Yükleniyor
Bahar Kupası (Trap Bölgesel Lig 1. Yarışma) 1. Bölge Sonuçları « Yarışma Detaylarına Dön
Büyük Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
23107 ELNAZ ALEMDAR İZMİR FERDİ (FRD-35) İzmir 0 0 0 0 0 0 DNS
Büyük Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 23093 İBRAHİM KOŞAR MANİSA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-45) Manisa 19 18 17 17 19 90 24
2 23103 TEZCAN KOCAEFE ÇEKİRGE AVCILIK ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (CAS-16) Bursa 18 20 21 20 19 98 19
3 22568 NECMETTİN DEĞER İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 15 18 21 18 14 86 14
4 22469 ALPASLAN İLKHAN MARMARİS BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MBS-48) Muğla 18 16 13 21 25 93 7
5 22554 ERHAN BOZDAĞ DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 20 19 17 16 18 90
6 22535 SİNAN BİLGİLİ MANİSA FERDİ (FRD-45) Manisa 19 17 21 17 16 90
7 22618 MEHMET AKBAŞ DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 19 17 22 18 18 94
8 23086 ALİ ÇIKIKCI KUŞADASI AVCILAR VE ATICILAR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAV-09) Aydın 18 16 19 18 19 90
9 22572 MUZAFFER BALKANCI DÜZCE AVCILIK ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-81) Düzce 13 19 17 19 17 85
10 22580 FETHİ KULALAR ÇORLU AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ÇAA-59) Tekirdağ 13 15 22 19 16 85
11 22458 AHMET ŞÜKRÜ UZUN İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 17 17 18 17 16 85
12 22620 MEHMET ALİ ŞAHİN MANİSA FERDİ (FRD-45) Manisa 20 12 18 16 18 84
13 22474 ATİLLA TUNCA İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 15 19 15 18 17 84
14 22463 ALİ KAYA DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 13 17 17 17 19 83
15 22139 MURAT KAPLAN BİGA MERKEZ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (BMA-17) Çanakkale 15 19 19 14 16 83
16 22473 ANIL DEMİRTAŞ DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 17 20 18 14 14 83
17 22602 HAYATİ TOZMAN BURSA ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-16) Bursa 16 20 19 16 12 83
18 22594 MESUT ÇELİK BİGA MERKEZ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (BMA-17) Çanakkale 17 14 19 14 18 82
19 22552 ERDAL YAKIN BURSA ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-16) Bursa 20 14 13 18 17 82
20 22623 MEHMET GÖKSU AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 16 17 16 16 16 81
21 22536 COŞKUN GANİM KUŞADASI AVCILAR VE ATICILAR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAV-09) Aydın 14 22 16 13 16 81
22 22150 TAYLAN ÇETİN ÇORLU AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ÇAA-59) Tekirdağ 17 19 15 15 15 80
23 21147 TEVFİK ERASLAN MANİSA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-45) Manisa 19 13 18 15 15 80
24 22556 ÖZGÜR YURDUSEV BURSA ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-16) Bursa 17 15 17 18 12 79
25 21127 DİNÇER AYGÜNEY KOCAELİ HEDEF ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KHA-41) Kocaeli 17 12 17 15 17 78
26 22606 HÜSEYİN ERGÜN BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 17 16 17 12 16 78
27 22564 ERSİN ŞENDUR İZMİR FERDİ (FRD-35) İzmir 21 14 14 20 9 77
28 22629 ALİ CAN AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 16 17 13 14 17 77
29 22530 TUNAY SINUR MANİSA FERDİ (FRD-45) Manisa 16 18 13 16 14 77
30 22627 MEHMET SEVEN KÜTAHYA FERDİ (FRD-43) Kütahya 16 13 15 15 17 76
31 23085 AHMET KARATEKE Körfez Hereke Avcılık Atıcılık ve İhtisas Kulübü Derneği (KHI-41) Kocaeli 13 15 16 16 16 76
32 23090 EMRAH KORKUT İZMİR FERDİ (FRD-35) İzmir 15 14 15 20 12 76
33 23088 AYDIN ÇONDUR MURSALLI AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MUR-09) Aydın 15 17 14 13 16 75
34 22585 HAKAN BAKICI BURSA ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-16) Bursa 15 15 16 16 13 75
35 21026 KAAN GÖZEN DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 11 16 14 15 17 73
36 22581 MUSTAFA GÜLDEREN SALİHLİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (SBG-45) Manisa 13 15 14 14 17 73
37 22454 AHMET ÇAKALOĞLU YENİKÖY AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKA-09) Aydın 16 16 15 16 10 73
38 22528 BEREAT ÇETİN KARATAŞ İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 10 10 15 18 19 72
39 22453 AHMET İŞÇAN MANİSA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-45) Manisa 14 13 13 20 12 72
40 22523 YÜCEL KIRIK İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 14 14 13 18 12 71
41 23097 MUSTAFA TOMKİ İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 18 11 14 14 13 70
42 22603 HAYRİ AYAZ BURSA ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-16) Bursa 12 16 17 14 11 70
43 22584 FUAT ÇİL YENİKÖY AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKA-09) Aydın 17 16 14 12 11 70
44 22592 METİN ÇAKMAK AKHİSAR AVCILIK, ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (AAS-45) Manisa 15 13 18 15 9 70
45 23082 AHMET AKTEPE MANİSA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-45) Manisa 15 17 12 11 14 69
46 22611 ŞAH İSMAİL DEMİREL İZMİR FERDİ (FRD-35) İzmir 16 13 16 11 13 69
47 23096 MAHMUT UYUMAZ Körfez Hereke Avcılık Atıcılık ve İhtisas Kulübü Derneği (KHI-41) Kocaeli 15 15 15 15 9 69
48 22604 HÜSAMETTİN COŞKUN DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 14 7 14 18 15 68
49 22577 MUSTAFA KOSTAK MANİSA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-45) Manisa 16 13 15 15 9 68
50 22588 MUHARREM TOP SALİHLİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (SBG-45) Manisa 13 9 18 13 14 67
51 23102 ŞADAN ŞEN KOCAELİ HEDEF ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KHA-41) Kocaeli 17 15 13 12 10 67
52 23084 AHMET DURMAZ BİGA MERKEZ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (BMA-17) Çanakkale 12 12 12 14 16 66
53 22539 SİNAN ALTINSOY İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 10 13 16 14 13 66
54 22614 KEMAL KADERLİ MANİSA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-45) Manisa 9 10 16 19 12 66
55 22562 ERSİN DEMİRKOL ARİFİYE ATICILIK AVCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (ARI-54) Sakarya 15 12 18 10 9 64
56 22106 ZÜLFÜ CİHANGİR ÇEL İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 12 13 12 13 12 62
57 20993 BÜLENT KAYA ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 12 17 11 13 9 62
58 22471 ANIL AYDIN BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 12 11 14 10 14 61
59 22610 İRFAN ŞENTÜRK SALİHLİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (SBG-45) Manisa 9 14 13 12 13 61
60 22598 HANNA KARAKULAK İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 11 15 14 9 12 61
61 23101 SÜLEYMAN CANER AKÇAKAYA SALİHLİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (SBG-45) Manisa 10 10 12 12 16 60
62 22541 SERKAN KURT İZMİR FERDİ (FRD-35) İzmir 13 11 12 9 15 60
63 23069 ERDİNÇ BAŞTÜRK ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 14 9 15 10 12 60
64 22589 MİTAT DEVECİ İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 9 16 10 16 9 60
65 22728 MEHMET KARYAĞAR BURSA ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-16) Bursa 14 14 8 15 9 60
66 23073 SAVAŞ KİLİÇ KOCAELİ HEDEF ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KHA-41) Kocaeli 12 11 14 10 12 59
67 23095 KENAN SERHAT İNCE KOCAELİ HEDEF ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KHA-41) Kocaeli 8 14 13 13 10 58
68 21071 MEHMET SİNAN TAPAN MARMARİS BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MBS-48) Muğla 8 15 9 11 10 53
69 22601 HASAN KEBAPÇI MANİSA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-45) Manisa 11 11 8 11 11 52
70 20995 MEHMET KARADUMAN AKHİSAR AVCILIK, ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (AAS-45) Manisa 11 11 11 7 7 48
71 22631 YAHYA FİDAN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 11 15 8 7 7 48
72 23100 SELÇUK KIRÇIL İZMİR FERDİ (FRD-35) İzmir 8 8 8 12 9 45
73 22456 AHMET DENGİZ SİLİVRİ AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SLV-34) İstanbul 12 15 14 0 0 41 DNF
74 23098 ÖZGÜR AKVARUP Körfez Hereke Avcılık Atıcılık ve İhtisas Kulübü Derneği (KHI-41) Kocaeli 5 11 9 5 9 39
75 23091 EMRE KARAKAŞ Körfez Hereke Avcılık Atıcılık ve İhtisas Kulübü Derneği (KHI-41) Kocaeli 9 5 10 8 5 37
76 23072 RAMIL RUSTAMZADE KOCAELİ HEDEF ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KHA-41) İstanbul 14 16 0 0 0 30 DNF
23092 İBRAHİM ETEM YİĞİTOL İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 0 0 0 0 0 0 DNS
22553 ERDİNÇ KIR MANİSA FERDİ (FRD-45) Manisa 0 0 0 0 0 0 DNS
23068 ALİ AYDIN ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 0 0 0 0 0 0 DNS
22427 SEZER YANARAY ADANA YÜREĞİR AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AYA-01) Adana 0 0 0 0 0 0 DNS
23070 HÜSAMETTİN ÖZEK ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 0 0 0 0 0 0 DNS
21072 İLHAN AYDOĞDU İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 0 0 0 0 0 0 DNS
23071 ONUR ADSIZ ÇANAKKALE FERDİ (FRD-17) Çanakkale 0 0 0 0 0 0 0 DNS
23081 RIFKI KOZAN ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 0 0 0 0 0 0 DNS
22570 ETHEM SEVİM SALİHLİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (SBG-45) Manisa 0 0 0 0 0 0 DNS
23083 AHMET ALTAY ARİFİYE ATICILIK AVCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (ARI-54) Sakarya 0 0 0 0 0 0 DNS
22630 OSMAN AY BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 0 0 0 0 0 0 DNS
21168 YAFEZ SEYMEN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Balıkesir 0 0 0 0 0 0 DNS
23087 ALİ TUMBA SALİHLİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (SBG-45) İzmir 0 0 0 0 0 0 DNS
22462 ALİ EYTEMİŞ BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 0 0 0 0 0 0 DNS
22531 CENG GEZGİN SALİHLİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (SBG-45) Manisa 0 0 0 0 0 0 DNS
22451 ADNAN CAN SANBAY İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 0 0 0 0 0 0 DNS
Genç Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22521 YILMAZCAN DELİ ARİFİYE ATICILIK AVCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (ARI-54) Sakarya 17 15 14 17 18 81
Veteran Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22519 MERT ÇETİN ÇORLU AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ÇAA-59) Tekirdağ 14 17 15 13 15 74
2 22510 ŞERİF KEYİK MANİSA FERDİ (FRD-45) Manisa 13 19 17 13 11 73
3 22628 ALİ ÇETİN AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 12 17 16 15 12 72
4 22520 İBRAHİM ŞEREMET BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 13 13 14 15 16 71
5 21718 CEMİL ÇAKIR ARİFİYE ATICILIK AVCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (ARI-54) Sakarya 13 17 14 12 15 71
6 22503 ENGİN HIDIR İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 13 15 18 12 13 71
7 22166 TAMER AVLAN KIRKLARELİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 11 19 12 13 15 70
8 22514 AYDOĞAN ERDENLER İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 15 18 17 8 7 65
9 22513 EMİN ORAL MANİSA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-45) Manisa 13 9 13 15 13 63
10 23104 MEHMET KAPLAN İZMİR FERDİ (FRD-35) İzmir 18 13 10 6 13 60
11 22511 İRFAN SAKA ARİFİYE ATICILIK AVCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (ARI-54) Sakarya 8 15 12 14 10 59
12 22509 CENGİZ GÖNER MANİSA FERDİ (FRD-45) Manisa 14 13 8 12 10 57
13 22515 CAHİT OKTAV SABANCI AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 14 17 11 7 8 57
14 22501 ALİ REŞAT UZEL MANİSA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-45) Manisa 10 15 12 7 11 55
22516 ARİF İŞCAN MANİSA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-45) Manisa 0 0 0 0 0 0 DNS
22507 MEHMET CURAVCI DENİZLİ FERDİ (FRD-20) Denizli 0 0 0 0 0 0 DNS
22502 NECATİ LAMBACIOĞLU ARİFİYE ATICILIK AVCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (ARI-54) Sakarya 0 0 0 0 0 0 DNS
22512 OSMAN TÜRKMEN ARİFİYE ATICILIK AVCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (ARI-54) Sakarya 0 0 0 0 0 0 DNS
Yıldız Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
23074 İLİA NAZ UZUN İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 0 0 0 0 0 0 DNS
Yıldız Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 23106 POLAT DOĞAN İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 8 12 11 16 13 60
2 23105 KEREM TAHA İLKHAN MUĞLA FERDİ (FRD-48) Muğla 7 7 8 8 8 38

 


Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metninlerini inceleyebilirsiniz. Web sitemizi kullanarak açıklama metinlerindeki uyarıları kabul etmiş sayılırsınız.