Yükleniyor
Havalı Silahlar Cumhuriyet Kupası (2021) Sonuçları « Yarışma Detaylarına Dön
Büyük Bayan

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
7 12238 CANAN YILDIZ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

44,5 47,0 10,1 8,3 9,9 9,5 129,3
4 11613 ESRA BOZABALI

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

46,5 47,4 9,2 9,2 8,8 10,7 8,7 10,5 9,6 10,0 9,2 10,5 190,3
1 10490 ŞİMAL YILMAZ

Ankara - OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06)

48,4 48,9 10,4 9,7 9,4 10,1 10,8 10,1 9,6 10,5 10,2 10,1 10,4 9,9 10,8 10,3 239,6
2 10171 ŞEVVAL İLAYDA TARHAN

Ankara - OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06)

46,6 50,2 10,2 9,3 9,1 10,0 10,1 9,4 9,1 10,1 10,3 10,6 9,4 10,3 10,4 10,2 235,3
8 10748 ECE BIÇAKÇI

Sakarya - SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54)

43,4 46,4 8,5 8,0 106,3
6 10178 ELİF BEYZA AŞIK

Ankara - ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06)

46,4 49,5 10,2 9,0 9,8 10,0 9,6 6,3 150,8
3 10737 HİLAL DEMİR

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21)

48,1 48,3 10,2 9,8 10,4 8,0 9,2 10,7 9,5 8,6 8,8 10,7 10,2 10,4 212,9
5 10779 SEHER TOKMAK

Bolu - BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14)

46,7 48,8 9,4 10,8 9,2 9,0 9,5 9,7 9,2 6,8 169,1

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10171 ŞEVVAL İLAYDA TARHAN OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 97 95 96 94 94 93 569 13 40
2 10178 ELİF BEYZA AŞIK ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 96 93 92 96 96 91 564 18 25
3 10779 SEHER TOKMAK BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 91 95 96 96 90 96 564 10 30
4 10490 ŞİMAL YILMAZ OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 95 93 93 92 95 94 562 8 27
5 10748 ECE BIÇAKÇI SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 92 94 96 95 92 92 561 13 20
6 11613 ESRA BOZABALI JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 95 91 92 95 93 94 560 10 33
7 10737 HİLAL DEMİR DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 94 91 91 95 91 95 557 8 21
8 12238 CANAN YILDIZ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 93 93 93 90 92 93 554 4 19
9 10306 EMİNE TAŞDELEN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 92 94 89 91 94 93 553 9 35
10 10005 NİLAY AK ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07) Antalya 89 91 91 94 91 95 551 7 22
11 10196 HAZEL CEMRE DEMİRCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 93 93 91 90 89 95 551 6 42
12 10302 ELİF UÇAR ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 88 93 92 92 89 91 545 14 36
13 10170 YASEMİN BEYZA YILMAZ OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 92 87 91 88 93 89 540 8 29
14 11378 MERVE ÖZKAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 93 90 96 91 86 83 539 10 23
15 10762 SEVAL AYDIN GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 89 92 90 90 90 87 538 7 17
16 12216 SONGÜL AKINCI ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 91 90 91 84 92 87 535 7 38
17 11315 TUĞBA DOĞAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 84 88 90 90 87 95 534 9 14
18 10778 ASLI ÖVER BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) İstanbul 88 87 90 87 92 88 532 7 11
19 11957 HATİCE KOÇYİĞİT AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 90 87 88 87 86 94 532 5 26
20 10636 KÜBRA SÖZLÜ ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 83 91 87 93 89 87 530 6 28
21 10127 AYŞEGÜL ÇOBAN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 86 89 87 89 91 87 529 6 31
22 10817 SÜMEYYE DEMİR ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 92 90 83 88 85 87 525 9 16
23 12287 MERVE YALÇIN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 86 88 86 86 88 89 523 9 12
24 11374 ÖZBİKE ÇAKMAK ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 90 89 84 89 87 83 522 6 43
25 12226 ZERRİN ANBARCILAR BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 82 81 84 88 88 86 509 1 24
26 10092 ELVAN SANCAR BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 87 76 83 87 87 86 506 5 15
27 12870 TUĞÇE KILINÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 81 86 81 80 84 81 493 5 44
28 12915 MELİSA ACAR BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 84 84 80 86 77 77 488 2 39
29 12946 GİZEM VİLDAN AKYOL TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 79 74 82 80 86 80 481 3 34
30 12277 İLKCAN KILIÇ İPEK ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 69 54 67 68 60 55 373 2 41
31 12947 GÜLHAN MERMER ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 61 58 57 58 56 52 342 0 45
12012 PELİN PALA ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 0 0 0 0 0 0 0 0 37 DNS
10144 CANAN TÜRKOĞLU YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 0 0 0 0 0 0 0 0 10 DNS
12245 AYTEN ŞENOĞLU ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 0 0 0 0 0 0 0 0 13 DNS
11515 YAREN SOLMAZ İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 0 0 0 0 0 0 0 0 32 DNS
10095 İLKNUR KARA MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 0 0 0 0 0 0 0 0 18 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
Büyük Erkek

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
2 10942 AYDIN GÜÇLÜ

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

51,2 50,3 10,2 9,8 10,4 9,9 10,0 10,4 9,9 9,6 10,2 8,4 10,3 9,0 9,5 7,9 237,0
5 10443 BUĞRA TAVŞAN

Trabzon - TRABZON FERDİ (FRD-61)

47,4 49,9 10,1 10,3 7,1 9,8 8,8 9,3 8,7 9,4 170,8
7 10151 MURAT KILIÇ

Ankara - İZMİR FERDİ (FRD-35)

48,3 45,6 9,7 10,2 9,0 8,4 131,2
1 10066 YUSUF DİKEÇ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

50,6 50,2 10,7 10,4 10,5 9,5 9,9 10,4 9,8 10,8 10,7 9,6 9,9 10,3 9,9 9,8 243,0
3 10841 İSMAİL KELEŞ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

48,4 51,7 9,3 9,4 9,4 10,6 9,9 10,0 9,1 10,0 10,5 10,2 10,3 10,6 219,4
8 10102 HASAN EMRAH ALKAN

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

42,7 44,0 10,3 9,3 106,3
4 12215 SERDAR DEMİREL

Nevşehir - NEVŞEHİR FERDİ (FRD-50)

48,1 47,5 10,1 10,2 10,2 9,8 8,5 10,3 9,1 9,1 10,0 9,7 192,6
6 10478 ÖMER ÖZDER

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

46,1 48,6 9,6 10,2 9,6 10,1 6,2 9,7 150,1

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10066 YUSUF DİKEÇ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 98 96 97 95 97 96 579 21 19
2 10478 ÖMER ÖZDER TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 96 95 96 98 95 97 577 16 15
3 10841 İSMAİL KELEŞ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 95 93 100 96 95 96 575 18 13
4 10443 BUĞRA TAVŞAN TRABZON FERDİ (FRD-61) Trabzon 91 96 97 97 96 95 572 16 27
5 10942 AYDIN GÜÇLÜ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 94 96 90 94 96 96 566 11 20
6 12215 SERDAR DEMİREL NEVŞEHİR FERDİ (FRD-50) Nevşehir 93 96 93 93 94 96 565 14 10
7 10151 MURAT KILIÇ İZMİR FERDİ (FRD-35) Ankara 95 91 94 96 94 93 563 6 37
8 10102 HASAN EMRAH ALKAN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 95 92 95 93 92 95 562 11 13
9 10879 MAHMUT YÜCEL JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 91 96 93 93 93 95 561 15 41
10 10031 GÖKHAN ERYİĞİT SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Eskişehir 93 90 94 96 95 93 561 11 38
11 10085 FATİH KAVRUK ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 94 92 92 92 97 93 560 15 33
12 10310 METE ŞİMŞEK BABA AVCILIK ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAK-07) Antalya 92 89 92 94 95 96 558 9 53
13 10103 MUSTAFA MELİH PAKSOY GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 92 94 91 94 93 93 557 15 14
14 11628 SERTAÇ YILDIRIM TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 95 93 91 92 92 94 557 10 34
15 11804 MUSTAFA SEVAL TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 95 93 92 93 92 92 557 10 18
16 10058 ESER KOÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 91 90 93 94 96 92 556 8 45
17 10156 GÖKHAN BANAR ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 94 94 87 90 96 93 554 9 14
18 10744 AHMET KEREM AKTAŞ GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 87 93 91 90 95 95 551 10 35
19 10287 METİN OKTAY MUTLU JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 93 94 88 93 96 87 551 8 21
20 12336 SALİH YILDIZ ESKİŞEHİR ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESK-26) Eskişehir 95 91 94 88 91 92 551 7 46
21 11634 GÖKSEL ERSOY TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 92 92 92 94 91 89 550 10 26
22 10758 GÖRKEM NEŞET AKÇAM GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 88 92 90 89 96 94 549 11 20
23 12923 MUHARREM İŞÇİ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 93 87 91 93 95 90 549 9 54
24 12270 HASAN BURAK KARAASLAN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 94 89 90 90 91 93 547 5 19
25 11528 KEREM KOÇAY TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 92 93 90 91 86 93 545 10 51
26 11673 KÜRŞAD GÜVEN ERTAŞ ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 89 90 93 87 91 95 545 9 28
27 10110 OĞUZ KARADENİZ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 94 93 88 91 91 88 545 8 49
28 10355 MEHMET ÖNDER YUNLU MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 90 90 89 89 92 93 543 10 16
29 10054 CİHAN TUNÇ MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 86 94 91 93 91 88 543 6 12
30 12211 MUSTAFA AKGÜL MERSİN FERDİ (FRD-33) Mersin 90 92 90 90 92 88 542 8 48
31 10586 KADİR ACAR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 86 92 91 91 92 90 542 6 11
32 10035 ÖMER ÇAM KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 91 89 91 90 91 90 542 6 25
33 11473 SÜLEYMAN HİLMİ TOSUN DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 92 91 89 90 88 91 541 9 15
34 10043 DOĞAN ÖZTÜRK KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 85 90 87 92 91 93 538 2 36
35 10388 GÖKTUĞ TEKİN GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 85 93 90 96 83 88 535 4 21
36 11462 HAMDULLAH YILDIZ AKSARAY KÜLTÜR ÇEVRE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AKÇ-68) Aksaray 92 91 94 86 85 86 534 10 47
37 10091 ONUR CAN GÖKÇEDAĞ ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 92 90 88 90 84 90 534 8 33
38 12029 HAKAN KILIÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 92 87 88 90 87 89 533 7 17
39 10122 KEMAL AKSU ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 90 90 85 88 90 89 532 4 25
40 11395 BEKİR KÖLETELİOĞLU MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 87 82 95 96 88 83 531 3 36
41 11250 HAYATİ BAYRAK DAB ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DAB-06) Ankara 90 84 89 88 89 90 530 6 32
42 12019 UĞUR ÇELİK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 94 86 86 88 87 89 530 6 42
43 12252 ÇAĞRI YILMAZ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 89 91 89 86 87 88 530 4 32
44 11107 SÜLEYMAN SAĞLAM ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 87 84 86 92 90 90 529 8 29
45 11218 EROL İPEK SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Samsun 88 85 88 90 90 86 527 8 22
46 10533 SERHAT ÇAVAŞ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 87 88 87 94 82 89 527 7 39
47 12212 MUSTAFA KARAPINAR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 89 90 86 85 90 87 527 6 22
48 10666 MUHAMMED TOPRAK KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 80 90 88 86 92 91 527 3 43
49 10045 ALTAN GÜÇLÜ DENİZLİ FERDİ (FRD-20) Denizli 90 88 91 88 87 82 526 8 28
50 12866 BURAK ŞİMŞEK TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 79 84 91 91 89 87 521 6 11
51 10168 HALİT YUSUFOĞLU OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 87 91 88 81 85 87 519 6 24
52 10710 BATUHAN SİCİM BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 78 89 83 89 87 88 514 1 52
53 11872 HASAN GÜÇER TRABZON FERDİ (FRD-61) Samsun 83 87 86 83 90 84 513 7 27
54 11603 KUBİLAY KOÇ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 85 86 86 81 83 89 510 5 44
55 10048 İSMAİL ULUYOL KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 80 86 76 82 83 89 496 7 12
56 12899 ERSİN KÖKSAL BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 86 76 84 83 83 82 494 3 34
57 12319 ABDURRAHMAN NİMETOĞLU ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 78 80 86 81 77 87 489 2 30
58 12904 HALİM PEHLİVANLAR İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 76 81 83 81 74 79 474 2 30
59 12300 REMZİ BİLĞİN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 84 86 78 80 75 80 473 4 29
10261 ALİ YAŞAR ÜNLÜTÜRK YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 0 0 0 0 0 0 0 0 23 DNS
12868 SALİM SAYGIN İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 0 0 0 0 0 0 0 0 37 DNS
12867 YASİN AKKUŞ İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 0 0 0 0 0 0 0 0 17 DNS
10088 ZAFER YİĞİT YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İzmir 0 0 0 0 0 0 0 0 23 DNS
12314 YUNUS TUĞRUL SELVİ HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 0 0 0 0 0 0 0 0 31 DNS
10805 YİĞİTCAN SAAT SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Samsun 0 0 0 0 0 0 0 0 31 DNS
10284 HABİP YEŞİLÖZ OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 0 0 0 0 0 0 0 0 50 DNS
10263 TAYLAN EMRE ÇOBAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 0 0 0 0 0 0 0 0 26 DNS
10264 GÜRTAN TOLON YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 0 0 0 0 0 0 0 0 18 DNS
12182 ATİLA UĞUR HASAN EMMİ ÇEVRE EĞİTİM KÜLTÜR SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HES-50) Nevşehir 0 0 0 0 0 0 0 0 35 DNS
10374 ALTUĞ TEKİN HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 0 0 0 0 0 0 0 0 24 DNS
10272 REFİK ŞARMET AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 0 0 0 0 0 0 0 0 10 DNS
12321 MEHMET REŞAT DAĞGÜDEN ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 0 0 0 0 0 0 0 0 40 DNS
12180 ARİF YURTTUTAN HASAN EMMİ ÇEVRE EĞİTİM KÜLTÜR SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HES-50) Nevşehir 0 0 0 0 0 0 0 0 16 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
Genç Bayan

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10670 İLAYDA NUR ÇÜRÜK

İzmir - İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35)

48,5 47,9 10,5 9,7 9,2 10,0 10,3 8,6 9,5 9,2 10,4 9,5 10,3 10,1 10,1 7,4 231,2
2 10174 BİLGE ALEV

Samsun - BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55)

46,1 48,7 10,3 8,9 10,4 9,1 9,2 10,1 9,6 9,5 10,6 9,6 8,7 9,8 9,1 9,0 228,7
8 11916 SEMİHA ESİN KAYA

İzmir - İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35)

43,8 44,0 7,1 10,4 105,3
6 10017 BİLGE ÇOBAN

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

43,8 47,0 10,0 9,5 9,2 9,6 8,6 9,2 146,9
4 10639 EZGİ AÇIKALIN

Gaziantep - ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27)

45,8 48,1 9,9 8,6 8,7 9,9 9,2 10,2 9,0 10,1 8,4 8,4 186,3
7 10674 GÖKSU AKÇAM

Ankara - GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06)

45,2 46,3 10,6 8,6 9,0 7,7 127,4
5 12198 HATİCE SILA ÖZTÜRKLER

İstanbul - İSTANBUL FERDİ (FRD-34)

46,5 46,3 10,1 9,2 8,8 9,8 8,1 10,5 7,5 9,1 165,9
3 10577 ZEYNEP GÖKÇE GÜLTEKİN

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

48,7 47,2 9,9 9,9 9,1 9,8 9,2 9,8 9,4 9,6 9,4 8,6 10,2 9,6 210,4

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10577 ZEYNEP GÖKÇE GÜLTEKİN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 94 90 93 93 96 95 561 13 30
2 10670 İLAYDA NUR ÇÜRÜK İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 92 93 94 91 94 95 559 12 31
3 10174 BİLGE ALEV BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 95 93 91 92 94 93 558 12 14
4 10017 BİLGE ÇOBAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 92 90 90 95 91 93 551 8 28
5 10639 EZGİ AÇIKALIN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 90 95 91 92 91 91 550 8 23
6 11916 SEMİHA ESİN KAYA İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 88 92 93 95 88 88 544 9 55
7 12198 HATİCE SILA ÖZTÜRKLER İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 92 92 92 85 90 93 544 7 12
8 10674 GÖKSU AKÇAM GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 89 94 91 88 94 88 544 3 16
9 11319 AZRA LÖKELİ ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 91 90 89 92 89 91 542 6 26
10 12191 DİLEK YILMAZ İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 87 91 91 89 94 88 540 8 46
11 11484 TUĞBA BUGUR GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 83 91 95 89 90 90 538 9 19
12 12040 AYBİKE AKSAKAL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 90 86 89 91 90 89 535 7 48
13 10781 İDİL GATFAR BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 85 89 85 92 92 89 532 7 52
14 12200 HİLAL ADSIZ ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 89 92 83 87 89 89 529 7 53
15 11843 BUSE GÜVEN GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 92 84 86 87 89 85 523 6 34
16 11541 BEGÜM ŞENOĞLU ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 86 92 88 89 83 85 523 5 33
17 11330 GÖZDE NUR KARLAPAK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 81 88 85 89 94 86 523 4 17
18 10907 NİLSU AK ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07) Antalya 86 89 87 88 87 85 522 0 24
19 10631 İPEK ÖZKABALCI ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 88 90 84 86 85 88 521 4 47
20 10717 IŞIL KAÇAR SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 76 91 92 88 86 87 520 3 15
21 11303 DİLARA SAYGILI KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 86 92 83 85 83 88 517 2 27
22 11926 ÜLGER AYLİN KAFADAR ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 86 81 84 85 88 91 515 1 13
23 11260 RÜMEYSA ÇİNAR BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 89 81 88 84 85 86 513 7 10
24 12935 SUDENAZ CAN BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 78 84 86 90 86 87 511 8 32
25 12638 ZEYNEP YÜKSEK GAZİANTEP - GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-27) Gaziantep 83 84 83 87 93 81 511 4 21
26 11862 ESRAA TAMEH MERSİN FERDİ (FRD-33) Mersin 79 84 83 86 85 84 501 1 18
27 11826 AMİNE YÜKSEL KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 88 76 80 82 80 85 491 2 22
28 12889 DURU URAL GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 75 77 74 74 88 77 465 2 11
29 12878 AYTEN NİL BADİK GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 73 84 75 77 74 71 454 1 35
30 12895 ELİF SERCAN DİNÇER İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 72 90 70 80 63 76 451 2 50
31 11306 EDA NUR YÜKSEL KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 77 79 78 74 65 77 450 4 49
32 12644 ESRA DÖNMEZ İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 63 66 77 85 79 79 449 1 56
11874 HATİCE FEYZA İBİŞ SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 0 0 0 0 0 0 0 0 29 DNS
12642 ELİF NUR POLAT ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 0 0 0 0 0 0 0 0 51 DNS
12893 ELİF ER İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 0 0 0 0 0 0 0 0 25 DNS
11320 DAMLA GÜRLER ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 0 0 0 0 0 0 0 0 54 DNS
10819 BEYZANUR ÇEKİÇ ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 0 0 0 0 0 0 0 0 20 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
Genç Erkek

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
6 10672 YİĞİT YILDIRIM

Ankara - ANKARA FERDİ (FRD-06)

43,7 49,0 10,5 9,5 10,6 10,2 8,9 9,1 151,5
4 10314 EMİN KUBİLAY ÖZER

Ankara - ANKARA FERDİ (FRD-06)

50,1 47,1 8,5 9,3 9,5 9,2 10,1 10,3 10,1 8,6 9,1 9,0 190,9
3 10097 KAĞAN ALKIŞ

Mersin - KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46)

43,6 51,0 9,2 9,9 10,3 10,0 9,8 9,7 9,7 10,3 8,9 9,7 9,6 8,3 210,0
7 11661 MERT CELEP

İzmir - İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35)

48,8 47,6 9,0 8,5 9,5 10,0 133,4
2 10828 ADNAN EFE UÇAR

İzmir - İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35)

48,4 47,3 10,2 10,6 8,9 9,0 10,2 8,9 9,2 10,8 10,1 10,1 9,9 10,3 9,3 7,5 230,7
1 10093 ALP EREN ERDUR

Mersin - MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33)

48,4 47,4 10,2 8,7 9,8 10,1 9,9 9,9 9,1 9,6 9,5 9,5 10,2 9,6 9,6 9,9 231,4
8 11645 MERT İBRAHİM ÖZEL

Kayseri - GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38)

43,6 45,2 8,9 10,0 107,7
5 10920 MUSTAFA İNAN

Ankara - ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06)

49,4 46,6 10,4 9,3 9,6 8,9 9,6 9,9 9,0 10,1 172,8

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10672 YİĞİT YILDIRIM ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 96 93 93 92 95 93 562 17 30
2 10097 KAĞAN ALKIŞ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Mersin 92 94 91 96 92 92 557 11 10
3 10093 ALP EREN ERDUR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 95 92 91 92 94 93 557 9 15
4 11661 MERT CELEP İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 91 91 93 95 93 92 555 4 53
5 10920 MUSTAFA İNAN ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 95 95 94 88 90 91 553 12 24
6 10314 EMİN KUBİLAY ÖZER ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 90 92 97 89 91 94 553 11 44
7 10828 ADNAN EFE UÇAR İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 91 92 92 94 94 87 550 5 14
8 11645 MERT İBRAHİM ÖZEL GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 93 91 90 91 90 94 549 10 23
9 11901 MUHAMMET YUSUF BORAZAN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 93 87 94 88 92 91 545 7 16
10 11900 MUHAMMET EMİN BORAZAN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 91 91 90 88 90 94 544 6 12
11 10909 MEHMET ALTIN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 87 90 90 95 93 89 544 6 25
12 11430 TUNAHAN TATOĞLU KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 87 88 90 92 91 95 543 7 17
13 11449 GÖKDENİZ YILMAZ NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 88 88 89 92 93 93 543 7 21
14 11844 BÜLENT SÜNNETCİ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 88 88 97 87 89 93 542 12 31
15 10274 HÜSEYİN EMRE BÜYÜKYONCA MERSİN FERDİ (FRD-33) Mersin 89 90 91 92 89 90 541 8 36
16 10501 MUHAMMET TOLUNAY GÖKTAŞ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Ankara 89 92 89 93 85 89 537 7 54
17 12884 BÜNYAMİN ÖZKAN BOLU - GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMK-14) Bolu 90 88 91 91 86 91 537 5 37
18 11488 TOLGA TOPÇUOĞLU ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 89 88 90 92 93 84 536 7 20
19 10897 HARUN RAŞİD ARITAŞI ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 86 88 91 89 88 92 534 7 19
20 12050 KADİR ALVER BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 87 93 89 88 87 86 530 7 28
21 10378 EMİR BEYAZ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 86 90 89 88 83 93 529 7 46
22 10520 ADEM EREN KATİPOĞLU SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 88 91 88 86 90 85 528 1 43
23 11975 MELİH EMRE AYDIN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 89 87 86 82 89 93 526 3 49
24 12880 BAHADIR MERT TEMELATAN GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 82 88 92 88 88 85 523 3 27
25 11487 ARDA KABA ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 88 87 88 87 82 86 518 2 13
26 12207 MAHMUT RAMAZAN ERSOY AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 84 81 90 83 87 82 507 7 50
27 11687 OSMAN ÖZEN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 80 83 87 84 83 85 502 2 42
28 11436 KUBİLAY ÖZKULAN GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 81 76 84 87 86 87 501 2 11
29 12186 BAYRAM YILMAZ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 73 82 81 88 84 80 488 2 41
30 12259 EMİRHAN TOMBULOĞLU GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 76 77 86 85 80 83 487 3 55
31 12283 MAHMUT CAN MERMER ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 84 73 80 87 80 80 484 0 45
32 12901 FAHRETTİN ATMACA ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 83 80 80 84 73 82 482 1 33
33 12231 ABDULKADİR TEKİN GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 76 75 77 75 85 80 468 1 40
34 12865 ALPER KİRPİ BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 78 76 80 77 71 81 463 1 48
35 12317 ZEKİ BERKAN YENER ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 68 69 73 80 83 75 448 4 22
36 12932 SEFA KAZANKAYA KONYA ERDEMLİ GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ (KEG-42) Konya 74 76 83 66 75 69 443 1 39
37 12324 EBUBEKİR TEKİN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 68 70 56 65 67 69 395 1 18
38 11670 EMRE UĞURLU HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 62 71 59 61 51 54 358 0 51
11840 BUĞRA SÖNMEZ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 0 0 0 0 0 0 0 0 52 DNS
10755 AYBERK KOÇ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 0 0 0 0 0 0 0 0 26 DNS
11820 ALİ BAYRAKTAR KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 0 0 0 0 0 0 0 0 35 DNS
12896 EMİR EFE ÖZTÜRK SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 0 0 0 0 0 0 0 0 29 DNS
10434 ABDULKADİR KILIÇ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 0 0 0 0 0 0 0 0 47 DNS
11410 İBRAHİM BURAK AKSU KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 0 0 0 0 0 0 0 0 38 DNS
11413 MUHAMMET UĞUR KARA KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 0 0 0 0 0 0 0 0 39 DNS
12284 MEHMET AZAT KALDI ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 0 0 0 0 0 0 0 0 32 DNS
11323 MURAT CAN KARTAL GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 0 0 0 0 0 0 0 0 34 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
Yıldız (A) Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
Yıldız (A) Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
Yıldız (B) Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
Yıldız (B) Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.