞAT KILIÇ BİLGİN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAS-42) Konya 19 20 23 22 21 105
8 22842 OZAN YAMAN AKBIYIK İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 15 16 20 21 19 91
Veteran Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22843 SEZGİN TÜRKYAŞAR İZMİR FERDİ (FRD-35) İzmir 18 16 16 16 21 87 45 B
2 22844 ATIF YAVUZ SARMAT İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 19 19 20 19 17 94 43 B
3 22845 DURMUŞ MUHTAROĞLU İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 20 23 18 19 14 94 34 B
4 22846 SEYFİ KIRAN ESKİŞEHİR MERKEZ AVCILIK ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (EMA-26) Eskişehir 18 14 19 18 18 87 26 B
5 22847 AHMET IŞIKTAN ESKİŞEHİR MERKEZ AVCILIK ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (EMA-26) Eskişehir 19 16 18 21 18 92 19
6 22848 FEVZİ BENER ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 16 21 22 24 22 105 13
7 21146 RAMAZAN BELLİ BATTALGAZİ ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAK-44) Malatya 10 14 11 13 13 61
Yıldız Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22853 ŞÜKRAN NAZ ERKOÇ BİLGİN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAS-42) Konya 15 19 21 19 15 89
2 22854 ELİF EYLÜL SARIÇERÇİ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 14 13 15 16 19 77
3 22855 AYŞEGÜL ZENCİR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 13 16 10 15 14 68
4 22856 HAVVA KÖSE KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 4 6 12 9 9 40
Yıldız Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22849 AHMET HAKAN TUZCU KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 22 22 19 20 14 97
2 22850 MUSTAFA BATUHAN ŞANLI KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 17 16 16 21 21 91
3 22851 MUHİTTİN CAN ÖNÜR ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-01) Adana 18 16 20 16 17 87
4 22852 HARUN CÖMERT KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 14 14 19 18 13 78