Havalı Silahlar Grup Yarışması (Sakarya) Sonuçları « Yarışma Detaylarına Dön
Büyük Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10144 CANAN TÜRKOĞLU YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34) İstanbul 93 94 92 94 96 95 564 14 1
2 10306 EMİNE TAŞDELEN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 93 86 91 90 93 94 547 7 2
3 10748 ECE BIÇAKÇI SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 92 91 89 90 90 94 546 6 3
4 10083 MELTEM BİÇER YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34) İstanbul 93 89 88 92 92 92 546 6 4
5 10067 NESLİHAN TEMEL İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 87 90 93 93 91 87 541 6 5
6 10382 İNCİ KAYNADIR İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 89 93 88 93 85 89 537 6 6
7 10141 EMİNE DUYDUK BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 90 89 87 89 88 93 536 10 7
8 10201 HATİCE KÜBRA HANÇER ESKİŞEHİR FERDİ (FRD-26) Eskişehir 89 77 90 86 89 84 515 4 8
10 10176 GÜLÇİN SEZER HOCAOĞLU YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34) İstanbul 83 88 81 84 77 86 499 3 9
11 10777 MERVE BEKDEMİR YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 74 73 78 75 73 76 449 3 11
12 10544 ÖZLEM İPEKÇİ ESKİŞEHİR GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-26) Eskişehir 75 81 67 66 68 57 414 1 12
13 10508 ELİF ÖKTEM YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 70 59 63 69 73 66 400 1 13
14 10668 AHU KAYIHAN KAR YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 62 56 60 55 59 61 353 0 14

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10395 SEVİNÇ AYAZ İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 95.8 97.3 96.1 98.4 101.8 97.8 587.2 20 1
2 10396 İLKNUR TURAN İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 95.7 99.2 96.9 98.6 97.8 98.9 587.1 18 2
3 10617 ÖZGE DEMİREL MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 99.7 98.0 99.7 93.7 97.4 97.9 586.4 21 3
4 40397 ELİF ÖZER İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 96.2 94.5 95.3 95.8 95.0 97.7 574.5 19 4
5 10487 KADRİYE BÜŞRA ÖZTÜRK İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 89.2 90.9 88.0 87.5 85.5 92.4 533.5 4 5
6 10852 DERYA BULUT KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 78.5 84.4 79.9 84.7 87.6 74.6 489.7 1 6
7 10846 SİNEM KARLIDAĞ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 72.1 80.9 77.4 78.1 92.0 86.6 487.1 1 7
Büyük Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10031 GÖKHAN ERYİĞİT ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 93 96 93 93 93 90 558 9 1
2 10261 ALİ YAŞAR ÜNLÜTÜRK İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İstanbul 94 93 95 87 95 87 551 11 2
3 10552 ÜMİT GÖREN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 89 90 93 97 88 91 548 10 3
4 10237 RECEP ADIGÜZEL MANİSA - İL EMNİYET POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ (EPG-45) Manisa 90 90 92 92 90 91 545 9 4
5 10384 BÜLENT ERYAKALI BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Düzce 85 89 94 94 92 91 545 3 4
6 10038 KORAY GÖRGÜN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OUS-26) Eskişehir 91 96 86 89 93 88 543 10 6
7 10262 FAİK EREN KAPTAN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İstanbul 90 90 92 91 86 93 542 9 7
8 10088 ZAFER YİĞİT İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 90 86 96 89 90 91 542 9 8
9 10750 AHMET ULAŞ KASIM SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 87 90 93 90 87 91 538 4 9
10 10867 AHMET KURŞUN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 87 88 89 90 89 91 534 6 10
11 10856 MUSTAFA DÜNDAR BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 89 90 87 84 91 93 534 4 10
12 10858 MURAT YAĞMUR BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 89 88 87 93 89 85 531 8 12
13 10040 HÜSEYİN GÜRBÜZ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OUS-26) Eskişehir 92 88 88 86 89 88 531 6 13
14 10037 ADNAN ERDOĞAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 94 88 83 88 84 92 529 4 14
15 10824 ZİYA ŞAKİR ELÇİN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 86 89 88 86 91 86 526 9 15
16 10078 ALİ TAŞDEMİR BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 88 84 91 86 81 91 521 7 16
17 10751 HASAN TAY YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 87 87 88 86 84 86 518 2 17
18 10525 MURAT HALAÇOĞLU İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 87 85 90 85 83 87 517 3 18
19 10039 HAKAN YILMAZ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 87 89 85 87 83 86 517 3 19
20 10327 OSMAN REYHANOĞLU BALIKESİR İLİ AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAK-10) Balıkesir 84 81 85 86 89 85 510 2 20
21 10865 ÖZGÜR ERDUĞAN BALIKESİR İLİ AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAK-10) Balıkesir 82 87 81 82 89 85 506 9 21
22 10866 MEHMET CEVAT CANCA BALIKESİR İLİ AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAK-10) Balıkesir 75 83 83 86 83 87 497 9 22
23 10264 GÜRTAN TOLON YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 83 80 89 82 79 84 497 2 23
24 10263 TAYLAN EMRE ÇOBAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 79 88 82 83 78 84 494 5 24
25 10307 METİN ÇALIŞIR ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OUS-26) Eskişehir 73 85 84 80 75 85 482 2 25
26 10497 SERHAT ÇINAR ESKİŞEHİR GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-26) Eskişehir 67 71 75 74 65 75 427 1 26
27 10895 OKAN ÇİFTÇİ İZMİR FERDİ (FRD-35) İzmir 0 0 0 0 0 0 0 0 27 DNS
28 10526 SALİM GÜNEŞ İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 0 0 0 0 0 0 0 0 28 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10244 OĞUZ ÖZSOY MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 98.8 95.9 96.4 85.7 95.2 94.8 566.8 19 1
2 10181 MUHAMMED ENSAR ERTEKİN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 97.7 94.6 87.4 92.8 93.3 94.5 560.3 10 2
3 10509 MAHMOUD HOSSAMELDİN MOSTAFA HAMİDO İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 89.2 87.0 94.2 95.1 93.8 88.0 547.3 8 3
4 10864 İSMAİL HAKKI KALKIŞIM BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 88.7 88.1 85.6 95.7 92.0 96.5 546.6 7 4
5 10040 HÜSEYİN GÜRBÜZ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OUS-26) Eskişehir 88.3 95.0 85.6 93.8 92.6 89.8 545.1 8 5
7 10510 YUNUS YILMAZ İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 0 0 0 0 0 0 0 0 7 DNS
Genç Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10196 HAZEL CEMRE DEMİRCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 91 96 91 92 87 88 545 9 1
2 10017 BİLGE ÇOBAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 93 93 90 92 91 86 545 4 2
3 10779 SEHER TOKMAK BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 91 90 89 90 91 90 541 8 3
4 10778 ASLI ÖVER BOLU - GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMK-14) İstanbul 89 91 89 94 84 90 537 9 4
5 10697 TUĞÇE ATAÇ SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 90 85 91 91 91 88 536 8 5
6 10360 EYLEM ŞENCAN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 90 92 84 88 90 89 533 6 6
7 10198 CEREN MELEK İYİLİK ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 84 88 91 90 81 86 520 8 7
8 10363 ÖZGÜL GÜL İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 90 82 87 83 83 89 514 6 8
9 10542 ZEHRA KOBAK ARİFİYE ATILGAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-54) Sakarya 88 87 85 80 85 84 509 4 9
10 10173 BEHİYE DAMATOĞLU İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 82 86 88 86 82 83 507 2 10
11 10878 MELEK EZGİ DOĞAN ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 59 91 81 86 89 80 486 4 11
12 10703 FATMA AVCI SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 83 82 65 84 83 87 484 6 12
13 10780 BURCU GÜRBÜZ BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 73 69 85 82 89 81 479 5 13
14 10539 ZEYNEP DEĞİRMENCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 77 78 77 78 88 77 475 1 14
15 10650 MELİKE KAYNADIR İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 86 75 76 78 75 81 471 1 15
16 10889 AYÇA ÇELİK GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 80 79 78 77 77 80 471 0 16
17 10235 ALEYNA VARDAROĞLU MANİSA - İL EMNİYET POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ (EPG-45) Manisa 73 83 77 82 70 85 470 1 17
18 10793 REYYAN ÇUŞKUN SAKARYA FERDİ (FRD-54) Sakarya 78 83 74 76 75 65 451 2 18
19 10694 HAYRUNİSA ÇİĞDEM DURUR ARİFİYE ATILGAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-54) Sakarya 76 65 83 80 73 72 449 4 19
20 10791 EMİNE PELİN ÖZTÜRK SAKARYA FERDİ (FRD-54) Sakarya 71 63 71 79 77 85 446 1 20
21 10792 ERVANUR MAVİ SAKARYA FERDİ (FRD-54) Sakarya 75 69 76 76 70 75 441 1 21
22 10886 İREM ŞEN GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 53 67 72 75 76 79 422 2 22
23 10699 ELİF AY İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 79 74 66 60 67 71 417 1 23
24 10832 ZEYNEP ARITOPRAK BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 62 66 69 71 66 75 409 0 24
25 10890 DUYGU AKAN GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 75 79 67 47 71 57 396 1 25
26 10633 İREM UYSAL ARİFİYE ATILGAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-54) Sakarya 62 71 70 61 73 56 393 0 26

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10205 PINAR SELEN TURAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 102.2 100.9 101.6 102.9 102.2 100.7 610.5 32 1
2 10207 ZEYNEP GÖKÇE DEMİRCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 98.8 102.8 100.1 101.2 102.2 101.6 606.7 33 2
3 10202 DİLARA TOPRAK ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 100.1 99.6 102.3 99.0 100.2 101.0 602.2 30 3
4 10259 GÜLŞEN DELEN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 99.3 100.8 102.0 96.6 98.7 100.6 598.0 25 4
5 10190 BENGİSU HASKALFALI ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 99.5 99.1 101.3 98.5 101.0 98.1 597.5 27 5
6 10623 İREM ÖZEN MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 99.4 97.4 99.6 100.2 97.9 100.0 594.5 26 6
7 10711 SUDE AŞAN AZİZİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AZK-54) Sakarya 97.0 97.7 99.1 100.3 98.6 98.3 591.0 20 7
8 10496 CEYLİN EREN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 93.2 95.7 95.8 94.5 96.2 97.0 572.4 14 8
9 10385 TUĞBA GÜRGÜ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 91.3 97.0 96.3 93.3 97.7 95.8 571.4 13 9
10 10790 ASLI HAZAL SALMAN KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 91.6 92.6 98.8 95.5 98.8 93.4 570.7 13 10
11 10705 ÖZNUR KARAMAN SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 93.0 96.5 94.2 95.9 94.8 95.4 569.8 16 11
12 10349 SEMA SÜER KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 92.3 96.2 94.3 92.2 96.5 95.6 567.1 11 12
13 10521 ASYA KOÇ İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 81.7 93.9 83.6 91.1 90.2 92.1 532.6 9 13
14 10712 ŞENGÜL NURSENA ŞAR AZİZİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AZK-54) Sakarya 0 0 0 0 0 0 0 0 14 DNS
Genç Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10374 ALTUĞ TEKİN HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 92 93 91 92 90 91 549 7 1
2 10537 MEVLÜT ENES GENÇ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 92 89 92 87 92 95 547 10 2
3 10388 GÖKTUĞ TEKİN GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 95 88 91 89 90 90 543 6 3
4 10191 FATİH AKGÜL ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 93 94 88 92 88 87 542 8 4
5 10786 ÇAĞLAR GÖFNER BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 90 89 84 95 91 90 539 11 5
6 10390 ERK EREN ÜNLÜTÜRK İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 88 88 90 90 87 90 533 3 6
7 10194 ERENAY KAHRAMAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 85 89 89 94 87 88 532 3 7
8 10854 MUSTAFA ALTIN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 83 91 89 90 92 86 531 6 8
9 10213 ENDER HACIBEKİROĞLU İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 89 85 87 87 92 90 530 9 9
10 10364 BATUHAN BOZKURT İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 87 88 84 91 87 92 529 9 10
11 10371 BERKAY ÖLMEZ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 84 92 86 89 91 87 529 4 10
12 10378 EMİR BEYAZ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 89 83 86 86 90 93 527 4 12
13 10504 KEREM AYDIN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 87 88 90 88 85 88 526 4 13
14 10193 CANER UMUL ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 85 89 88 93 87 83 525 7 14
15 10855 VEYSEL MERAL BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 87 87 86 90 87 88 525 6 15
16 10417 AHMET ŞİMŞEK ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 84 91 83 87 85 90 520 6 16
17 10387 RECEP ÇAKIR HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 80 87 87 89 85 87 515 4 17
18 10857 SARUHAN AÇIK BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 84 85 79 89 88 88 513 2 18
19 10533 SERHAT ÇAVAŞ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 86 79 86 84 84 92 511 3 19
20 10710 BATUHAN SİCİM GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 86 88 85 80 83 86 508 2 20
21 10386 DENİZ SAĞDIÇ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 86 82 85 86 82 84 505 1 21
22 10234 EROL GÜRBÜZ MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 73 78 80 78 90 85 484 1 22
23 10596 KAAN KARAKAŞ İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 70 72 77 84 80 83 466 0 23
24 10635 ALİ ARİF PEKŞEN SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 62 84 79 87 74 78 464 2 24
25 10494 DOĞUKAN USLU ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 71 64 68 68 67 62 400 1 25
26 10403 RABBANİ SOFUOĞLU ARİFİYE ATILGAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-54) Adana 61 75 59 63 68 54 380 3 26
27 10630 ATA MÜCAHİT AKTAŞ ARİFİYE ATILGAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-54) Sakarya 74 67 58 58 59 54 370 3 27
28 10528 SİNAN PATAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 38 55 77 56 67 66 359 0 28
29 10195 MEHMET ENES DEMİREL ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 0 0 0 0 0 0 0 0 - DNS
30 10370 MAZHAR İPEK İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 0 0 0 0 0 0 0 0 - DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10404 SERDAR GÖKÇAY GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 100.4 96.9 101.2 93.7 95.9 96.7 584.8 21 1
2 10336 DOĞUKAN ODUNCU KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 96.1 99.6 93.9 95.2 98.8 99.4 583.0 20 2
3 10209 FATİH MEHMET AKGÜL ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 89.8 95.9 95.1 101.7 98.3 94.7 575.5 15 3
4 10752 YAVUZ AKÇAOĞLU FERİZLİ AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (FAA-54) Sakarya 96.5 95.9 86.5 98.0 97.2 97.5 571.6 10 4
5 10514 HÜSEYİN ÇELİK İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 91.4 96.7 94.3 98.4 92.8 97.4 571.0 10 5
6 10248 İBRAHİM ERDEM SAZ MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 95.8 93.8 93.0 95.2 94.2 90.1 562.1 13 6
7 10863 SERGEN ÇINAR BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 93.7 94.0 91.8 92.0 94.0 95.7 561.2 16 7
8 10860 SEFA COŞKUN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 89.7 90.0 97.2 90.0 96.7 95.1 558.7 11 8
9 10512 ALİ KAAN DEMİRBİLEK İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 87.6 88.4 93.1 95.7 94.5 95.1 554.4 9 9
10 10337 ABDULLAH ALKIŞ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 86.0 95.4 94.1 91.5 96.4 91.0 554.4 9 10
11 10859 MUSTAFA UZUN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 94.2 90.1 88.8 98.6 90.2 89.7 551.6 9 11
12 10250 SAİD ENES YILMAZ MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 86.2 91.0 95.3 95.0 93.1 90.8 551.4 10 12
13 10616 MELİH KARACA MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 97.1 90.9 92.0 85.8 91.2 92.4 549.4 9 13
14 10861 MEHMET ALİ GÖRGEL BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 92.9 92.9 90.9 94.6 89.5 85.4 546.2 9 14
15 10649 MEHMET TUĞAY GÜREL SAKARYA ATICILIK AVCILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SAI-54) Sakarya 85.3 92.3 91.7 82.9 85.7 88.7 526.6 8 15
16 10862 ENES MALAKCI BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 88.4 89.7 87.2 89.8 82.0 76.4 513.5 6 16
17 10527 MUSTAFA CAN HARMAN ESKİŞEHİR GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-26) Eskişehir 76.4 83.5 87.4 87.9 85.9 84.6 505.7 5 17
Minik Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10406 SERRA NİSA LİKOS GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 95.7 89.6 92.5 277.8 3 1
2 10531 ELİF YÜREKLİ GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 91.5 88.1 93.9 273.5 4 2
3 10904 ELİF BEYZA BAYRAMOĞLU SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 88.5 90.3 88.5 267.3 8 3
4 10850 ZEYNEP NURİYE OĞUZ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 73.9 81.9 80.0 235.8 3 4
5 10849 İREM YÜCEL KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 57.1 49.9 55.8 162.8 0 5
6 10407 BEYZA KABA GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 0 0 0 0 0 - DNS
Minik Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10788 RASİM CAN ÖZBAY BOLU - GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMK-14) Bolu 84 69 76 229 0 1
2 10456 EMRE MERT HANCI YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 61 68 60 189 1 2
3 10831 ENES SATI BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 52 66 69 187 0 3
4 10543 MUHAMMED İZZET İPEKÇİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 61 57 59 177 0 4

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10414 EMİRHAN ÖZHAN ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 89.5 97.3 91.6 278.4 5 1
2 10344 YASİN YARAN KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 92.2 88.4 93.7 274.3 4 2
3 10834 BARIŞCAN DUYDUK BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 79.8 86.7 86.8 253.3 2 3
4 10900 MUSTAFA ŞAMİL OĞUZEŞ AZİZİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AZK-54) Sakarya 78.0 83.9 83.3 245.2 2 4
5 10811 EGEMEN ECE GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 80.8 75.6 84.5 240.9 2 5
6 10211 TUNAHAN ERGÜRHAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 73.5 81.9 81.8 237.2 1 6
7 10746 YUSUF KOÇ SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 82.2 77.4 70.5 230.1 1 7
8 10656 YUNUS EMRE KILIÇ SAKARYA FERDİ (FRD-54) Sakarya 48.3 43.2 54.4 145.9 0 8
9 10719 HAMZA DERDA BERBER GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 0 0 0 0 0 - DNS
10 10910 AHMET MEHMET KABA AZİZİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AZK-54) Sakarya 0 0 0 0 0 - DNS
Yıldız Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10529 MİRAY SEZGİN GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 99.9 97.6 99.6 98.1 395.2 14 1
2 10524 BEYZA DOMAÇ GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 96.5 98.5 101.6 98.0 394.6 12 2
3 10833 BEYZA DUMAN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 95.5 98.9 93.7 97.7 385.8 13 3
4 10277 KAYRA KUMSAL KÜÇÜKADA MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 96.9 97.6 94.9 95.7 385.1 12 4
5 10413 EMİNE UMAY KILIÇ SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 93.6 92.6 96.0 99.3 381.5 11 5
6 10425 İREM ALTAY KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 97.3 94.6 90.1 96.0 378.0 5 6
7 10523 ILGAZ HALAÇOĞLU İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 92.0 92.9 96.9 92.0 373.8 9 7
8 10430 FATMA GÜRKAN KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 91.0 93.1 91.7 92.8 368.6 8 8
9 10409 TÜMAY BERİL KOKULU FERİZLİ AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (FAA-54) Sakarya 87.0 91.0 89.1 85.9 353.0 2 9
10 10657 YAREN NOGAY SAKARYA FERDİ (FRD-54) Sakarya 72.8 92.5 83.1 86.9 335.3 3 10
11 10416 YAĞMUR SARE ÇELİKTEN GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 81.0 81.5 82.3 85.5 330.3 2 11
Yıldız Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10828 ADNAN EFE UÇAR İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 88 85 88 85 346 3 1
2 10701 AHMET HAMDİ BAYRAMOĞLU SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 86 87 82 82 337 3 2
3 10502 TAHA ÜSÇETİN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 84 89 82 80 335 1 3
4 10787 TALHA DEMİRER BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 83 83 89 78 333 1 4
5 10876 METEHAN ERSÖZ ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 78 85 86 84 333 3 4
6 10351 MEHMET YİĞİT ÇAMLI BOLU - GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMK-14) Bolu 83 78 82 80 323 2 6
7 10804 BATUHAN OSMAN ÖZ SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 80 70 82 77 309 0 7
8 10350 YİĞİT ARDA BAHCİVAN BOLU - GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMK-14) Bolu 74 76 74 79 303 1 8
9 10619 AYKAN ÖZMEN YALÇIN GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 77 75 79 71 302 2 9
10 10408 EFE TOPCAN ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 80 70 58 68 276 2 10
11 10530 ALPER PATAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 70 68 70 67 275 1 11
12 10789 ÖMER FARUK HALICI BOLU - GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMK-14) Bolu 60 68 65 0 193 0 12 DNF
13 10215 ENES AKSOY ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 0 0 0 0 0 0 - DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10411 ADİL ŞİMŞEK ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 99.5 99.1 99.2 99.4 397.2 13 1
2 10412 FURKAN ESAT ÖZDİN ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 101.7 99.1 91.1 96.9 388.8 13 2
3 10339 REMZİ EGE YENTÜRK KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 94.7 93.1 99.9 96.7 384.4 11 3
4 10256 ARDA EYMEN ULUS MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 95.4 98.4 94.5 94.5 382.8 13 4
5 10534 MERT CAN BERK ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 93.4 89.8 97.9 94.7 375.8 8 5
6 10338 ALPER DİKBAŞ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 93.1 93.4 96.6 92.4 375.5 10 6
7 10254 EREN KARAÇOR MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 91.7 89.2 97.1 95.1 373.1 7 7
8 10624 AHMET KEREM ÖZTÜRK SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 94.5 95.7 87.0 93.5 370.7 11 8
9 10622 YAĞIZ EFE ÜNSALAN ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 89.7 91.6 95.7 91.2 368.2 8 9
10 10340 EFE EREN KOÇ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 91.6 90.3 90.5 92.8 365.2 6 10
11 10405 TALHA İMİR GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 92.6 90.9 90.8 85.2 359.5 9 11
12 10658 YASİN ZAHİD ÖZDİN SAKARYA FERDİ (FRD-54) Sakarya 83.9 82.9 92.8 89.3 348.9 4 12
13 10341 ALİ KIVANÇ ÇİFTLİK KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 85.9 85.3 89.1 84.9 345.2 3 13
14 10400 ALİ İMRAN UZÇAKAR GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 87.7 82.6 88.0 86.7 345.0 3 14
15 10892 TALHA LÜTFÜ EMRE BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 84.5 82.6 86.0 78.1 331.2 3 15
16 10402 YUNUS BERKE ÇARKÇI SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 66.5 74.2 72.0 77.3 290.0 2 16
17 10215 ENES AKSOY ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 57.8 69.4 78.6 71.8 277.6 1 17
18 10742 AHMET GÜREL KARASU AVCILIK, ATICILIK VE BALIKÇILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KRS-54) Sakarya 77.9 44.9 61.1 55.5 239.4 1 18
19 10731 METE BALİÇ KARASU AVCILIK, ATICILIK VE BALIKÇILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KRS-54) Sakarya 70.4 57.0 56.2 45.9 229.5 3 19