Yükleniyor
Havalı Ve Ateşli Silahlar Gençler Milli Takım Seçme Müsabakası Sonuçları « Yarışma Detaylarına Dön
Genç Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10772 GÜLSUNAR TARHAN OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 94 95 93 93 93 98 566 12 13
2 10170 YASEMİN BEYZA YILMAZ OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 94 91 95 92 93 98 563 14 3
3 10490 ŞİMAL YILMAZ OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 91 94 98 96 92 91 562 12 13
4 10670 İLAYDA NUR ÇÜRÜK İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 92 94 94 93 92 96 561 12 12
5 11882 İKLİM AY AKKOYUN KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 95 92 93 90 91 92 553 15 4
6 10174 BİLGE ALEV BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 93 96 92 93 90 89 553 8 8
7 10639 EZGİ AÇIKALIN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 90 90 93 94 94 90 551 12 16
8 10123 ELİF KIRKLAR ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 90 89 95 91 90 93 548 11 3
9 10017 BİLGE ÇOBAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 84 92 94 93 92 92 547 11 12
10 11916 SEMİHA ESİN KAYA İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 88 92 92 95 93 87 547 5 9
11 10577 ZEYNEP GÖKÇE GÜLTEKİN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 86 93 83 97 93 93 545 9 2
12 10819 BEYZANUR ÇEKİÇ ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 91 87 92 94 94 87 545 8 16
13 12040 AYBİKE AKSAKAL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 90 89 94 94 90 88 545 7 13
14 11447 YAĞMUR ŞENYURT ORDU GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-52) Ordu 93 90 90 87 90 94 544 9 12
15 11319 AZRA LÖKELİ ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 89 91 91 90 91 92 544 9 3
16 12198 HATİCE SILA ÖZTÜRKLER İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 91 88 91 91 90 92 543 5 11
17 10717 IŞIL KAÇAR SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 95 83 86 93 92 93 542 13 4
18 10631 İPEK ÖZKABALCI ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 87 87 89 94 93 91 541 7 17
19 11320 DAMLA GÜRLER ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 87 89 88 93 92 91 540 10 7
20 11303 DİLARA SAYGILI KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 90 90 91 90 91 88 540 7 5
21 12138 HİLAL YILMAZ BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 90 91 88 91 88 92 540 4 4
22 12200 HİLAL ADSIZ ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 93 88 91 88 91 88 539 8 16
23 11330 GÖZDE NUR KARLAPAK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 85 91 90 92 91 89 538 4 15
24 10451 SILA TURAN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 92 91 87 91 91 85 537 7 11
25 11843 BUSE GÜVEN GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 90 92 87 90 91 86 536 7 8
26 11484 TUĞBA BUGUR GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 83 90 90 89 89 90 531 6 10
27 10642 FATMA KORKMAZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 88 90 89 93 84 86 530 4 14
28 11920 SUDEM BEYZA CİVELEK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 89 82 91 87 90 90 529 9 7
29 11639 BİLGE DELİGÖZ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 85 87 91 86 92 88 529 3 9
30 10455 GÖKSU GÖKHAN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 85 90 84 87 88 93 527 3 11
31 11837 BEYZA ÇELİK SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 88 85 88 87 88 90 526 7 14
32 12638 ZEYNEP YÜKSEK GAZİANTEP - GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-27) Gaziantep 89 84 90 89 89 85 526 4 11
33 11926 ÜLGER AYLİN KAFADAR ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 89 90 87 86 87 85 524 6 2
34 12214 SEMA ÖZTOPRAK İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 85 88 85 86 86 93 523 11 8
35 11932 ZERDA KAYNAK KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 89 88 90 86 85 85 523 6 10
36 11541 BEGÜM ŞENOĞLU ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 88 88 88 92 76 90 522 5 4
37 11964 YASEMİN TUNCA ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 78 84 91 88 86 95 522 4 6
38 10798 EDA ÖZEL SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 84 87 86 89 87 88 521 5 15
39 11874 HATİCE FEYZA İBİŞ SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 84 84 88 86 87 91 520 8 3
40 11053 MELİKENUR ŞAHİN BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 86 86 86 88 84 90 520 6 8
41 12646 HÜMEYRA NUR AKKAYA ORDU GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-52) Ordu 86 80 92 88 85 87 518 6 1
42 11306 EDA NUR YÜKSEL KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 89 82 87 88 84 84 514 9 10
43 11236 DERYA NAZ ÖZLÜ NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 86 83 86 84 88 87 514 6 6
44 12041 DAMLA ÇOBAN DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 83 84 83 90 85 88 513 6 6
45 12191 DİLEK YILMAZ İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 89 80 92 87 80 85 513 5 10
46 12643 ESMA SENA TAŞ ORDU GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-52) Ordu 91 87 85 83 81 80 507 4 17
47 11857 ELİF GÜL ASLANKIRAN KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 82 83 89 85 81 85 505 0 14
48 11826 AMİNE YÜKSEL KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 82 73 79 85 96 83 496 6 7
49 12303 SELEN ERYAŞ BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 79 82 78 82 85 84 490 5 9
50 12644 ESRA DÖNMEZ İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 84 69 81 74 82 87 477 5 9
51 12046 YAĞMUR ÇOBAN DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 78 70 81 84 80 81 474 1 5
52 12262 ESLEM ZEYNEP ERYAŞ BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 76 63 74 73 71 72 429 1 13
53 12653 SEMANUR AKYOL ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 61 66 68 72 64 61 392 0 19
54 12217 ŞENAY YILDIRIM ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 49 2 0 0 0 0 51 0 17 DNF
55 12639 ELİF HAYRUNİSA TURAN ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 40 0 0 0 0 0 40 0 6 DNF
11448 ALYA SUNGUR NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 0 0 0 0 0 0 0 0 15 DNS
11867 FATMA TUANA KURTOĞLU GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 0 0 0 0 0 0 0 0 7 DNS
12649 MİNE ÇEVİK ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 0 0 0 0 0 0 0 0 16 DNS
10492 DOĞA ÇETİN ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 0 0 0 0 0 0 0 0 14 DNS
12642 ELİF NUR POLAT ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 0 0 0 0 0 0 0 0 2 DNS
10799 ZEYNEP KAYMAKÇI SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 0 0 0 0 0 0 0 0 3 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10207 ZEYNEP GÖKÇE DEMİRCİ ESKİŞEHİR ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESK-26) Eskişehir 104,0 103,0 102,9 105,8 103,4 103,7 622,8 10 YTR
2 10203 ELİF ZEYNEP GEÇİM ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 101,7 103,4 103,5 102,9 103,5 105,0 620,0 3
3 11281 ELİFE EDA ÇINAR AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 103,9 102,6 102,7 103,3 103,2 100,8 616,5 3
4 12275 IŞIK ÖRKMEZ GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 102,1 101,4 101,3 104,3 103,8 103,1 616,0 11
5 10559 ŞULE NUR TEKELİ MERSİN FERDİ (FRD-33) Mersin 103,6 103,1 103,0 101,9 102,3 101,4 615,3 5
6 10496 CEYLİN EREN ESKİŞEHİR ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESK-26) Eskişehir 104,1 100,3 102,8 101,5 102,8 103,7 615,2 8
7 12084 HATİCE YEL KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 101,0 102,0 102,6 103,7 103,2 102,0 614,5 10
8 10342 ELİF BERFİN ALTUN ALTUN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-47) Mardin 102,3 103,1 102,1 100,5 102,0 101,8 611,8 8
9 10573 FATMA DEMİRHAN DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 100,3 102,3 101,0 102,5 101,0 101,7 608,8 6
10 10833 BEYZA DUMAN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 101,2 99,9 102,1 100,3 99,8 102,8 606,1 4
11 11246 NAS EBRAR MÜHÜRDAROĞLU ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 99,9 102,9 103,4 100,6 98,6 99,4 604,8 4
12 11308 RÜVEYHA KOCABAŞ KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 100,1 99,3 99,9 100,6 100,4 100,5 600,8 13
13 10140 ÖZGENUR ŞENER TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 99,3 100,9 97,9 103,4 99,8 99,4 600,7 17
14 10923 MERVE YILMAZER ORDU GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-52) Ordu 100,1 99,4 100,8 100,3 99,9 99,9 600,4 5
15 10317 FATMA ACAR ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 99,9 101,3 100,2 98,9 98,9 100,2 599,4 7
16 10325 GİZEM GÖKMEN ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 100,7 101,4 101,1 99,7 99,1 97,4 599,4 5
17 10073 FEYZANUR BEGÜM ZENT GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 101,7 101,2 98,6 101,2 99,9 95,7 598,3 12
18 10462 HATİCE TUANA DENİZ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 99,8 99,3 99,4 99,0 98,4 101,6 597,5 10
19 10576 MİRACE MİHRİBAN EKİZ DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 97,3 99,9 101,7 100,0 97,4 99,1 595,4 8
20 11269 AYŞENUR YILMAZ ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 100,3 96,6 96,3 99,4 102,0 99,6 594,2 14
21 11424 HAVVA NUR BİLDİK KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 94,8 102,1 99,2 98,1 99,3 99,9 593,4 13
22 10595 ZAHİDE NUR YILMAZ MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 96,5 99,2 98,2 97,0 101,0 100,0 591,9 15
23 10075 BEYZANUR ARTUN GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 102,7 97,8 101,4 98,7 95,4 95,8 591,8 12
24 12082 ELİF GÜLCAN DOLUDİZGİN GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 98,0 97,4 98,0 95,9 99,0 101,2 589,5 12
25 12005 İREM DENKTAŞ MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 98,9 98,6 98,4 99,6 96,3 96,2 588,0 14
26 11257 AYSEMA GEÇİM MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 92,8 95,2 97,4 98,5 100,6 100,4 584,9 15
27 12209 MISRA ÖZGE GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 98,2 98,3 94,7 98,2 96,6 98,7 584,7 2
28 10229 AFRA BETÜL ÇETİNKAYA MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 97,0 98,8 95,8 93,6 98,3 99,7 583,2 11
29 12184 AZRA KAYA GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 97,4 97,3 95,1 95,8 98,6 97,5 581,7 2
30 12242 DEFNE DENİZ TORUN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 97,5 93,0 93,7 100,2 96,8 100,4 581,6 19
31 10642 FATMA KORKMAZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 95,9 94,9 98,2 95,5 97,2 97,0 578,7 7
32 12641 BEYZANUR YEŞİLYURT ORDU GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-52) Ordu 96,5 93,7 99,4 92,0 96,6 97,7 575,9 16
33 10228 SELENAY GÜNGÖR MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 88,1 94,3 94,1 98,6 98,6 98,1 571,8 14
34 12181 ASLI DABAĞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 95,1 96,7 100,9 86,2 95,7 96,7 571,3 9
35 12194 ELİF ULUTAŞ ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 98,1 97,9 94,1 92,8 90,8 95,1 568,8 9
36 12217 ŞENAY YILDIRIM ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 95,0 91,7 94,3 92,6 94,6 96,7 564,9 13
37 11934 ZEYNEP ULUTAŞ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 91,2 95,0 93,1 92,7 91,8 98,1 560,9 7
38 10582 GÖZDE KESER DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 87,2 97,2 95,1 92,9 94,1 93,7 560,2 6
39 11806 BERFİN TURAN SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 91,2 90,5 90,9 92,9 95,0 96,0 556,5 17
40 12218 ŞEVVAL KAYA GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 92,3 93,9 93,7 94,5 96,2 85,8 556,4 16
41 12645 GAMZE BAYRAM ORDU GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-52) Ordu 94,6 86,7 95,0 91,2 88,0 89,7 545,2 16
42 11458 AYŞE ESMA TURAN ORDU GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-52) Ordu 89,6 90,4 92,8 87,3 90,9 90,4 541,4 15
43 12200 HİLAL ADSIZ ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 89,1 89,6 88,1 87,3 96,5 89,2 539,8 4
44 12653 SEMANUR AKYOL ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 85,6 92,7 71,0 75,6 81,8 79,0 485,7 3
45 12639 ELİF HAYRUNİSA TURAN ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 65,0 67,8 61,7 70,6 68,1 70,9 404,1 2
10205 PINAR SELEN TURAN ESKİŞEHİR ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESK-26) Eskişehir 0 0 0 0 0 0 0 11 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10170 YASEMİN BEYZA YILMAZ OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 91 90 96 94 96 97 564 7 9
2 10123 ELİF KIRKLAR ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 85 90 97 94 96 89 551 10 14
3 10451 SILA TURAN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 87 92 89 94 92 94 548 4 10
4 12040 AYBİKE AKSAKAL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 90 93 98 85 86 93 545 18 6
5 10174 BİLGE ALEV BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 86 91 86 94 94 94 545 8 7
6 11320 DAMLA GÜRLER ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 92 84 89 93 93 92 543 11 9
7 10017 BİLGE ÇOBAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 91 84 98 89 95 62 519 13 7
8 11964 YASEMİN TUNCA ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 91 87 86 69 78 82 493 3 15
9 11330 GÖZDE NUR KARLAPAK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 89 84 93 82 62 78 488 5 11
10 10577 ZEYNEP GÖKÇE GÜLTEKİN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 91 88 94 75 70 69 487 4 6
11 11610 ALYA AYŞE ARSLAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 84 86 85 38 86 76 455 3 12
12 10639 EZGİ AÇIKALIN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 83 82 84 52 72 70 443 3 11
13 11926 ÜLGER AYLİN KAFADAR ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 76 79 65 51 60 48 379 1 14
14 10631 İPEK ÖZKABALCI ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 0 37 84 61 45 67 294 1 10
10492 DOĞA ÇETİN ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 0 0 0 0 0 0 0 0 12 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10207 ZEYNEP GÖKÇE DEMİRCİ ESKİŞEHİR ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESK-26) Eskişehir 92 94 96 95 97 97 94 98 93 95 94 94 1139 39 6 YTR
2 10140 ÖZGENUR ŞENER TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 92 90 94 97 96 98 96 98 85 88 92 91 1117 33 3
3 10203 ELİF ZEYNEP GEÇİM ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 84 91 88 94 91 96 96 98 91 93 97 91 1110 29 5
4 10496 CEYLİN EREN ESKİŞEHİR ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESK-26) Eskişehir 88 90 87 85 97 96 93 95 90 91 91 91 1094 25 6
5 10073 FEYZANUR BEGÜM ZENT GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 92 82 85 89 94 94 94 96 87 91 88 92 1084 22 5
6 12005 İREM DENKTAŞ MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 90 85 89 85 97 90 95 95 92 85 90 88 1081 17 2
7 10229 AFRA BETÜL ÇETİNKAYA MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 91 89 82 85 96 96 96 95 84 86 89 89 1078 26 4
8 10595 ZAHİDE NUR YILMAZ MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 87 86 95 88 93 93 93 85 86 88 88 89 1071 20 6
9 10325 GİZEM GÖKMEN ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 91 90 89 88 94 95 96 95 80 82 81 77 1058 19 7
10 10228 SELENAY GÜNGÖR MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 84 90 88 82 99 94 98 95 84 72 81 81 1048 26 5
11 11269 AYŞENUR YILMAZ ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 90 92 90 88 91 89 84 95 74 84 85 86 1048 11 8
12 10642 FATMA KORKMAZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 87 91 89 91 96 92 89 94 76 83 75 84 1047 14 2
13 12217 ŞENAY YILDIRIM ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 86 88 80 74 88 92 92 94 78 79 82 79 1012 12 8
14 12200 HİLAL ADSIZ ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 82 84 88 79 91 87 93 93 68 72 70 83 990 9 2
15 10317 FATMA ACAR ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 75 78 87 89 88 86 88 89 70 81 67 74 972 10 3
16 12653 SEMANUR AKYOL ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 70 67 65 68 70 76 71 74 33 31 51 45 721 1 7
17 12639 ELİF HAYRUNİSA TURAN ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 20 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 25 1 4 DNF
10075 BEYZANUR ARTUN GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 DNS
10205 PINAR SELEN TURAN ESKİŞEHİR ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESK-26) Eskişehir 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10140 ÖZGENUR ŞENER TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 100,5 102,4 101,4 99,3 102,0 101,6 607,2 3
2 10207 ZEYNEP GÖKÇE DEMİRCİ ESKİŞEHİR ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESK-26) Eskişehir 96,9 100,9 98,7 100,7 104,3 102,3 603,8 9
3 10325 GİZEM GÖKMEN ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 97,0 101,3 97,4 103,2 99,9 101,3 600,1 2
4 10228 SELENAY GÜNGÖR MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 98,0 101,1 100,2 98,5 99,4 97,1 594,3 7
5 12005 İREM DENKTAŞ MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 101,3 98,9 93,8 101,0 99,2 99,6 593,8 11
6 10203 ELİF ZEYNEP GEÇİM ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 99,0 97,5 95,6 96,3 96,7 101,1 586,2 5
7 10496 CEYLİN EREN ESKİŞEHİR ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESK-26) Eskişehir 97,6 94,4 98,1 96,3 94,7 98,8 579,9 5
8 12200 HİLAL ADSIZ ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 99,9 94,7 94,0 96,0 94,8 98,2 577,6 16
9 10229 AFRA BETÜL ÇETİNKAYA MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 97,4 92,8 96,2 95,5 97,3 98,3 577,5 12
10 10642 FATMA KORKMAZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 94,3 96,8 95,8 97,3 96,5 95,8 576,5 12
11 10073 FEYZANUR BEGÜM ZENT GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 93,2 91,3 95,4 100,0 96,7 95,8 572,4 13
12 10595 ZAHİDE NUR YILMAZ MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 95,9 94,2 89,3 97,6 95,1 97,8 569,9 14
13 10317 FATMA ACAR ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 93,4 99,1 94,6 94,2 92,9 90,7 564,9 3
14 12082 ELİF GÜLCAN DOLUDİZGİN GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 94,3 88,4 92,8 90,8 90,7 93,5 550,5 8
15 12181 ASLI DABAĞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 92,9 92,0 84,6 94,8 93,1 91,4 548,8 6
16 11269 AYŞENUR YILMAZ ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 90,1 86,0 93,8 97,7 91,3 88,7 547,6 9
17 12217 ŞENAY YILDIRIM ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 91,1 83,4 85,8 92,5 93,2 91,4 537,4 11
18 11246 NAS EBRAR MÜHÜRDAROĞLU ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 83,5 97,0 97,5 87,3 79,1 90,9 535,3 4
19 10462 HATİCE TUANA DENİZ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 75,1 88,5 91,8 86,7 93,1 95,9 531,1 15
20 10075 BEYZANUR ARTUN GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 82,0 89,0 86,8 84,0 89,2 91,5 522,5 10
21 12184 AZRA KAYA GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 74,1 85,2 91,6 85,0 89,7 86,4 512,0 13
22 12209 MISRA ÖZGE GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 83,8 78,3 86,6 88,1 85,2 88,5 510,5 4
23 12194 ELİF ULUTAŞ ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 84,5 75,7 84,4 80,9 87,7 84,4 497,6 8
24 11934 ZEYNEP ULUTAŞ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 85,5 86,9 74,6 84,5 84,4 76,9 492,8 10
25 12218 ŞEVVAL KAYA GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 86,8 78,1 76,2 79,0 81,4 79,2 480,7 15
26 12639 ELİF HAYRUNİSA TURAN ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 75,3 75,3 73,2 73,7 71,0 79,4 447,9 2
27 12653 SEMANUR AKYOL ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 28,2 30,2 38,3 65,2 75,0 55,8 292,7 7
10205 PINAR SELEN TURAN ESKİŞEHİR ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESK-26) Eskişehir 0 0 0 0 0 0 0 14 DNS
10342 ELİF BERFİN ALTUN ALTUN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-47) Mardin 0 0 0 0 0 0 0 6 DNS
Genç Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10920 MUSTAFA İNAN ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 93 94 96 99 99 92 573 16 3
2 10828 ADNAN EFE UÇAR İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 94 95 94 95 93 97 568 13 3
3 10672 YİĞİT YILDIRIM ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 96 93 93 95 92 97 566 11 17
4 10093 ALP EREN ERDUR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 96 93 94 94 94 93 564 11 19
5 11449 GÖKDENİZ YILMAZ NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 96 91 94 93 95 92 561 17 5
6 10501 MUHAMMET TOLUNAY GÖKTAŞ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Ankara 93 92 96 96 92 91 560 12 20
7 10314 EMİN KUBİLAY ÖZER ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 97 94 90 94 92 93 560 11 15
8 11430 TUNAHAN TATOĞLU KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 91 92 96 91 95 91 556 13 18
9 10097 KAĞAN ALKIŞ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Mersin 95 93 96 90 90 92 556 8 4
10 11393 NURULLAH DEMİR TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 95 93 92 89 89 97 555 10 10
11 11901 MUHAMMET YUSUF BORAZAN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 91 91 94 90 93 96 555 6 13
12 10434 ABDULKADİR KILIÇ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 94 89 96 96 88 91 554 8 5
13 11661 MERT CELEP İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 93 94 92 92 93 89 553 11 5
14 10804 BATUHAN OSMAN ÖZ SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 91 91 92 88 93 96 551 14 9
15 11645 MERT İBRAHİM ÖZEL GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 95 95 89 89 93 90 551 11 18
16 11413 MUHAMMET UĞUR KARA KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 90 91 89 92 94 93 549 8 10
17 11975 MELİH EMRE AYDIN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 92 92 91 90 91 91 547 8 8
18 10445 YİĞİTCAN YUSUF DİL NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 94 91 85 92 88 94 544 6 10
19 10274 HÜSEYİN EMRE BÜYÜKYONCA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 90 90 91 88 92 91 542 8 13
20 10755 AYBERK KOÇ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 89 92 90 93 85 92 541 10 8
21 10431 SAMET YAPRAK KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 87 89 93 95 89 88 541 6 12
22 11326 KEREM SAĞDIÇ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 92 89 89 87 91 92 540 7 17
23 11445 MEHMET MEMDUH KARAGÖL ORDU GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-52) Ordu 92 90 89 89 92 88 540 7 11
24 10167 RAMAZAN BURAK DİKEÇ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 88 87 92 86 93 93 539 11 4
25 11844 BÜLENT SÜNNETCİ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 86 88 92 89 94 89 538 4 16
26 10429 AHMET ARDA CURA KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 92 89 86 93 88 89 537 8 9
27 10520 ADEM EREN KATİPOĞLU SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 91 85 92 90 91 87 536 7 12
28 11642 ZAFER TİRYAKİ TRABZON GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-61) Trabzon 88 90 87 93 88 90 536 5 15
29 11825 ALPEREN ŞAHİN GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 88 90 94 84 91 89 536 4 4
30 10378 EMİR BEYAZ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 90 88 84 88 93 91 534 6 4
31 11954 AZİZ METEHAN BUGUR GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 89 91 90 90 88 85 533 6 6
32 11410 İBRAHİM BURAK AKSU KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 86 94 90 89 88 83 530 7 13
33 10438 EMİRHAN TUĞSAT KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 88 86 89 89 86 91 529 8 8
34 11325 BİLAL SAZAK GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 90 89 85 89 91 84 528 7 2
35 11907 ÖMER ENES CEYHAN GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 89 84 86 88 90 89 526 5 2
36 11976 HÜSEYİN MELEMEZ TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 90 90 85 80 86 92 523 7 19
37 11687 OSMAN ÖZEN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 85 86 91 89 89 83 523 2 8
38 10427 KEMAL METKAN AKALIN KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 86 94 83 87 86 86 522 6 7
39 12647 KASIM GÖKDENİZ KEÇECİ ORDU GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-52) Ordu 87 89 81 85 91 89 522 4 7
40 11328 MUSTAFA SERTTAŞ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 87 86 82 90 83 89 517 7 3
41 11293 ÖMER TUĞRUL KAPLAN KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 91 79 88 88 84 83 513 4 15
42 11888 MAHMUT SABAN GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 86 83 89 84 86 80 508 5 3
43 12050 KADİR ALVER BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 82 85 87 85 86 82 507 3 14
44 10133 TAYYİP ENSAR UZUN TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 68 93 84 82 85 91 503 4 10
45 11839 ADEM EFE KARAKAVAK GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 82 81 84 85 84 84 500 2 5
46 11221 HALİT KÜRŞAT ÇELİK SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 79 82 87 90 82 79 499 5 19
47 12648 METİN ARDA YENİCE ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 82 84 78 84 81 83 492 4 7
48 11929 YUNUS EMRE SELÇUK KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 83 85 83 79 80 80 490 5 16
49 12317 ZEKİ BERKAN YENER ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 77 73 86 83 78 90 487 2 14
50 12260 ESHABİL FİDAN KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 83 80 81 81 84 76 485 1 11
51 10108 RAHMETULLAH KEMAL ERSOY ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 89 81 78 84 86 64 482 1 2
52 12330 MEHMET SALİH ALKAYIŞ ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-02) Adıyaman 74 76 86 81 80 84 481 3 17
53 11436 KUBİLAY ÖZKULAN GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 77 84 75 75 75 82 468 1 18
54 12335 MUHAMMED HAŞİM ALKAYIŞ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 80 68 77 83 80 75 463 4 16
55 10632 AHMET MUHAMMED TEKDAL ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 64 72 72 79 83 86 456 2 12
56 11840 BUĞRA SÖNMEZ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 81 78 70 79 75 70 453 2 7
57 12241 CEMAL DUHA PEKER SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 64 76 76 82 70 77 445 1 11
58 12333 OSMAN BURAN ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 67 83 68 78 75 69 440 3 14
59 12654 YASİN SARI ORDU GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-52) Ordu 78 66 70 78 75 65 432 1 6
60 12324 EBUBEKİR TEKİN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 69 75 71 74 67 72 428 0 19
61 12652 OĞUZHAN KILINÇ HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 74 61 63 64 61 68 391 0 6
62 12248 BERAT YAZICI HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 62 61 50 42 21 39 275 0 15
12283 MAHMUT CAN MERMER ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 0 0 0 0 0 0 0 0 9 DNS
11900 MUHAMMET EMİN BORAZAN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 0 0 0 0 0 0 0 0 13 DNS
12650 MİRHAN TEKİNALP ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 0 0 0 0 0 0 0 0 14 DNS
11896 MESUT BARAN AKÇAY SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 0 0 0 0 0 0 0 0 18 DNS
10710 BATUHAN SİCİM BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 0 0 0 0 0 0 0 0 16 DNS
12259 EMİRHAN TOMBULOĞLU GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 0 0 0 0 0 0 0 0 17 DNS
10456 EMRE MERT HANCI YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 0 0 0 0 0 0 0 0 11 DNS
10449 MEHMET EFE ALEMDAROĞLU NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 0 0 0 0 0 0 0 0 6 DNS
12284 MEHMET AZAT KALDI ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 0 0 0 0 0 0 0 0 9 DNS
12272 HASAN KESKİNER SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 0 0 0 0 0 0 0 0 12 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10138 OSMAN NURİ ŞENTÜRK TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 102,6 101,2 101,3 101,5 102,2 104,1 612,9 13
2 10412 FURKAN ESAT ÖZDİN ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 101,5 102,7 101,8 101,3 102,9 100,8 611,0 17
3 10137 TAHA ŞÜKRÜ BALTACI TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 100,8 100,5 101,7 101,7 102,7 102,1 609,5 16
4 10270 YİĞİT GEÇİM MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 102,5 101,7 100,0 102,1 99,7 103,0 609,0 11
5 10265 ENES BUĞRA YAYLA MERSİN FERDİ (FRD-33) Mersin 100,0 99,9 103,8 101,5 101,4 100,8 607,4 3
6 11255 GALİP BERAT AFAL ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 101,4 100,5 102,0 100,7 101,8 100,9 607,3 6
7 11904 MUSTAFA SAMET ULUDAĞ ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 96,4 102,9 101,3 102,6 102,3 101,3 606,8 4
8 10411 ADİL ŞİMŞEK ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 101,7 101,1 100,0 102,6 100,2 100,2 605,8 10
9 10254 EREN KARAÇOR MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 101,2 99,8 100,2 97,6 101,5 101,4 601,7 15
10 10080 HALİLİBRAHİM ABİŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 100,4 99,1 101,7 102,4 99,3 98,3 601,2 8
11 10624 AHMET KEREM ÖZTÜRK SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 98,5 97,1 102,5 100,8 100,4 100,8 600,1 14
12 10068 MUHAMMED FURKAN ABİŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 98,5 97,1 99,8 100,0 102,4 102,2 600,0 16
13 12007 AHMET KENAN ERGİN AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 103,0 97,7 98,8 98,3 99,0 101,5 598,3 3
14 11256 KERİM CAN KARANLIK ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 93,0 101,8 98,1 102,3 99,6 98,0 592,8 6
15 10108 RAHMETULLAH KEMAL ERSOY ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 98,2 100,9 99,5 96,1 98,6 97,1 590,4 2
16 10632 AHMET MUHAMMED TEKDAL ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 98,1 99,1 99,6 99,2 92,9 98,5 587,4 2
17 10884 YUNUS EFE KAÇAR BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 102,2 97,3 97,2 97,7 96,1 98,3 586,8 4
18 11231 YÜCEL ABDULKADİR YILDIZ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 99,4 99,1 96,3 95,8 98,1 98,0 586,7 12
19 11405 ŞEVKİ EFE MÜHÜRDAROĞLU ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 94,2 97,3 96,3 101,4 97,5 99,5 586,2 10
20 10404 SERDAR GÖKÇAY ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 100,5 97,2 93,9 97,1 95,7 101,7 586,1 17
21 12640 ATİLLA AKDENİZ TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 98,3 93,6 95,5 93,7 101,6 96,5 579,2 11
22 11814 ABDUSSAMED ABIŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 96,9 92,9 97,4 94,8 97,3 96,4 575,7 7
23 11880 İBRAHİM HAKTAN TOPUZ KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 92,9 93,7 96,8 96,4 93,0 94,7 567,5 7
24 11671 HALİT YUSUF SAVAŞ KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 91,5 92,4 90,5 95,0 92,4 88,2 550,0 9
25 12177 AHMET HAKAN İLBAN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 90,1 86,4 82,4 84,9 86,3 83,3 513,2 9
26 12324 EBUBEKİR TEKİN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 88,8 91,4 73,8 83,7 81,5 88,4 507,6 14
27 12333 OSMAN BURAN ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 75,5 73,8 78,4 70,8 57,1 73,8 429,1 13
28 12335 MUHAMMED HAŞİM ALKAYIŞ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 69,2 67,8 65,6 75,6 72,3 60,5 411,0 12
29 12330 MEHMET SALİH ALKAYIŞ ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-02) Adıyaman 73,0 66,7 57,1 47,5 52,3 47,5 344,1 15
30 12248 BERAT YAZICI HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 22,4 0 0 0 0 0 22,4 8 DNF
11499 REŞAT ÇOBANIM DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 0 0 0 0 0 0 0 5 DNS
11498 AHMET AKGÜN DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 0 0 0 0 0 0 0 5 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10920 MUSTAFA İNAN ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 93 96 89 92 94 86 550 12 2 YTR
2 10093 ALP EREN ERDUR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 95 91 86 91 91 83 537 9 4
3 10828 ADNAN EFE UÇAR İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 96 89 84 96 87 60 512 9 2
4 11901 MUHAMMET YUSUF BORAZAN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 82 89 84 89 87 80 511 7 4
5 10167 RAMAZAN BURAK DİKEÇ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 87 91 76 91 88 77 510 6 3
6 10097 KAĞAN ALKIŞ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Mersin 90 86 81 88 91 66 502 2 4
7 10501 MUHAMMET TOLUNAY GÖKTAŞ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Ankara 87 74 83 91 83 73 491 5 3
8 10274 HÜSEYİN EMRE BÜYÜKYONCA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 84 81 76 91 81 76 489 2 2
9 11430 TUNAHAN TATOĞLU KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 91 83 64 83 76 83 480 6 4
10 11413 MUHAMMET UĞUR KARA KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 65 76 64 91 90 84 470 5 2
11 10445 YİĞİTCAN YUSUF DİL NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 73 81 73 44 83 62 416 2 4
12 11687 OSMAN ÖZEN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 64 56 54 71 76 65 386 2 2
13 10431 SAMET YAPRAK KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 67 56 45 60 74 65 367 0 3
14 11844 BÜLENT SÜNNETCİ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 62 63 57 65 71 48 366 2 3
10434 ABDULKADİR KILIÇ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 0 0 0 0 0 0 0 0 3 DNS
11900 MUHAMMET EMİN BORAZAN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 0 0 0 0 0 0 0 0 4 DNS
11929 YUNUS EMRE SELÇUK KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 0 0 0 0 0 0 0 0 3 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10093 ALP EREN ERDUR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 98 93 97 92 88 88 556 8 11
2 10920 MUSTAFA İNAN ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 96 88 90 90 81 92 537 10 10
3 10501 MUHAMMET TOLUNAY GÖKTAŞ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Ankara 92 89 84 90 83 89 527 6 12
4 10828 ADNAN EFE UÇAR İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 93 98 85 89 81 79 525 13 6
5 10167 RAMAZAN BURAK DİKEÇ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 90 82 88 82 85 88 515 4 7
6 10274 HÜSEYİN EMRE BÜYÜKYONCA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 86 91 92 84 86 73 512 5 6
7 11430 TUNAHAN TATOĞLU KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 96 96 80 76 75 82 505 5 15
8 10445 YİĞİTCAN YUSUF DİL NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 89 92 61 76 77 80 475 3 12
9 11844 BÜLENT SÜNNETCİ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 87 80 75 74 71 69 456 3 9
10 11901 MUHAMMET YUSUF BORAZAN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 72 83 83 66 77 70 451 1 14
11 11687 OSMAN ÖZEN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 85 89 78 71 64 57 444 2 11
11900 MUHAMMET EMİN BORAZAN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 0 0 0 0 0 0 0 0 9 DNS
11413 MUHAMMET UĞUR KARA KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 0 0 0 0 0 0 0 0 7 DNS
10431 SAMET YAPRAK KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 0 0 0 0 0 0 0 0 10 DNS
10097 KAĞAN ALKIŞ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Mersin 0 0 0 0 0 0 0 0 14 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10093 ALP EREN ERDUR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 93 94 97 97 99 92 572 15 10
2 10828 ADNAN EFE UÇAR İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 99 97 97 92 91 94 570 20 7
3 10920 MUSTAFA İNAN ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 95 95 94 96 95 93 568 10 6
4 11430 TUNAHAN TATOĞLU KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 92 92 93 88 92 91 548 6 11
5 10167 RAMAZAN BURAK DİKEÇ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 83 93 90 86 87 93 532 10 12
6 10274 HÜSEYİN EMRE BÜYÜKYONCA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 89 86 94 76 89 89 523 2 6
7 11901 MUHAMMET YUSUF BORAZAN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 88 93 83 84 80 83 511 5 15
8 11844 BÜLENT SÜNNETCİ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 90 84 91 70 81 85 501 7 7
9 11687 OSMAN ÖZEN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 85 86 87 63 76 78 475 3 12
10 10445 YİĞİTCAN YUSUF DİL NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 84 87 91 51 77 78 468 5 11
11900 MUHAMMET EMİN BORAZAN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 0 0 0 0 0 0 0 0 10 DNS
11413 MUHAMMET UĞUR KARA KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 0 0 0 0 0 0 0 0 9 DNS
10431 SAMET YAPRAK KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 0 0 0 0 0 0 0 0 14 DNS
10501 MUHAMMET TOLUNAY GÖKTAŞ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Ankara 0 0 0 0 0 0 0 0 15 DNS
10097 KAĞAN ALKIŞ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Mersin 0 0 0 0 0 0 0 0 9 DNS
11393 NURULLAH DEMİR TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 0 0 0 0 0 0 0 0 14 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10920 MUSTAFA İNAN ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 88 91 88 84 88 85 524 8 10
2 11430 TUNAHAN TATOĞLU KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 81 89 92 87 91 73 513 8 9
3 10093 ALP EREN ERDUR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 87 85 81 89 79 85 506 0 12
4 11976 HÜSEYİN MELEMEZ TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 82 87 85 83 86 82 505 1 8
5 11393 NURULLAH DEMİR TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 82 85 79 82 84 83 495 4 11
6 11901 MUHAMMET YUSUF BORAZAN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 79 85 83 78 80 87 492 5 14
7 10445 YİĞİTCAN YUSUF DİL NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 72 78 82 82 86 87 487 1 13
11900 MUHAMMET EMİN BORAZAN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 0 0 0 0 0 0 0 0 6 DNS
10097 KAĞAN ALKIŞ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Mersin 0 0 0 0 0 0 0 0 7 DNS
10133 TAYYİP ENSAR UZUN TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 0 0 0 0 0 0 0 0 15 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10137 TAHA ŞÜKRÜ BALTACI TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 90 92 94 93 99 97 99 99 93 95 92 92 1135 46 11 YTR
2 10138 OSMAN NURİ ŞENTÜRK TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 93 91 91 96 98 98 100 99 89 86 94 96 1131 44 14
3 10254 EREN KARAÇOR MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 94 87 86 90 97 97 97 99 88 94 91 90 1110 29 11
4 10270 YİĞİT GEÇİM MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 89 88 88 90 92 92 95 93 90 92 91 89 1089 22 14
5 11255 GALİP BERAT AFAL ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 77 90 82 83 95 90 91 95 89 92 87 94 1065 23 12
6 11904 MUSTAFA SAMET ULUDAĞ ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 83 92 83 85 92 95 93 91 84 83 88 89 1058 13 12
7 10108 RAHMETULLAH KEMAL ERSOY ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 89 89 84 83 94 93 87 94 81 81 87 84 1046 15 11
8 11803 FURKAN KONAK TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 92 89 90 87 87 91 95 91 76 79 80 75 1032 24 15
9 12640 ATİLLA AKDENİZ TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 85 84 83 87 90 92 85 88 79 85 78 74 1010 9 14
10 11231 YÜCEL ABDULKADİR YILDIZ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 80 68 58 77 81 87 85 82 77 83 80 81 939 5 12
12177 AHMET HAKAN İLBAN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13 DNS
12248 BERAT YAZICI HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13 DNS
12324 EBUBEKİR TEKİN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10137 TAHA ŞÜKRÜ BALTACI TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 102,0 104,7 102,9 102,8 99,9 100,3 612,6 12
2 10632 AHMET MUHAMMED TEKDAL ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 98,2 100,2 100,5 101,5 100,9 100,0 601,3 2
3 10138 OSMAN NURİ ŞENTÜRK TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 100,1 101,6 101,4 100,3 96,2 100,3 599,9 9
4 10254 EREN KARAÇOR MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 94,6 102,7 99,9 102,7 100,1 99,3 599,3 8
5 11803 FURKAN KONAK TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 95,9 95,7 96,1 98,0 99,9 99,6 585,2 12
6 10080 HALİLİBRAHİM ABİŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 94,9 99,6 95,7 96,9 96,5 97,8 581,4 5
7 11904 MUSTAFA SAMET ULUDAĞ ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 97,6 92,4 98,7 98,6 99,9 91,9 579,1 3
8 10270 YİĞİT GEÇİM MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 97,1 92,9 97,0 94,0 97,4 95,5 573,9 8
9 10108 RAHMETULLAH KEMAL ERSOY ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 92,7 97,4 96,1 92,3 98,0 96,4 572,9 2
10 11255 GALİP BERAT AFAL ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 95,9 97,1 96,6 87,5 93,8 94,7 565,6 6
11 12640 ATİLLA AKDENİZ TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 91,7 90,3 95,9 95,8 95,1 94,6 563,4 7
12 12330 MEHMET SALİH ALKAYIŞ ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-02) Adıyaman 91,2 85,6 90,7 88,2 95,1 95,3 546,1 10
13 11405 ŞEVKİ EFE MÜHÜRDAROĞLU ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 85,1 85,9 91,3 93,6 95,7 93,3 544,9 10
14 11231 YÜCEL ABDULKADİR YILDIZ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 90,6 95,6 90,4 87,1 89,8 87,4 540,9 11
15 11256 KERİM CAN KARANLIK ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 88,2 82,4 84,7 80,5 96,8 76,3 508,9 4
16 12333 OSMAN BURAN ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 86,0 81,2 86,4 84,1 78,6 90,5 506,8 9
17 12335 MUHAMMED HAŞİM ALKAYIŞ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 72,8 72,0 68,7 71,4 42,9 62,3 390,1 5
12248 BERAT YAZICI HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 0 0 0 0 0 0 0 4 DNS
12324 EBUBEKİR TEKİN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 0 0 0 0 0 0 0 11 DNS
12177 AHMET HAKAN İLBAN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 0 0 0 0 0 0 0 6 DNS
10068 MUHAMMED FURKAN ABİŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 0 0 0 0 0 0 0 7 DNS
11814 ABDUSSAMED ABIŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 0 0 0 0 0 0 0 3 DNS